معرفی و دانلود PDF کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی

عکس جلد کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی
قیمت:
۳۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی

کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی، از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، شما را با بزرگترین شعبده‌باز و جادوگر جهان آشنا می‌کند. این کتاب توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده و سبک محتوای آن کمیک است.

موضوع کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی چیست؟

هری هودینی متولد 24 مارس 1874 است او به عنوان یکی از اسطوره‌های بزرگ جهان در زمینه شعبده‌بازی شناخته می‌شود. او در نوع خود فردی منحصر به فرد در زمینه‌ی شعبده‌بازی بود. بیشتر بازی‌های مشهور هری هودینی مانند فرارهای گوناگون، رد شدن از دیوار، زنده به گور شدن و... را بعد از او شعبده‌بازان مشهوری مثل کریس آنجل، دیوید کاپرفیلد، دیوید بلین و لنس بورتون به نمایش درآوردند. اگر بخواهید واقع‌بینانه به این موضوع نگاه کنید؛ او پدر تمام شعبده‌بازان معروف مانند کاپرفیلد بوده است.

این کتاب با تصاویری جذاب زندگینامه‌ی پرتلاطم بزرگترین جادوگر و شعبده‌باز جهان، هری هودینی (Harry Houdini) را شرح می‌هد.

درباره‌ی «مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان»:

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به سریع خواندن مطالب و درک راحت آن‌ها اشاره کرد. همچنین این مجموعه به دانش‌آموزان و علاقه‌مندان ویژگی‌ها و وقایع تاریخی را آموزش می‌دهد. آثار بیوگرافی تصویری بزرگان، شما را به سمت مرزهای جدید هدایت می‌نماید، اکتشافات دانشمندان را شرح می‌دهد، با بی‌عدالتی‌ها و پیش داوری‌ها وارد جنگ می‌شود و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این مجموعه استفاده از تصاویری با کیفیت بالا و شکل‌های کاملا رنگی است. همچنین گفتگوها و متن‌های غیرتخیلی و واقعی به همراه شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات آن‌ها مشاهده خواهید نمود. بدون شک مطالعه این مجموعه همه‌ی شما به خصوص دانش‌آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این کتاب به همه‌ی دانش‌آموزانی که علاقه‌مند به خواندن زندگینامه‌ی دانشمندان و مشاهیر بزرگ جهان هستند، توصیه می‌شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگینامه تصویری هری هودینی
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۰
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی

برای دریافت کتاب زندگینامه تصویری هری هودینی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.