معرفی و دانلود PDF کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات)

عکس جلد کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات)
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات)

کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات) نوشتۀ حیدر شجاعی، به اصطلاحات به کار برده شده توسط فیلون اسکندرانی که یک فیلسوف یهودی تاثیرگذار در فرهنگ غربی و یهودی است، می‌پردازد.

زبان متون دینی یک بُعدی نیست؛ بنابراین نمی‌توان گفت که متون دینی بالاخص زبان وحی، همۀ مقاصد خود را به ظاهر باز نماید. از این رو زبان‌شناسان معتقدند تمام متون دینی نیاز به تأویل و تفسیر دارند.

در متون دینی بالاخص ادیان ابراهیمی، با واژه‌های بسیاری مواجه می‌شویم که معانی غیبی و نیاز به تأویل نمادین دارند. مانند: ملائکه (فرشتگان)، شیطان، ابلیس، برزخ، قیامت، بهشت و جهنّم و...

از این میان، فیلون یک شخصیّت برجسته و شناخته شده است، که تفسیر حرفى را نفى مى‌کرد و به تفسیر نمادین و رمزى روی آورد.

فیلون که حدود 20 سال قبل از میلاد مسیح در اسکندریه متولّد شد و حدود 50 سال بعد از میلاد وفات یافت. بنابراین این اندیشمند یهودی معاصر با عیسی مسیح بود. او از یهودیان شمال مصر بود و مانند بیشتر یهودیان اسکندریه به یونانی صحبت می‌کرد و کتاب مقدّس را به این زبان می‌خواند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲۰
زبانفارسی
شابک978-600-7811-68-9
موضوع کتابکتاب‌های مرجع و دایره المعارف، فرهنگ لغت
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات)

برای دریافت کتاب نمادشناسی فیلون (فرهنگ اصطلاحات) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.