معرفی و دانلود کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته

عکس جلد کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته

راهنمای قدم به قدم برای اجرای یک برنامه موفق در زمینه بازاریابی محتوا! کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته به زبانی ساده و قابل فهم به شما می‌آموزد که چگونه در مدتی کوتاه بازاریابی اینترنتی در حوزه‌ی محتوا را بیاموزید و از این طریق خیلی راحت کسب درآمد کنید.

درباره‌ی کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته:

امروزه مسئله‌ی بازاریابیِ محتوا مثل فروش یک قوطی آب معدنی، امری کاملاً طبیعی بوده و چیز جدیدی نیست. این مسئله، شباهت قابل‌توجهی با نمونه‌های پیش از خود دارد؛ مانند «سمینارهای تحت وب» و «بازاریابی ایمیلی». اما لطفاً فریب نخورید! درست همان‌طور که یک آرایش موی متعلق به دهه‌ی هشتاد نمی‌تواند با جریان مد امروزی سازگار باشد، بازاریابی محتوا نیز نسبت به سابق، به موجود جدید و قدرتمندتری تبدیل شده است که می‌تواند برای یک شرکت، ایجاد اعتبار کند و یا اعتبار آن را نابود نماید و این همه را مدیون چیزی هستیم به نام: «رسانه‌‌های اجتماعی». احتمالاً همین الان شما در چندین شبکه اجتماعی عضو هستید. پس بهتر این حرف را درک خواهید کرد.

به نظر می‌آید زمان آن رسیده باشد که تمام افراد در حوزه‌ی بازاریابی نگاه ویژه‌ای به بازاریابی محتوا داشته باشند. نکته قابل‌توجه اینجاست که می‌دانیم و خوب درک می‌کنیم که زمان آن فرارسیده است تا به کمک کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته، در این مسیر رو به رشد و قدرتمند، از دیگران سبقت بگیرید.

نویسندگان موضوع را با چند مورد از کارهای خانه شروع می‌کنند تا مطمئن شوند که همه چیز برای شما به خوبی دسته‌بندی شده و سازمان‌یافته است؛ سپس به موارد هفته به هفته می‌پردارند تا برنامه‌ی بازاریابی محتوای شما را با استفاده از فرآیندی استراتژیک و سازمان‌یافته آغاز کنند. هدف آن‌ها تنها این نیست که به شما در پی‌ریزی برنامه‌تان کمک کنند، بلکه طوری این کار را انجام می‌دهند که در انتهای هفت هفته، دقیقاً بدانید که چه روش‌هایی برای شما سودمند بوده و در مقابل، چه روش‌هایی بی‌تأثیر است.

از آنجایی که امروزه شبکه‌های اجتماعی، قوی‌ترین راه ارتباطی در دنیا هستند و مردم می‌توانند تنها با یک کلیک به جهان بگویند که چه چیز را می‌پسندند، قدرت بازاریابی محتوا نیز به موازات آن بسیار گسترده شده است. در هر صورت اگر می‌خواهید که شما نیز از این قدرت بهره‌مند شوید، می‌بایست در سایت‌هایی که مخاطبان شما در آن‌ها فعال هستند، برای طرفداران خود، اعتبار و پایگاهی داشته باشید تا آن‌ها بتوانند اطلاعات جدید شما را بشنوند، ببینند و به اشتراک بگذارند. حضور شما باید محسوس و منظم باشد. اگر بخواهید هر از گاهی خودی نشان دهید و غیب شوید رقبای شما این فرصت طلایی را از شما خواهند ربود.

علاوه بر کسب اعتبارات و راه‌اندازی پایگاه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی، باید راه را برای مردم نیز آسان کنید تا آن‌ها بتوانند در مورد شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش رفت، با آن‌ها در تماس باشید. مطمئن باشید که پیدا کردن اطلاعات تماسِ شما برای دیگران در هر کانال و پایگاهی که پروفایل یا حضوری فعال دارید، ساده و آسان خواهد بود.

کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید وارد حوزه‌ی بازاریابی محتوا شوید، این کتاب راه را به شما نشان می‌دهد.

در بخشی از کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته می‌خوانیم:

محتوای وبلاگ شما - و در واقع تمام محتوا - باید نقطه‌ی دید منحصر به فردی داشته باشد، به مشکلات مخاطبان شما اشاره کند، سوالات آن‌ها را پاسخ دهد و ماهیت اصلی شما را بازتاب دهد، نه آن چه که می‌فروشید را. نوشتن مطلب یا مقاله در هر صنفی که باشید امکان‌پذیر است. مطالب وبلاگ شما باعث می‌شود اعتبار بیشتری پیدا کنید و مخاطب احساس می‌کند شما متخخص در آن زمینه هستید. شما می‌توانید مطالب خوب را ترجمه کنید و در سایت خود قرار دهید. هرچند که بهتر آن است که خودتان مطالب را بازنویسی و به سبک شخصی خودتان انتشار دهید. مطلبی که بوی ترجمه بدهد چندان جذابیتی ندارد. مجلات یا کتب معتبر منابع بسیار خوبی برای یافتن ایده و مطلب جدید است.

هر وقت که برایتان ممکن است، داستان خود را با اخبار فوری و موضوعات داغ پیوند دهید و نظر خود را سریعاً منتشر کنید تا بتوانید از مزیت محبوبیت جستجوی آن موضوع بهره‌مند شوید. وقتی که ارتباط مستقیمی با یک موضوع داغ ندارید، حول شاخه‌های خبری و مربوط به آن موضوع که مربوط به تخصص شما می‌شود، محتوا ایجاد کنید. وقتی زمان کافی برای ایجاد محتوا ندارید، ویرایش محتوای موجود را برای متناسب شدن آن با شرایط موجود در نظر بگیرید.

در ارتباط با نام تجاری، محصول یا خدمات خود در زمینه‌ی موضوعات گسترده‌ای صحبت کنید تا بتوانید علاقه‌ی خود را در صنعت، زمینه یا مهارت مخصوص به خودتان نشان دهید؛ علاقه‌ای که در نهایت با مخاطب خود به اشتراک خواهید گذاشت. وقتی که پیشنهادات خود را عنوان می‌کنید، از نتایج و مزایای آن که مستقیماً به مخاطب مربوط می‌شود صحبت کنید. در رابطه با محتوا به آن‌ها کمک کنید - به واسطه‌ی ایجاد راهنماهای شروع سریع «چگونه می‌توانید...» و چک‌لیست‌ها یا به واسطه‌ی دخیل کردن ذکاوت متخصصان و تأثیرگذاران این صنعت - تا بدین ترتیب آن‌ها بتوانند ارزش بازگشت برای توصیه‌ی اضافی را ببینند.

فهرست مطالب کتاب

چکیده
هفته‌ی اول: برنامه و تعیین هدف
هدف چیست؟
مخاطبین من کجا هستند و چه می‌خواهند؟
برای شناسایی مخاطب باید تقسیمات زیر را انجام دهید
نقطه‌ی قوت محتوای شما چیست؟
تجزیه و تحلیل رفتار مخاطب
هفته‌ی دوم: واقع‌بین باشید
چه کسی این کاره است؟
شما در چه موقعیتی قرار دارید؟
گنجینه‌ی محتوا
کمک از دیگران برای تولید محتوا
شفاف‌سازی کنید
هفته‌ی سوم: راه‌اندازی
بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) را جدی بگیرید!
تولید محتوای بهینه برای موتورهای جستجو
برای تولید محتوا یک استراتژی برنامه‌ریزی شده داشته باشید
هفته‌ی چهارم: وبلاگ
قوی‌تر شوید
پیش بروید و به جریان بیندازید
برچسب بزنید (دقت به تگ‌ها)
لینک بدهید
نظرات کاربران را جدی بگیرید
هفته‌ی پنجم: میکس مجدد!
یک مسئله‌ی عام
تجهیز کنید
هفته‌ی ششم: پُرهیجان باشید
زیاد تلاش کنید
به وضوح از مخاطب بخواهید که مطالب شما را به اشتراک بگذارند
خدمات برای افراد مهم
هفته‌ی هفتم: جمع‌بندی کنید
ارزیابی عملکرد
اصل داستان کجاست؟
پایان و تمام

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۲
زبانفارسی
شابک978-600-274-556-9
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته

برای دریافت کتاب بازاریابی محتوا در 7 هفته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.