معرفی و دانلود کتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند

عکس جلد کتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند
قیمت:
۸۴۵۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند

قصه‌های کتاب "سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند" درباره گوشه و کنار بزرگ‌ترین انقلاب تاریخ حیات بشر است یادگاری است عزیز که نادر ابراهیمی دوست دارد از خودش و بچه‌هایی که این یادداشت‌ها و خاطرات را به او سپردند، باقی بماند. انقلاب ما چنان بود که اگر صدها کتاب بزرگ درباره آن نوشته شود باز هم کم است.

در بخشی از متن این کتاب می‌خوانید:

همه می‌دانستند که زندگیِ هُمافَرها در خطر است. نِظامی‌ها عادت به اعتراض و سرپیچی ندارند. به آنها گفته بودند: باید کورکورانه اِطاعت کنید! سوآل نکنید! بَحث نکنید! حرف نزنید! هر چه می‌گوییم، بگویید «چشم»! این راه و رَسم خدمت در نظام است.

امّا هُمافَرها نظامی نبودند، و مجبور نبودند دستورها را بی‌چون و چرا اطاعت کنند. آنها «فکر» می‌کردند، و فکر کردن باعث می‌شد که متوجّهِ خیلی چیزها بشوند. آنها بیدار بودند و انسانِ بیدار، انسانی‌ست که از خیلی چیزها با خبر می‌شود و زیرِ بارِ حرفِ زور و حرفِ نادُرُست نمی‌رود. انسانِ بیدار می‌تواند حرف بزند و می‌تواند فریاد بکشد و بگوید که ظُلم و زور را نمی‌پذیرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲
زبانفارسی
شابک978-964-471-711-6
موضوع کتابکتاب مذهبی انقلاب دفاع مقدس نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۸۴۵۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند

برای دریافت کتاب سحرگاهان همافران اعدام می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.