معرفی و دانلود PDF کتاب نمایشگاه علوم افسون شده

عکس جلد کتاب نمایشگاه علوم افسون شده
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نمایشگاه علوم افسون شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نمایشگاه علوم افسون شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نمایشگاه علوم افسون شده

کتاب نمایشگاه علوم افسون شده به قلم کاترین هاپکا، با زبانی شیرین داستان مسابقه‌ای در نمایشگاه علوم را به تصویر می‌کشد که سوفیا و دوستانش قرار است در آن شرکت کنند.

موضوع کتاب نمایشگاه علوم افسون شده (Sofia the first: the enchanted science fair) چیست؟

در قلعه اینچیستا، در نمایشگاهی به نام علوم افسون شده، مسابقه‌ای برگزار شده که سه تیم یعنی «سوفیا و جیمز»، «آمبر و دزموند» و «یویان و خالد» در آن شرکت می‌کنند. پادشاه رولاند یاد خاطرات خود می‌افتد که همیشه دوست داشته جایزه این نمایشگاه را از آن خود کند اما موفق نمی‌شده.

جیمز و سوفیا که فرزندان پادشاه رولاند هستند تصمیم می‌گیرند برای خوشحالی پدر هر طور که شده در این نمایشگاه موفق شوند و جایزه را بگیرند. هر سه تیم برای شرکت در مسابقه به بوته زعفران نیاز دارند اما از آنجایی که این گل از نادرترین گیاهان اینچیستاست، باید به سختی برای به دست آوردن آن تلاش کنند.

آمبر، از شدت هیجان همان مقدار کمی که در آزمایشگاه هست را برمی‌دارد و در ظرف آزمایش خود می‌ریزد. هر سه تیم برای یافتن این گیاه باید از کوه بالا بروند. آن‌ها در طول این مسیر با غول و موانع بسیاری مواجه می‌شوند که باید با به کارگیری هوش و خلاقیت خود، این موانع را پشت سر بگذارند.

کتاب نمایشگاه علوم افسون شده مناسب چه کسانی است؟

کاترین هاپکا (Cathy Hapka) کتاب نمایشگاه علوم افسون شده را برای کودکان دبستانی که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و فانتزی هستند به رشته تحریر در آورده است.

در بخشی از کتاب نمایشگاه علوم افسون شده می‌خوانیم:

هنگامی که شاه روالند در مورد نمایشگاه علوم می‌شنود، آه می‌کشد. پادشاه به یاد می‌آورد: «من هر سال به نمایشگاه علوم می‌رفتم، ولی هیچوقت برنده نمی‌شدم». او شانه بالا می‌اندازد و می‌گوید: «وقتی سعی می‌کردم مدل منظومه شمسی را بسازم، من و دوستم نمی‌توانستیم آن را سر وقت تمام کنیم».

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نمایشگاه علوم افسون شده
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات دلفین آبی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-964-8210-61-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نمایشگاه علوم افسون شده

حسانه محمدصفت
۱۴۰۰/۳/۶
عالی خیلی قشنگ مخصوصا برای بچه‌هایی که همه‌ی قسمت‌های پرنسس سوفیا رو دیدن و دوست داشتند و این قسمت رو ندیدم
آزاده نخستین
۱۳۹۹/۵/۹
حتی شهر کتاب هم این‌رسید از کتابها رو نداشت. خیلی دنبالش بودم. تصاویرش خیلی با کیفیته
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب نمایشگاه علوم افسون شده

برای دریافت کتاب نمایشگاه علوم افسون شده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.