معرفی و دانلود PDF کتاب ساماندهی محیط کار

عکس جلد کتاب ساماندهی محیط کار
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ساماندهی محیط کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ساماندهی محیط کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساماندهی محیط کار

کریس اورتیز در کتاب ساماندهی محیط کار، با ارائه‌ی اصول و راهکارهای سیستم 5s به مدیران این امکان را می‌بخشد تا همواره اوضاع ظاهری محیط کاری خود را آراسته نمایند و از ورود هر گونه خلل و بی‌نظمی جلوگیری کنند.

درباره‌ی کتاب ساماندهی محیط کار:

این روزها یکی از بزرگترین دغدغه‌های مدیران سازمان‌‌های مختلف شرایط و نظم محیط کاری است. روش‌ها و ابزارهای بهره‌وری زیادی جهت بهبود کارخانه‌ها و ... به کار گرفته شده، اما هر کدام از آن‌ها با افت و خیزهایی نیز همراه بوده است.

در کتاب ساماندهی محیط کار (The 5s playbook: a step - by - step guideline for the lean practitioner) به صورت گام به گام و مصور با نحوه‌ی صحیح و اصولی پیاده‌سازی سیستم 5s، یکی از قدرتمندترین روش‌ها آشنا می‌شوید که از شکست سازمان‌ها جلوگیری می‌کند و حتی منجر به رسیدن آن‌ها در سطح برتر جهان خواهد شد.

کتاب ساماندهی محیط کار برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب را به مدیران سازمان‌های گوناگون که در پی داشتن محیط کاری با نظم و آراسته هستند، پیشنهاد می‌کنیم. اگر شما هم جزو مجریان روش 5s هستید که به دنبال ابزار و راهنمای آموزشی مناسب برای کارکنان خود می‌گردید، این کتاب ایده‌آل را از دست ندهید.

با کریس اورتیز بیشتر آشنا شویم:

وی از بنیان‌گذاران و رئیس انجمن کایزن است. کریس اورتیز (Chris A Ortiz) در شبکه خبری CNN در برنامه Inside Business with Fred Thompson به شهرت رسید.

او تا به حال چندین کتاب درباره‌ی تولید ناب به نگارش درآورده است. مشتریان انجمن کایزن عبارتند از: رهبران صنعت هوا فضا، کامپوزیت، پردازش، خودرو، ریسندگی، مواد غذایی، تجهیزات ترمیم و بازسازی و... .

در بخشی از کتاب ساماندهی محیط کار می‌خوانیم:

گاری لوازم کمکی 59 وسیله‌ای ضروری در برنامه 5S و ناب است. این گاری حاوی تمام اقلام مورد نیاز برای اجرای 5s است و باید قبل از شروع هر اجرای کوچک یا بزرگ فراهم شود. بعد از هر پیاده‌سازی، گاری لوازم کمکی را مجددا پر کنید تا برای تیم بعدی آماده باشد. لیست عمومی من از سال‌ها تجربه مشاوره به دست آمده است. شما لیست خود را بنویسید و به مرور زمان آن را اصلاح کنید، اما اقلام اولیه این لیست تغییر چشمگیری نخواهد کرد.

فهرست مطالب کتاب

1: مقدمه
2: گام‌های 5s
3: نتیجه‌گیری
4: درباره ما
5: پیوست‌ها
6: اصطلاحات

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ساماندهی محیط کار
نویسنده
مترجمرسول فخرایی، مصطفی ایران نژاد
ناشر چاپیانتشارات بازتاب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۲
زبانفارسی
شابک978-600-7522-45-5
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری، کتاب‌های مهندسی صنایع
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ساماندهی محیط کار

mostafa mostafa
۱۴۰۰/۱۰/۱۱
عمیق، به زبان ساده، کاربردی و پر از عکس
این کتاب علاوه بر ۵ گام، ارتباط ان با تولید و تفکر ناب را توضیح داده
کوروش فرزام راد
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
خیلی مختصر اما واقعا مفید و کاربردی که وجود تصاویر رنگی مناسب هم بر ارزش آن افزوده است
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب ساماندهی محیط کار

برای دریافت کتاب ساماندهی محیط کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.