معرفی و دانلود PDF کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟

عکس جلد کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟

کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ نوشته آنا کانگ، داستانی تصویری درباره دو موجود شبیه خرس است که نمی‌توانند بر سر این موضوع که کدامشان روی یک صندلی بنشینند توافق کنند. آن‌ها آنقدر سر این موضوع با هم دعوا می‌کنند تا خسته شوند. این کتاب افتخارات بسیاری را به خود اختصاص داده است.

موضوع کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ چیست؟

کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ (That's Not Mine) متن ساده‌ای دارد که به همراه تصاویر جذاب و بامزه کودک را با خود همراه می‌کند و مفاهیمی چون دوستی، عدالت، عذرخواهی و بخشش را آموزش می‌دهد.

درباره‌ی مجموعه‌ی پشمالوها:

این مجموعه با تصاویری زیبا و متنی ساده و روان درباره دو دوست است که به خاطر موضوع‌های مختلفی با هم اختلاف دارند. در هر جلد از این مجموعه کودک با یکی از این موضوع‌ها آشنا می‌شود و به واسطه آن مفاهیم جدیدی را یاد خواهد گرفت. کتاب‌های این مجموعه مناسب بلندخوانی و کسانی است که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند.

کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است و والدین و مربیان با استفاده از آن می‌توانند درباره رعایت نوبت، گذشت و بخشش با کودکان صحبت کنند و به آن‌ها آموزش دهند.

با آنا کانگ بیشتر آشنا شویم:

آنا کانگ (Anna Kang) متولد نیویورک است. بیشترین سرگرمی او در دوران نوجوانی‌اش خواندن مجله‌های Teen beat و کمیک بود. او در رشته روابط بین الملل و مطالعات آسیایی تحصیل کرد و بعد از آن به لس آنجلس نقل مکان نمود و در رشته هنرهای سینمایی ادامه تحصیل داد.

او نامزد جایزه گودریدز برای بهترین کتاب تصویری شده است. هم چنین در سال 2015 موفق به دریافت مدال سیوس گیزل شد. همسر او کریستوفر وینت تصویرگری مجموعه پشمالوها را به عهده داشته است.

در بخشی از کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ می‌خوانیم:

- این صندلی من است.
- نه، مال من است.
- من قبل از تو رویش نشسته بودم.
- حالا من رویش نشسته‌ام.
- اول من داشتمش. مال من است.
- حالا من دارمش. مال من است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟
نویسنده
مترجمآناهیتا حضرتی کیاوندانی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-600-462-038-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟

برای دریافت کتاب پشمالوها: مال من یا مال تو؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.