معرفی و دانلود PDF کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای

عکس جلد کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای

کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای نوشته نانسی تیلمن اثری تاثیرگذار و انگیزشی برای کودکانی است که برای انجام کارهایشان به اعتمادبه‌نفس نیاز دارند. این اثر دوزبانه‌ی فارسی-انگلیسی، با تصاویر چشم‌نواز و جملات ادبی بسیار زیبا به کودکان کمک می‌کند تا در رویاپردازی و رسیدن به آرزوهایشان جسور و قدرتمند باشند.

درباره‌ی کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای:

آرزوها به دنیای ما رنگ امید و شادی می‌بخشند. وقتی خواسته‌ای در دل داریم به شوق انجام دادنش بیدار می‌شویم و شب‌ها با فکر آن به خواب می‌رویم. اما گاهی این اشتیاق آنقدر بزرگ می‌شود که ما را می‌ترساند.

ترس اینکه شاید به آن نرسیم یا به اندازه کافی برای به دست آوردنش قدرتمند نباشیم، باعث می‌شود تا از تلاش کردن فرار کنیم. این ترس‌ها واقعیت ندارند. تو باید باور داشته باشی که یک آرزو هر چقدر هم دور یا رویایی باشد اما از توانایی‌هایت، قوی‌تر نیست و این خود تو هستی که آن آرزو را به اتاق کوچک زندگی‌ات دعوت می‌کنی.

کودکی دوران شوق و پرواز است و کودکان پرنده‌های کوچکی هستند که در آسمان زندگی پرمی‌گشایند. آن‌ها در این راه به حمایت و توجه نیاز دارند تا خسته، غمگین و ضعیف نشوند. کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای (I knew you could do it) به بچه‌ها این پیام را می‌دهد که از انجام هیچ کاری مایوس نشوند و رویاهای خود را در مسیر زندگی دنبال نمایند.

این اثر هنری، به زیبایی دنیای کودکان تصویرگری شده است و با جملات لطیف و انگیزه‌بخش ذهن کودکان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. نانسی تیلمن (Nancy Tillman) در این کتاب تلاش کرده تا با کودکان ارتباط برقرار کند و آن‌ها را در مسیر موفقیت همراهی کند.

کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال که در برخی موقعیت‌ها اعتمادبه‌نفسشان را از دست می‌دهند یا کسانی که می‌خواهند یک کتاب زیبا و رویایی را به دو زبان بخوانند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای می‌خوانیم:

یکی دوجا به مشکل برخوردی ولی تو توانایی انجامش را داشتی، تو آتش زیر خاکستر، تو. پس وقتی در تنگنا و فشار قرار گرفتی، حواست باشه به خودت چی میگی آن برگ برندته. هیچوقت خودت را اسیر بایدها و نبایدها، ‌ای کاش‌ها و شایدها و آن افکار سمی نکن.

.Oh, you'll be tumbled a battle or two... but you've got what it takes, you firecracker, you
So when you get caught in the bramble and thicket, watch what you say to yourself-that's the ticket
Don't get hung up in the should'ves and oughts and what ifs and could'ves and those thinky thoughts

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب میدونستم که تو از پسش بر میای
نویسنده
مترجمثریا مکوندی
ناشر چاپیانتشارات آفرینش مهر
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۲
زبانفارسی
شابک978-622-7414-60-8
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک، کتاب آموزش زبان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای

برای دریافت کتاب میدونستم که تو از پسش بر میای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.