معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم

عکس جلد کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم
قیمت:
56000 تومان - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم

کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم نوشته‌ی حسن بلند، دربردارنده‌ی درس‌نامه، نمونه سؤالات امتحانی و نمونه سؤالات آزمون‌های آزمایشی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا این درس را بهتر بیاموزند و در آزمون‌ها نمره خوبی کسب کنند.

درباره‌ی کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم:

کتاب پیش رو به گونه‌ای طراحی شده است که پس از خواندن درس‌نامه‌ها بتوانید آن درس را به خوبی بیاموزید و با مرور سؤال‌های متنوع آن، بتوانید پاسخ تمامی سؤالات امتحانی را بدهید و در پایان هم با جواب دادن به آزمون‌ها، امتحان برایتان به امری آسان و راحت تبدیل شود.

هر درس حاوی درس‌نامه، کلاس خصوصی، نمونه سؤال امتحانی و پاسخ‌نامه کاملاً تشریحی است. در بخش واژگان کلمات مهم درس همراه با مثالی از کتاب به صورت الفبایی فهرست شده، در بخش گرامر پس از آموزش گرامر درس و کلاس خصوصی، انواع پرسش‌های امتحانی آن ارائه گردیده، در بخش مکالمه پس از ترجمه‌ی مکالمه‌ی درس، نمونه سؤال مکالمه مرتبط با موضوع درس آمده است.

در بخش خواندن برای قسمت درک مطلب کتاب درسی، سؤالات گوناگونی طراحی شده و پس از آن یک متن درک مطلب و یک متن کلوز مربوط به موضوع متن درک مطلب کتاب آورده شده است. در بخش تلفظ بعد از آموزش تلفظ هر درس، سؤالات آن ارائه شده، در بخش نگارش در آغاز نگارش درس یاد داده شده و بعد از یک کلاس خصوصی نگارش، سؤالات مختلفی طراحی شده است.

در بخش کلاس خصوصی پس از آموزش کلمات، گرامر و نگارش، سعی شده به زبانی ساده و گفتاری با انواع سؤالات امتحانی آشنا شوید. در پایان کتاب پاسخ‌نامه تشریحی، خلاصه درس‌ها و دو آزمون نیم‌سال اول و یک آزمون نیم‌سال دوم قرار گرفته است.

کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم تمامی رشته‌ها مخاطبان این کتاب‌اند.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

فهرست مطالب کتاب

درس اول: فهمیدن زبان افراد
پاسخ‌نامه تشریحی
درس دوم: سبک زندگی سالم
پاسخ‌نامه تشریحی
درس سوم: هنر و فرهنگ
پاسخ‌نامه تشریحی
خلاصه درس‌ها
امتحان شماره 1 / نیم‌سال اول (درس اول)
امتحان شماره 2 / نیم‌سال اول (درس اول و دوم)
امتحان شماره 3 / نیم‌سال دوم (کل کتاب)
پاسخ‌نامه امتحان شماره 1 / نیم‌سال اول (درس اول)
پاسخ‌نامه امتحان شماره 2 / نیم‌سال اول (درس اول و دوم)
پاسخ‌نامه امتحان شماره 3 / نیم‌سال دوم (کل کتاب)

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات180
زبانانگلیسی
شابک978-600-412-308-2
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
56000 ت - 10.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم

برای دریافت کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 2 - پایه یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.