معرفی و دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

عکس جلد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
قیمت:
18000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

برای اینکه بتوانید پول زیادی را جذب کنید و به موفقیت برسید راهکارهای طلایی ناپلئون هیل را در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید مطالعه کنید. این اثر پرفروش به شما کمک می‌کند تا هدف خود را برای رسیدن به رویاهایتان شناسایی نمایید و در آینده‌ای نه چندان دور در لیست ثروتمندترین افراد جهان قرار بگیرید.

درباره‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید:

پیش از آنکه خواندن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and grow rich) را شروع کنید باید بدانید که از این اثر بیش از 100 میلیون نسخه در سراسر دنیا به فروش رسیده است.

در هر بخش از این اثر رازی در مورد شیوه پولدار شدن بیان شده است که بیش از پانصد هزار نفر از مردم با اطلاع از این راز، ثروت زیادی را به دست آورده‌اند. خیلی از ما آرزوی ثروتمند شدن را داریم اما این را می‌دانیم که تنها آرزو کمکی به ما نمی‌کند و برای اینکه بتوانیم به هدفمان برسیم باید اشتیاقی سوزان در درون خود ایجاد نماییم. به این معنا که حتی اگر هزار بار هم شکست بخوریم باز هم نباید دلسرد شویم! پس اگر به دنبال موفقیت هستیم ابتدا باید افکار و عقایدمان را درباره تعیین هدف‌ها مورد بررسی قرار دهیم. چقدر می‌خواهید برای رسیدن به رویاهایتان تلاش کنید؟ آیا فقط یک خواب و خیال هستند یا قصد دارید آن‌ها را به دست آورید؟ همه‌ی افراد موفق در دنیا ابتدا برای خود هدفی تعیین کرده بودند. پس اگر می‌خواهید ثروتمند شوید باید بدانید که روی چه چیزی باید سرمایه‌گذاری کنید. بنابراین دست به کار شوید و حتی یک لحظه را هم از دست ندهید!

پول و مادیات برای آزادی جسم و آرامش انسان‌ها ضروری است. برخی از افراد فکر می‌کنند که یافتن فرمول موفقیت بزرگ‌ترین ثروتمندان جهان غیرممکن است اما این طرز تفکر اصلا صحیح نیست! خیلی از انسان‌ها با بهره‌گیری از روش‌های افراد موفق به خواسته‌های خود دست پیدا کرده‌اند.

نقطه‌ی شروع دستاوردها داشتن علاقه و انگیزه است. اگر این دو ویژگی مهم را درون خود احساس نکنید قطعا به موفقیت نمی‌رسید. شما همواره باید برای رسیدن به خواسته‌هایتان سخت تلاش کنید و با هر شکستی قوی‌تر از قبل برخیزید و ادامه دهید. ناپلئون در این کتاب با تمام وجود از شما می‌خواهد که برای رسیدن به اهدافتان طرز فکرتان را تغییر دهید و اشتیاق داشته باشید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید حاصل بیست سال مصاحبه و تحقیق با ثروتمندترین افراد دنیا با مشاوره‌ی اندرو کارنگی است؛ مردی که بنیانگذار شرکت فولاد آمریکا بود و جزو دومین افراد پولدار جهان شناخته می‌شود. این کتاب را باید درک کنید و روی تک تک اصول آن‌ها تفکر و تعمق نمایید. شما باید جملاتی که احساس می‌کنید مهم هستند را زیرشان خط بکشید و هر روز آن‌ها را مرور کنید تا ملکه‌ی ذهنتان شوند. تمام دستورات این کتاب واقعا کار می‌کنند اما سوال اصلی اینجاست که آیا ذهن شما هم ثروت می‌خواهد؟

این کتاب شرح می‌دهد که برای رسیدن به ثروت چه کاری باید انجام دهید. همچنین ناپلئون هیل با شرح فرمول معروف موفقیت اندروکارنگی انگیزه‌ی لازم را در شما ایجاد خواهد کرد به طوریکه یک ثانیه هم برای اینکه رویاهایتان را تحقق بخشید را از دست نمی‌دهید؛ فرمولی که منجر به ثروتمند شدن افراد زیادی شده است. شما قطعاً برای اینکه به سمت اهدافتان حرکت کنید به یک ایده یا جرقه‌ای احتیاج دارید که قطعا با خواندن این کتاب آن را به دست می‌آورید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید برای چه کسانی مناسب است؟

آیا می‌خواهید پولدار شوید اما راهش را نمی‌دانید؟ آیا اشتیاق و میل شدیدی برای رسیدن به رویاهایتان ندارید؟ پس حتما این کتاب را مطالعه نمایید. ناپلئون هیل در این اثر بی‌نظیر قوانینی را به شما آموزش می‌دهد که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید هر در بسته‌ای را باز کنید و به موفقیت برسید.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم:

او در 26 اکتبر سال 1883 در آمریکا متولد شد. ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در سن سیزده سالگی به عنوان یک خبرنگار در روزنامه ویرجینا استخدام شد. او که در نویسندگی استعداد فوق‌العاده‌ای داشت توسط سردبیر برای مصاحبه با افراد مهم نیز انتخاب شد. ناپلئون با افراد مشهور زیادی مانند ادیسون، گراهام بل، ویلیام جنینگ برایان، هنری فورد و ... صحبت نمود و با زیرکی کامل تمام رازهای موفقیت آنان را در دفتری می‌نوشت. او براساس آن یادداشت‌ها در نهایت کتابی به نام قوانین موفقیت در سال 1928 به نگارش درآورد که از آن استقبال زیادی شد.

قدردانی برخی از رهبران بزرگ و برجسته آمریکایی از نویسنده:

- برتری فلسفه قانون موفقیت، معادل سیاست بیمه در قبال ورشکستگی است. (ساموئل گامپرز)

- می‌دانم که سیزده اصل اساسی موفقیت شما درست و معقول هستند؛ چون بیش از سی ‌سال است که از آن‌ها در تجارتم استفاده کرده‌ام. (جان وانامیکر)

- هر موفقیتی که به دست آورده‌ام، به سیزده اصل اساسی قانون موفقیت شما مدیون هستم. من معتقدم افتخار این را دارم که اولین دانشجوی شما بوده‌ام. (دبلیو. ام. ریگلی، جی‌آر)

- می‌دانم شما با قانون موفقیت‌تان یک دنیا خوبی انجام داده‌اید. من به ارزش پولی این آموزش اهمیت نمی‌دهم؛ چون صفاتی را به دانشجو می‌دهد که با پول مقایسه شدنی نیست. (جورج ایستمن)

در بخشی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید می‌خوانیم:

یکی از رایج‌ترین دلایل ناکامی و شکست انسان‌ها اینست که آن‌ها عادت کرده‌اند در برابر شکست‌های موقتی و گذرا تسلیم شده و دست از تلاش بردارند. همه انسان‌ها هر از گاهی قربانی این اشتباه خود می‌شوند. داستان از این قرار است که عمو داربی مثل بسیاری از مردم آن روزها که به دنبال طلا می‌گشتند، مبتلا به تب طلا شده بود. بنابراین به غرب رفت تا به جستجوی طلا بپردازد. او هرگز نشنیده بود که می‌توان طلاهای بیشتری را نسبت به مقداری که تا به حال از زیر زمین استخراج شده است از ذهن انسان‌ها استخراج کرد و با شور و اشتیاقی بسیار با بیل و کلنگش مشغول به کار شد. شرایط کار بسیار سخت و دشوار بود اما میل و اشتیاق به دست آوردن طلا در او بسیار شدید بود. بعد از هفته‌ها کار و تلاش، او موفق شد رگه‌هایی از طلا را پیدا کند. او نیاز به ماشین‌آلاتی داشت که بتواند طلا را به سطح زمین بیاورد، بنابراین به طور مخفیانه روی معدن خود را پوشاند و بسمت خانه‌اش در ویلیامزبورگ در مریلند رهسپار شد و راجع به این کشف با خویشاوندان و چند تن از همسایگانش صحبت کرد. آن‌ها برای تهیه ماشین‌آلات مورد نیار، پول جمع کردند و سپس آن‌ها را به محل مورد نظر ارسال کردند. داربی و عمویش نیز برای استخراج معدن به آن جا برگشتند.

اولین محموله حاوی کلوخ‌های طلا استخراج شد و به کارگاه ذوب فلزات ارسال شد. نتیجه کار حکایت از این داشت که آن‌ها یکی از غنی‌ترین معادن در کلرادو را در اختیار دارند! با ارسال چند محموله دیگر به کارگاه ذوب فلزات آن‌ها توانستند تمام بدهی خود را بپردازند و بعد از آن هم می‌توانستند سود سرشاری به جیب بزنند. مته‌های حفاری دل خاک را شکافتند! داربی و عمویش امید زیادی به آینده داشتند اما ناگهان اتفاقی رخ داد! رگه طلا به یکباره مفقود شد! آن‌ها کاملاً مأیوس و ناامید شدند زیرا دیگر طلایی در آن جا وجود نداشت. آن‌ها با ناامیدی به حفاری ادامه دادند تا اینکه بتوانند رگه طلا را دوباره پیداکنند، اما همه تلاش‌ها بیفایده بود.

فهرست مطالب کتاب

سخن نویسنده
فصل اول: پیشگفتار / انسانی که با تفکر و اندیشه شریک توماس ادیسون شد
فصل دوم: میل و اشتیاق / نقطۀ عطف تمامی موفقیت‌ها و دستاوردها
فصل سوم: در ذهن خود ایمان و اعتقاد به دستیابی به خواسته‌هایتان را تجسم کنید
فصل چهارم: اصل تلقین به خود / روشی برای تحت تأثیر قرار دادن ضمیر نیمه‌هشیار
فصل پنجم: دانش تخصصی، تجارب یا مشاهدات شخصی / چهارمین گام به سمت دستیابی به ثروت
فصل ششم: تخیل / کارگاه ذهن
فصل هفتم: برنامه‌ریزی سازمان‌یافته / تحقق یافتن خواسته‌ها و آرزوها
فصل هشتم: تصمیم‌گیری / کنترل اتلاف وقت و تنبلی
فصل نهم: پافشاری و استقامت / تلاشی مستمر برای برانگیختن ایمان و اعتقاد
فصل دهم: قدرت مغز متفکر / نیروی پیش‌برنده
فصل یازدهم: کنترل دگرگونی نیروی جنسی
فصل دوازدهم: ضمیر ناخودآگاه / حلقۀ اتصال
فصل سیزدهم: مغز / ایستگاه دریافت و پخش افکار و اندیشه‌ها
فصل چهاردهم: حس ششم دروازۀ معبد خرد و فرزانگی
فصل پانزدهم: چطور می‌توان بر شش هیولای ترس غلبه کرد؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
نویسنده
مترجمفرزانه پورفرزین
ناشر چاپیانتشارات اختر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات264
زبانفارسی
شابک978-964-517-648-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

پریسا بخشی
۱۴۰۲/۷/۲۰
یکی از بهترین کتابهاییه که خوندم. اصولش علاوه بر کسب ثروت، در خیلی از موقعیتهای زندگی کاربردیه. یادمه اون موقع که کنکور دادم این کتاب رو نخونده بودم، بعدها که خوندمش دیدم تک تکه اصول این کتاب رو ناخودآگاه رعایت کرده بودم و خب خداروشکر نتیجه کنکورم چیزی بود که میخاستم. الان قبل از هدفگذاری هام برای شروع یک مسیر جدید، اول از همه این کتاب رو دوباره میخونم و ذهنم رو ست میکنم رو اوصولی ک گفته شده و بسیااار نتیجه‌ی خوبی میگیرم تو اون کار. خواندش رو توصیه میکنم به کسانی که مسیر جدیدی رو دارن شروع میکنن یا دارن یه هدفی رو دنبال میکنن.
امیر اشرفی
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
این کتاب به نظر من که در این زمینه چندین کتاب مطالعه کردم، بیشتر از اینکه محتوای سنگینی داشته باشه نگارش و بیان بدی داره در حدی که من اصلا متوجه مفهوم برخی از مطالب و مثالها نشدم. به نظر من ترجمه کتاب مشکل خاصی نداره و مشکل از بابت نگارش اصلی کتاب هست که مدام از این شاخه به اون شاخه میپره. در کل من اطلاعات خاصی رو از کتاب نگرفتم به جز اینکه افراد در زمان رکود بزرگ اقتصادی که مربوط به چندین شال قبل است چه کارهایی را برای رهایی از شرایط موجود انجام دادند.
محبوبه حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
فوق العاده‌ترین کتابی بود که خوندم، من این کتاب رو به پیشنها مدیر مالی شرکتمون، مطالعه کردم و تازه الان متوجه شدم که بعضیا چجوری وارد یک کار میشن و سریع موفق میشن، سریع ترفیع میگیرن، مسیر زندگیشون عوض میشه، بعضی‌ها هم سال‌ها و سال‌ها شرایط زندگیشون یک جور میمونه و پیشرفت نمیکنن
شایسته شیروانی
۱۴۰۱/۴/۳۱
از آن دسته کتابهایی است که خیلی توصیه شده که بخوانید. برای ثروتمند بودن باید ذهن ثروتمند داشت و ثروت فقط مول نیست هرآنچه از امکانات توانایی‌ها استعداد روابط و... همگی جزو ثروتهای ما محسوب می‌شوند.
fatemeh hoseini
۱۴۰۰/۹/۸
کتاب بسیار جالبیه!
درمورد طرز فکر ما نسبت به چیز‌های مختلف از جمله پول و ثروت صحبت میکنه که ما رو متوجه بسیاری اشتباهات ما میکنه...
پیشنهاد میکنم بخونید...
زکریا ناصری
۱۴۰۱/۶/۷
کتاب عالی است حتما چندین بار بخونید همه دستاورد‌های بشر از ذهن انسان شروع می‌شود.
کاوه محمدی
۱۴۰۰/۷/۱
کتابی خیلی پرمحتوا و سنگین که حتما بای با دقت و چند بار خوانده بشه
سلیمان لیتانی
۱۴۰۲/۷/۲۸
من دوفصل مطالعه کردم ولی احساس میکنم به انسان قدرت عجیبی میدهد
نیما صالحی
۱۴۰۱/۸/۱
واقعا بینظیر بود برای کسی که هدف و اینده براش مهمه بی شک بهترین کتاب است
قاسم ملک محمودی
۱۴۰۱/۵/۸
این کتاب واقعا زندگی انسان را با امیدی که در آن نهفته است دگرگون مینماید.
علی استادی
۱۴۰۰/۱۲/۴
هنوزمطالعه نکردم ولی همش درمورد ذهن ورویاپردازی ذهن است واین یعنی عالی اسا
حسین سرشار
۱۴۰۱/۶/۲
من تازه میخوام شروع کنم امیدوارم موثرباشه.. 🙏💙
محمد آخوندی
۱۴۰۱/۵/۲۹
چشم بسته بخریدش، همه افراد موفق حداقل یکبار خوندنش
رویا اسماعیل زاده
۱۴۰۱/۴/۱۹
کتاب فوق العاده عالی هست باعث تعادل در تمام ابعاد زندگیست
ایمان طاهریان
۱۴۰۰/۶/۳۱
به نظرم در زمینه کتاب‌های انگیزشی و موفقیت کتاب کارآمدی هست
مشاهده همه نظرات 24

راهنمای مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

برای دریافت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.