معرفی و دانلود کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند

عکس جلد کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند

هر چیزی بهایی دارد، طبیعت نمی‌تواند چیزی را به شما مجانی بدهد، پس باید برای رسیدن به رویاهایتان تلاش کنید. نیلوفر زمانی زاده در کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند به شما کمک می‌کند تا در مسیر رسیدن به اهدافتان در زندگی قدم بردارید و به خودشناسی برسید.

درباره کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند:

دوران زندگی هر کس با تحسین افراد موفق دنیا، حتی افرادی که در نزدیکیشان هستند و به‌طور نسبی از آنان موفق‌ترند گذشته است، اما موفقیت چیست؟

از آنجایی که هر کس ذهنیت و طرز تفکر متفاوتی با دیگری دارد؛ ممکن است تعریفی که کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند از موفقیت ارائه می‌دهد، با تعریفی که شما در ذهن خود دارید یکسان نباشد، اما مسیر رسیدن به آن یکی است.

موفقیت یعنی رسیدن به رویاها و در عین حال داشتن حس آرامش، شادی و لذت در زندگی؛ یعنی زمانی که شما شغل، خانه، حساب بانکی رویایی‌تان و هر چیزی که اکنون در تصورات و رویاهای خود دارید را به‌دست آورید و از همه مهم‌تر اینکه از ‌آن‌ها لذت ببرید و غرق در آرامش و شادی باشید. آرامش به معنای داشتن حس رضایت از خود است؛ البته موفقیت حالتی ذهنی است و ممکن است شما هم‌اکنون احساس موفق بودن کنید، حتی تلاش برای رسیدن به رویاها خود نشان می‌دهد که شما هم‌اکنون جزء افراد موفق هستید.

اما سوال این است که چطور به این موفقیت دست یابید؟ چه کارهایی لازم است انجام دهید تا به فردی موفق تبدیل شوید؟ آیا ممکن است به رویاهای خود دست یابید؟

پاسخ در این کتاب است، البته که ‌می‌توانید به رویاهایتان برسید، فقط لازم است اصول و نکاتی را که لازمه رسیدن به رویاهایتان است رعایت کنید. ابتدا باید این اصول را باور کنید و از اعماق قلب‌تان ایمان داشته باشید که کارآمد هستند، سپس از نقطه امن خود خارج شوید؛ بله! درست متوجه شدید، باید از نقطه امن‌تان خارج شوید، تلاش کنید تا بتوانید زندگی جدیدی که پیش رو دارید را بپذیرید و ایده‌هایی را که درخصوص تحقق یافتن رویاهایتان دارید، اجرا کنید.

کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال یافتن مسیری برای رسیدن به رویاهایتان در زندگی هستید، مطالعه این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

جملات برگزیده کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند:

- تو نیاز داری به شناختن خود ادامه دهی؛ هر روز کمی ‌بیشتر از روز پیش!
- به‌جای آنکه مد‌ام برای چیزی که ندارید حسرت بخورید، به‌خاطر نعمت‌هایی که دارید، شکرگزار باشید در این صورت است که ‌می‌توانید نعمت‌های بیشتری دریافت کنید.
- تنها به این دلیل که گذشته مطابق با آنچه خواسته‌اید پیش نرفته است، به این معنا نیست که آینده شما نمی‌تواند بهتر از آنچه تصور می‌کنید باشد.
- به‌خاطر داشته باشید، شغل، شخصیت، ارتباطات، افراد زندگی شما و بسیاری موارد دیگر به اهداف شما بستگی دارند.
- تا زمانی که برای خود ارزش قائل نشوید، برای زمان خود نیز ارزشی قائل نخواهید شد و تا زمانی که ارزش زمان را درک نکنید، نمی‌توانید هیچ کاری با آن انجام دهید.

در بخشی از کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند می‌خوانیم:

آدم‌هایی که در بازه‌های زمانی با ‌آن‌ها آشنا شده‌اید یا می‌شوید، دو دسته هستند؛ کسانی که در تقدیر شما برای یادآوری ارزش زندگی هستند و کسانی که از آشنایی با ‌آن‌ها باید درس گرفت تا هیچ‌وقت دیگر تکرار نشود.

دسته اول، دسته مقدرشده‌ها هستند؛ کسانی که خداوند در شرایطی که اصلاً انتظارش را ندارید، برایتان می‌فرستد. همه‌چیز وابسته به زمان است، نمی‌شود از پله اول به پله صدم صعود کرد. در دوستی‌ها و روابط هم این‌چنین است، شما روز اولی که با شخصی آشنا شده‌اید، متوجه نمی‌شوید که این شخص در تقدیر شما هست، اما پس از مدتی متوجه خواهید شد و بی‌نهایت خداوند را سپاس می‌گویید.

شاید حتی به‌خاطر نیاورید که اولین دیدار، اولین پیام و اولین حرف‌هایی که بین‌تان رد و بدل شده، چه زمانی و چه چیزی بوده، اما اکنون ایمان دارید که خداوند همواره به حال شما آگاه‌تر از خودتان است.

دسته دوم، دسته تجربیات هستند، کسانی که آشنایی با ‌آن‌ها درواقع رحمتی از خداوند است که در قالب تجربه به ما عطا شده است. به یاد داشته باشید کسانی که از زندگی شما می‌روند و کسانی که به هر دلیلی دیگر در زندگی‌تان نیستند، یقیناً در تقدیر شما هم جایی ندارند. پس از آشنایی با دسته دوم، یاد خواهید گرفت که هرگز آدم‌های سمی‌ را وارد زندگی با ارزش‌تان نکنید، آدم‌هایی با افکار، کردار و گفتار سمی ‌در زندگی شما جایی ندارند.

دنبال آدم‌ها نروید! آمدنی می‌آید، رفتنی می‌رود و ماندنی هم می‌ماند. در هر صورت، همه این‌ها نشانه‌هایی است که برای تقویت شما و ایمانتان فرستاده می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول - چگونه باشیم!
فصل دوم - گذشته، حال و آینده
فصل سوم - یافتن هدف
فصل چهارم - استفاده از زمان
فصل پنجم - تنظیم ناخودآگاه
فصل ششم - فرکانس و ارتعاشات افکار
فصل هفتم - سخن و سکوت
فصل هشتم - طبیعت و کائنات
فصل نهم - مراقبه
فصل دهم - انسان و جهان
فصل یازدهم - قدم اول
فصل دوازدهم - تلاش
فصل سیزدهم - صبر و مدوامت
فصل چهاردهم - شکست یا تجربه
فصل پانزدهم - شکرگزاری
سخن نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۸
زبانفارسی
شابک978-622-247-644-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند

رامین برموده
۱۴۰۰/۶/۳۰
درواقع برای رویا پردازی و تبدیل به واقعیت کمکم کرده
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند

برای دریافت کتاب رویاهای قدرتمند، زندگی قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.