معرفی و دانلود رمان سیانوژن نورانی

عکس جلد رمان سیانوژن نورانی
قیمت:
48000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی رمان سیانوژن نورانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی رمان سیانوژن نورانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی رمان سیانوژن نورانی

کتاب مزبوربا دو عنوان انگلیسی سیانوژن نورانی و عنوان آمریکایی مرگ فراموش نشده REMEMBERED DEATH درسال 1945 به رشته تحریر در آمد. این کتاب به همراه چند کتاب دیگر از جمله رمز قطار آبی، به سوی صفر، قتل در کرانه نیل، مسافرفرانکفورت، پایان پیام در پنج بامداد از جمله آثار برگزیده خانم آگاتاکریستی است که خود وی نیز به‌این مطلب بارها و به مناسبت هایی مختلفی اشاره کرده است.

سیانوژن نورانی SPARKLING CYANIDE داستان زن زیبایی است به نام رزماری بارتن ROSESMARY BARTON شخصیت وی، ازدواجش، مسایل و روابطی که به گونه‌ها ی مختلف دارد و مرگش رفته رفته به وسیله کسانی که وی را خوب می‌شناختند مطرح و بازگو می‌گردد.

خانم کریستی درنگارش سیانوژن نورانی یکی از بهترین شیوه‌ها را جهت ارائه‌این داستان پلیسی به کار گرفته است شیوه‌ای بسیار موثر،گیرنده منسجم و پس هیجان انگیزو ژرف....

رزماری بارتن یک سال قبل از این که موضوع داستان شکل بگیرد در می‌گذرد به کلام عریان تر داستان کتاب مربوط به یک سال بعد از درگذشت خانم رزماری است. اما وی درشرایطی درگذشت که بسیار غم انگیز بود یک شب هنگامی که شش تن در جشن تولد رزماری به شادی مشغول بودند ناگهان رزماری لیوانی را برمی دارد و می‌نوشد و چند لحظه بعد تلوتلو خوران برای همیشه روی زمین دراز می‌کشد. به زمان و مکان مرگ به طور روشن اشاره نمی‌شود ولی علت مرگ بسیار شگفت انگیز و باور نکردنی است. تشخیص پزشک قانونی خودکشی با سم سیانوژن ناشی از اختلالات روانی است. آنهم بعداز یک آنفولانزا!! ... اما بعد که سم سیانور در کیف وی پیدا شد و وصیت نامه وی مطرح گردید قضیه عوض شد ...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابرمان سیانوژن نورانی
نویسنده
مترجمبهرام افراسیابی
ناشر چاپیانتشارات مهرفام
سال انتشار۱۳۷۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات279
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
48000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات رمان سیانوژن نورانی

مریم آصف
۱۳۹۵/۲/۱۸
با اینکه قشنگ و معروفه ولی پوآرو توش نیست
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه رمان سیانوژن نورانی

برای دریافت رمان سیانوژن نورانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.