معرفی و دانلود کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت

عکس جلد کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت

کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت نوشته‌ی مارک فیشر یکی مشهورترین و پرفروش‌ترین آثار روانشناسی موفقیت به شمار می‌آید و داستان مرد جوانی را روایت می‌کند که با پیرمردی ثروتمند و دانا آشنا می‌شود. این آشنایی مرد جوان را به ثروت و موفقیت می‌رساند؛ چرا که پیرمرد اسرار زندگی خود را با وی در میان می‌گذارد.

در ایام قدیم مردم تصور می‌کردند هر کسی بیشتر تلاش کند، موفق‌تر خواهد بود و درآمد بیشتری خواهد داشت اما در دنیای امروز چنین باوری صحت ندارد و موفقیت افراد به هوش و ذکاوت آن‌ها بازمی‌گردد. به عبارت دیگر، در دنیای مدرن هر کسی که باهوش‌تر است، می‌تواند به خواسته‌های خود برسد. خوشبختانه مغز انسان به گونه‌ای است که می‌توان آن را صیقل داد و با آموزش‌های مناسب از آن بیشتر و بهینه‌تر استفاده کرد. بنابراین اگر می‌خواهید در جوامع امروزی پیشرفت کنید، باید به هوش خود اتکا نمایید. در این میان، برای ارتقای سطح دانش خود می‌توانید از آثار روانشناسی موفقیت استفاده کنید و کتاب میلیونر فوری (The instant millionaire) یکی از بهترین‌ها در این زمینه محسوب می‌شود.

خلاصه‌ی کتاب میلیونر فوری:

این کتاب برای نخستین بار در سال 1990 منتشر شد و به سرعت توانست در فهرست پرفروش‌ترین و پرطرفدار ترین آثار دنیا جای گیرد. مارک فیشر (Mark Fisher) با زبانی ساده و صمیمی، راه و رسم موفقیت را برای شما توضیح می‌دهد. این نویسنده باور دارد برای رسیدن به موفقیت و ثروت، باید رویاهایتان را بشناسید و بعد با استفاده از فرصت‌های گوناگون به آن هدف برسید.

کتاب میلیونر فوری درباره‌ی جوان 32 ساله‌ای است که در یک بنگاه تبلیغاتی فعالیت می‌کند و از شغل خود بیزار و دل‌زده است و می‌خواهد راهی برای افزایش درآمد و پیشرفت خود بیابد. در چنین شرایطی به درخواست عموی ثروتمند خود به ملاقات پیرمردی می‌رود که به عنوان میلیونری خودساخته شناخته می‌شود. این پیرمرد ثروتمند در طول داستان نکاتی را به جوان آموزش می‌دهد که می‌تواند هر فردی را به موفقیت‌ها و دستاوردهای بزرگی برساند.

کتاب حاضر داستان‌های جذابی دارد که با زبان و ادبیاتی ساده و صمیمی تلاش می‌کند به شما بیاموزد که چگونه به خواسته‌های خود برسید. کتاب میلیونر فوری نه تنها در حوزه‌ی موفقیت بلکه در میان آثار داستانی نیز جایگاه درخور توجهی دارد.

کتاب میلیونر فوری به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب بسیار کم حجم است و راهنمایی مختصر برای تمام کسانی محسوب می‌شود که از شرایط کنونی خود خسته شده‌اند و به دنبال ثروت و موفقیت هستند. با این اوصاف، اگر قصد دارید که در زندگی پیشرفت کنید، این فرصت از دست ندهید و از راهنمایی‌های کتاب میلیونر فوری بهره‌مند شوید.

مارک فیشر را بیشتر بشناسیم:

مارک فیشر که در سال 1968 به دنیا امده است، فیلسوف، نویسنده و نظریه‌پردازی فرهنگی محسوب می‌شود. فیشر در جوانی به دانشکده بازرگانی وارتون پنسیلوانیا رفت و توانست از آنجا مدرک BMA را دریافت کند. وی به فلسفه نیز علاقه‌ی بسیاری داشت، برای همین بار دیگر به دانشگاه رفت و از دانشگاه هال مدرک کارشناسی فلسفه را گرفت و مدتی هم به تدریس آن مشغول شد. وی بعدها به نویسندگی روی آورد و به خاطر اظهار نظرهای متفاوت و جذاب به شهرت و محبوبیت رسید. از میان دیگر آثار وی می‌توان به راه ‌و‌ رسم میلیونر‌ها و معبد میلیونرها اشاره کرد که در حقیقت در ادامه‌ی میلیونر فوری نوشته است.

جملات برگزیده کتاب میلیونر فوری:

- هر کاری که برگزینی‌، با اهمیت‌ترین کاری است که در زندگی انجام خواهی داد.
- آموخته‌های عملی، معلمی بهتر از دروس تئوری است، آموخته عملی یعنی زیستن.
- پس حقیقتِ خوشبختی در این است که هر روز را طوری بگذرانی که انگار آخرین روز زندگی توست و با انجام کارهای مورد علاقه‌ات به بهترین حال، زندگیش کرده باشی.
- گل‌سرخ تمثیلی از زندگیست. خارهای گل‌سرخ تجارب آنند از امتحان‌ها و سختی‌هایی که هر یک از ما که به دنبال کشف جمال حقیقی آن هستیم باید تحمل کنیم.

در بخشی از کتاب میلیونر فوری می‌خوانیم:

یک ساعت بعد خدمتکار به دنبال مرد جوان رفت که به شدت درگیر فکرکردن درباره امتحان عجیبش بود و اصلاً احساس نکرد یک ساعت گذشته است.

خدمتکار گفت که میلیونر در باغ در انتظار اوست و بدون حرف دیگری کنار او راه افتاد. صاحبخانه روی صندلی چوبی نشسته بود و غرق تماشای گل سرخی بود که تازه آن را چیده بود. وقتی صدای قدم‌های آن‌ها را شنید سرش را بلند کرد. واقعاً صورت شاد و پرانرژی داشت.

سوال کرد: توانستی در تمرینت موفق شوی؟

-بله، به همین خاطر الان در خدمت شما هستم.

میلیونر از مرد جوان درخواست کرد کنارش بنشیند. جوان به او گفت: چیزی که اذیتم می‌کند این است که اگر این کلمات دیوانگی را یادداشت کنم و به آن فکر کنم، چطور ممکن است در شش سال میلیونر شوم؟ چطور خودم را راضی کنم که میلیونر خواهم شد؟ من حتی تکلیفم با رشته کاریم مشخص نیست و تصور می‌کنم هنوز خیلی زود است که میلیونر شوم.

-جوان بودن اشکالی ندارد، انسان‌های زیادی خیلی کم سن‌تر از تو بودند و میلیونر شدند. اشکال در ندانستن اسرار است یا بلد بودن و عملی نکردن آن.

- من حاضرم آن‌ها را عملی کنم ولی تنها اشکالی که وجود دارد این است که قادر نیستم خودم را راضی کنم که می‌توانم میلیونر شوم.

-فقط از یک شیوه می‌توانی به این کار دست یابی. به همان شیوه‌ای که خودت را راضی می‌کنی که نخواهی توانست میلیونر شوی.

طی چند روز یا چند هفته بعد، علاقه به میلیونر شدن را در خودت رشد می‌دهی. عادی است که چیزی را که طی سالیان دراز در خودت رشد داده‌ای را از بین ببری زمان‌بر خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار
مقدمه
فصل اول: ماجرای مشورت مرد جوان با فامیل ثروتمند
فصل دوم: داستان ملاقات مرد جوان با باغبان پیر
فصل سوم: داستان آموختن جوان برای قدر دانستن فرصت و ریسک
فصل چهارم: داستان زندانی شدن مرد جوان
فصل پنجم: داستان یاد دادن ایمان
فصل ششم: داستان آموختن متمرکز شدن نسبت به خواسته
فصل هفتم: داستان بهای تصور از خود
فصل هشتم: داستان کشف تأثیر حرف
فصل نهم: داستان اولین ملاقات با قلب گل‌سرخ
فصل دهم: داستان مسلط شدن بر ضمیر ناخودآگاه
فصل یازدهم: داستان گفتگو در خصوص اعداد و قوانین
فصل دوازدهم: داستان آموختن خوشبختی و زندگی
فصل سیزدهم: داستان آموزشِ گفتن تقاضاها در زندگی
فصل چهاردهم: داستان فهمیدن رموز گلستان گل سرخ
فصل پانزدهم: داستان آن دَم که هرکس به مسیر خود می‌رود

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت
نویسنده
مترجمشهرام فیروزی
ناشر چاپیانتشارات اودیسه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۰
زبانفارسی
شابک978-622-6763-78-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت

علی دشتبانی
۱۳۹۹/۱۱/۴
کتابی بی نظیر که می‌تونه تو زندگی خیلیا تاثیر بزرگ بزاره
یه جمله کتاب که واقعا خیلی دوستش دارم اینه
همه چیز زیر آسمان نسبی است
به ثروت فکر کنی جذبش میکنی، به فقر و نداری هم فکر کنی به سمت میاد
حالا فکر کنیم کدوم رو واقعا میخایم
مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۱/۹
کتاب میلیونر آنی یه کتاب بسیار مفید و بارزشیه،
گفتگو بین دو انسان با دیدگاهایی متفاوت، و طرز فکر دونفر یعنی فقیر و غنی و باورهاشون،
آدمی ک ثروتمنده اینقدر سخاوت داره ک باورهای یه
انسان دیگه رو تغییر بده و ثروتمندش کنه
درک من از این کتاب بود
علی مستانی
۱۴۰۰/۳/۸
سلام
باید بگم مطلب جدیدی توی کتاب نیست که تا الان جایی نخونده باشید یا نشنیده باشید. نکته خوب کتاب اینکه این نکات رو در قالب یک داستان آورده که هم تاثیرگذاری خوبی داره و هم خسته کننده نیست.
شهرام فیروزی
۱۳۹۹/۷/۵
این کتاب فوق العاده است، خواندن آن را به همگان توصیه می‌کنم. خیلی زود تاثیرش را خواهید دید. 👍🥰
شکر شکری
۱۴۰۱/۱/۲۵
بسیار عالی بود من این کتابو چندین بار خواندم البته این کتاب را بایدهر چند وقت یکبار مرور کرد
abdolrahman salami
۱۴۰۰/۵/۲۱
کتابی بسیار عالی و قابل ستایش
ترجمه‌ای خوب و روان
البته اندکی اشکالات تایپی و ویرایشی دارد
مسعود یوسفی
۱۳۹۹/۱۰/۹
فکر کنم این همون کتاب حکایت دولت و فرزانگی باشه
mahan احمدی
۱۳۹۹/۷/۱۱
این کتاب همون کتاب حکایت دولت و فرزانگی؟؟؟
زهرا اکبری
۱۴۰۰/۱/۲۳
واقعا لذت بردم... دوست دارم چند بار بخونم
سها مرادی
۱۴۰۰/۶/۳۰
نکات ظریف و آموزنده‌ای داره
مشاهده همه نظرات ۱۰

راهنمای مطالعه کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت

برای دریافت کتاب میلیونر فوری: داستانی از خرد و ثروت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.