معرفی و دانلود کتاب پیشگویی پدر پولدار

عکس جلد کتاب پیشگویی پدر پولدار
قیمت:
55000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پیشگویی پدر پولدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پیشگویی پدر پولدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پیشگویی پدر پولدار

رابرت کیوساکی و شارون لیچر در کتاب پیشگویی پدر پولدار، ایده‌هایی را در مورد چگونگی آماده شدن و انجام درست کارها به شما ارائه می‌دهند، فارغ از این که بازار سهام در دنیای واقعی سیر صعودی دارد یا اینکه سقوط بازار در دنیای واقعی رخ داده است.

کتاب پیشگویی پدر پولدار (Rich dad's prophecy) قطعاً برای بیان غم و اندوه و عذاب نیست. این کتاب در واقع برای بیان رکود و رونق است. در اواخر دهه 1970 میلادی و در دهه 1980 میلادی پدر پولدار به پسرش و رابرت کیوساکی قانون اریسا را یادآوری کرد. او گفت: «همیشه مراقب تغییرات در قانون باشید. هر وقت قانونی تغییر می‌کند، آینده نیز تغییر می‌کند. اگر شما برای تغییر در قانون آماده باشید، زندگی خوبی خواهید داشت. اگر به تغییرات در قانون توجهی نکنید، ممکن است خود را مانند راننده اتومبیلی تصور کنید که نتواند علامت هشداردهنده در مسیر رو به جلو را ببیند... و به جای اینکه سرعتش را بکاهد تا به موقع سرعت اتومبیل را کنترل کند، به کار خود ادامه داده و خم شده تا رادیو را روشن کند که نمی‌تواند روشن کند و اتومبیل از جاده منحرف شده و به سمت جنگل می‌رود.»

شارون لیچر (Sharon Lechter) و رابرت کیوساکی (Robert T Kiyosaki) در این کتاب به شما یاد نخواهند داد که یک پیامبر باشید. اما معتقد هستند که این باور به شما اطمینان می‌دهد که فارغ از اینکه بزرگ‌ترین سقوط بازار سهام در تاریخ رخ می‌دهد یا خیر، آینده اقتصادی روشن‌تری در دسترس شما و عزیزانتان خواهد بود؛ بنابراین این کتاب قرار نیست که یک گوی بلورین باشد، بلکه قصد دارد که به شما یاد دهد که بیشتر از هر فرد دیگری برای هر اتفاقی هوشیار و آماده باشید. خوب یا بد؛ به عبارت دیگر، برای این است که بتوانید کنترل بیشتری بر آینده مالی خود داشته باشید.

همانطور که پدر پولدار گفته است، «نکته داستان نوح و کشتی آن، این نیست که نوح حق داشت، بلکه نوح ایمان و جسارت داشت و برای هر اتفاقی که قرار بود روی دهد، آماده بود. حتی یک سیل عظیم در وسط بیابان، سیلی که بقیه جهان را نابود کرد.»

کیوساکی و لیچر را بیشتر بشناسیم:

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، از پرفروش‌ترین نویسندگان فرانسوی زبان است که بیش از شش سال است در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد. او فردی است که تفکراتش در رابطه با پول و سرمایه‌گذاری با دانش معمول همخوان نیست. کیوساکی تک نفره موفق شده، مسیر زندگی بیش از ده میلیون انسان در سراسر دنیا را که به پول فکر می‌کردند، تغییر دهد و دگرگون کند.

شارون لیچر حسابدار رسمی، یکی از نویسندگان مجموعه کتاب‌های پدر پولدار و مدیرعامل سازمان پدر پولدار است، او با درجه ممتاز از دانشگاه ایالتی فلوریدا در رشته حسابداری فارغ‌التحصیل شده و سپس به گروه «کوپرز و لیبرند»، یک شرکت بزرگ حسابداری، پیوست. شارون در حالی که اعتبار حرفه‌ای خود را به عنوان یک حسابدار رسمی حفظ می‌کرد، پست‌های مدیریتی مختلفی در زمینه‌های کامپیوتر، بیمه و انتشارات داشت.

جملات برگزیده‌ی پیشگویی پدر پولدار:

- سرمایه‌گذاری راهی به سوی سعادت است.
- بهانه‌ها جملاتی هستند که از نفس بازنده شما نشاءت می‌گیرند.
- خوشبختانه بیش از یک راه برای رسیدن به بهشت مالی وجود دارد.
- در عصر صنعت، بزرگ دیده شدن بهتر بود. در عصر اطلاعات، نامرئی بودن بهترین است.
- بازار، مانند خداوند، به کسانی که خودشان همکاری می‌کنند، کمک می‌کند. به عبارت دیگر، اگر می‌خواهید در آینده کارها را به خوبی انجام دهید، آموزش مالی خود را به شخص دیگری واگذار نکنید.

در بخشی از کتاب پیشگویی پدر پولدار می‌خوانیم:

در پایان، بگذارید این دو نقص در اصلاح حقوق بازنشستگی را مرور کنیم. اولی این است که قانون، مشترکین را ملزم به شروع فروش می‌کند زمانی که به هفتاد و نیم سالگی برسند. در طی چند سال آینده شاهد آغاز وحشت خواهیم بود. اگر به غیر از 75 میلیون نفر از نسل بیبی بومر که به سن هفتاد سالگی می‌رسند، 83 میلیون نفر افراد مهاجر را حساب کنید، به عبارت ساده، پول‌های بسیار بیشتری به جای ورود به خانه به تدریج برای آن‌ها پرداخت می‌شوند. در حالی که سال 2016 میلادی به گونه‌ای اداره می‌شود که این اتفاق به صورت گسترده رخ می‌دهد، مراقب باشید که تأثیر مالی ممکن است خیلی زودتر شروع شود. شما نیازی به ریاضیات پیشرفته ندارید تا متوجه شوید وقتی که هر ساله تعداد بیشتری از افراد در حال فروش هستند، دیگر نگه داشتن قیمت‌ها سخت است.

دومین نقصی که پدر پولدار متوجه آن شد این بود که اگر سرمایه‌گذار تحصیل کمتری داشته باشد، آموزش مالی به کسانی تعلق می‌گیرد که سرمایه بیشتری کسب ‌کنند. از این رو آموزش مالی امروز در واقع یک تبلیغ فروش است.

در فصل بعد به نقص سوم سیستم خواهم پرداخت... و باز هم این نقص در نامه فرد بازنشسته هفتاد ساله که به روزنامه برای درخواست مشاوره نوشته بود، کاملاً مشهود است. همانطور که گفتم، در حالی که اکثر مردم قهوه خود را با بحث در مورد شرکت انرون و آرتور اندرسن می‌نوشیدند و خوشحال هستند که تحت تأثیر این رسوایی قرار نگرفته‌اند، بسیاری از این افراد حقایق مهم، حقایق پنهان شده در پشت صفحات روزنامه را از دست داده‌اند. حقایقی که امروز و فردا روی آن‌ها نیز تأثیر خواهد گذاشت.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش 1: آیا افسانه پایان یافته است؟
فصل 1: تغییر در قانون ... تغییر در سرنوشت آینده
فصل 2: قانونی که دنیا را تغییر داد
فصل 3: آیا آمادگی رویارویی با دنیای واقعی را دارید؟
فصل 4: کابوس آغاز می‌شود
فصل 5: مفروضات مالی شما چیست؟
فصل 6: صرف اینکه سرمایه‌گذاری می‌کنید به این معنا نیست که شما یک سرمایه‌گذار هستید
فصل 7: همه باید سرمایه‌گذار شوند
فصل 8: علت مشکل
فصل 9: طوفان گسترده
بخش 2: ساخت کشتی
فصل 10: چگونه یک کشتی بسازید؟
فصل 11: بدست گرفتن کنترل کشتی
فصل 12: کنترل شماره 1: کنترل بر روی خودتان
فصل 13: کنترل شماره 2: کنترل احساسات خود
فصل 14: چگونه من کشتی‌ام را ساختم؟
فصل 15: کنترل شماره 3: کنترل بهانه‌های خود
فصل 16: کنترل شماره 4: کنترل دیدگاه خود
فصل 17: کنترل شماره 5: کنترل قوانین
فصل 18: کنترل شماره 6: کنترل مشاوران خود
فصل 19: کنترل شماره 7: کنترل بر زمان خود
فصل 20: کنترل شماره 8: کنترل بر سرنوشت خود
نتیجه‌گیری
پیوست 1: قانون اریسا
پیوست 2: درباره برنامه دیو استیفنز در مدارس

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پیشگویی پدر پولدار
نویسنده،
مترجمعفت مراد خرم آباد
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات520
زبانفارسی
شابک978-622-7126-02-0
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
55000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پیشگویی پدر پولدار

رقیه حاج علی اکبری
۱۳۹۹/۱/۴
بسیار عالی است. به همه‌و همه و همه میگم بخونیدش. چشم و گوشتون رو باز میکنه. یه چیزایی تو دنیای اقتصاد هست که ما نادیده میگیریم. و بعدها در تگنا قرار میگیریم. این کتاب داره سعی میکنه به ما یاد بده دیدمان را نسبت به آینده مالی خودمان و اطرافیانمان وسیع تر کنیم و بهتر ببینیم. داره هشدار میده بهمون. ممنون از کیوساکی عزیز و کتابراه عزیز
تارا طاهر
۱۳۹۹/۱/۳۰
کتاب خوبی است و نکات بیدارکننده خوبی داره، ولی فراموش نکنیم اولین نکته همه کتابهای موفقیت، تصمیم گیری قوی و کنار گذاشتن تنبلی هستش، برای همه عزیزان آرزوی توان بکارگیری نکات کتاب رو دارم
Emmanuel Yaghouti
۱۳۹۹/۵/۲۹
کتاب خوبیه من اکثر کتابهای رابرت رو خوندم عالیه و همه حول کتاب پدر پولدار پدر بی پول میچرخه و نکات جدیدی هم داره خدایش
سارا بینام
۱۳۹۹/۵/۲۳
کسایی که در پی راهکاری برای پول دار شدم هستند کتاب‌های کیوساکی رو بخونند... تمام حرف اینه که خانه بخرید و پولدار شوید.
مصطفی امیرزاده واجارگاه
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب رو دانلود کردم عالی بود به همه دوستان توصیه مطالعه این کتابو میکنم
S.MEHRAN MOSTAFAVI
۱۳۹۹/۲/۱۶
بنظرم کتاب عالی بود. به دوستانم هم پیشنهاد میکنم که این کتاب را مطالعه کنند.
حامد رضازاده
۱۳۹۹/۲/۳
عالی عالی عالی.... کیوساکی یکی از برترین نویسندگان تاریخ
محمدرضا اسدیان
۱۳۹۹/۴/۲۶
کتاب خوبیه و به بقیه عزیزان هم توصیه میکنم‌مطالعه کنن
marjan gh
۱۳۹۹/۲/۷
یکی از بهترین کتابهایی که خوندم ودوباره میخوام بخونمش
سجاد ایزدی
۱۴۰۱/۱/۱۰
سلام کتابی بسیار نفیس و آموزنده برای تولید ثروت
رضا ایجازیان
۱۴۰۰/۸/۹
من عاشق راهنمایی‌های این مرد هستم واقعا کاربردیه
A.R S.N
۱۴۰۰/۱/۹
جناب رابرت کیوساکی به خوبی توانسته تجربیات ش را منتقل کند
Ali Kalantar
۱۳۹۹/۲/۸
زیاد جالب نبود، ارتباط باهاش برقرار نکردم
شهلا مظلومی
۱۴۰۱/۳/۲۹
کلا کتابهای رابرت کیوساکی محشرن
سعید ابراهیم زاده
۱۴۰۰/۳/۳۰
ارزش وقت گذاشتن و خوندن داره
مشاهده همه نظرات 16

راهنمای مطالعه کتاب پیشگویی پدر پولدار

برای دریافت کتاب پیشگویی پدر پولدار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.