معرفی و دانلود کتاب باورهای پول ساز

عکس جلد کتاب باورهای پول ساز
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب باورهای پول ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باورهای پول ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باورهای پول ساز

کتاب باورهای پول ساز نوشته‌ی محمود محمدی ارمندی، رهاوردی است از تحلیل باورهای محدود کننده ثروت که توسط پژوهشگران به طور جدی مورد مطالعه و تحقیق قرار گرفته و مشتاقان به کار اقتصادی را به کار و تلاش تشویق می‌کند که آغازگر بینش و نگرش جدید در عرصه کسب‌ و کار باشند و همواره موضوعات اقتصادی را جدّی تلقی کنند.

حتماً بارها و بارها این جمله را شنیده‌اید، «زندگی قانون باورهاست و اتّفاقات زندگی همانگونه که شما آن‌ها را باور کرده‌اید رقم می‌ خورند». آیا تا به حال به باورهای خودتان در مورد مسائل مالی و پول فکر کرده‌اید؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که معمولاً در مورد پول وضعیت مشخص و قابل پیش‌بینی دارید یا نه؟

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که در زندگی مالی‌تان اتفاق‌های ناخوشایندی می‌افتد؟ آیا تا به حال به این مسأله فکر کرده‌اید که عوامل سن، جنسیت، میزان تحصیلات و سرمایه اولیه، چه تاثیری می‌توانند در نحوه طرز فکر و باورهایتان نسبت به ثروتمند شدن داشته باشند؟

در نظام ارزش‌گذاری اسلام، کار و تولید، نه امری صرفا مادّی، بلکه عبادتی بزرگ و دارای ارزشی ذاتی است؛ از این رو، انسان در عین توانگری و بی‌نیازی، موظّف به کار و تلاش است.

باور چیست؟ باور فکریست که بارها و بارها برای ما تکرار شده است. ما آنچه را باور می‌کنیم نمی‌بینیم. بلکه آنچه را که الان می‌بینیم باور کرده‌ایم؛ و این واقعیت زندگی ماست. و واقعیت زندگی ما انسان‌ها را باورها و کیفیت آن‌ها می‌سازند و جالب اینجاست که جهان هستی نیز باورهای ما را به ما ثابت می‌کنند.

اعتقاد به محدودیت‌ها، انسان را محدود می‌کند. راه صحیح آن است که محدودیت‌ها را نادیده انگاریم و با ایمان قوی و توان بیش‌تر به عمل برخیزیم. اگر به انجام امری ایمان قوی داشته باشیم، به ظنّ قوی به انجام آن موفق خواهیم شد. هر حادثه‌ای دارای دلیل و مقصودی است‌ که به مصلحت ماست. انسان‌های موفق و نوآور عقیده دارند که در بطن هر بدبختی و حادثه‌ی ناخوشایند، دانه‌ای است‌ که روزی ثمر خواهد داد و منافع بسیار به بار خواهد آورد.

افراد خلاق‌ و نو آور شکست را نمی‌بینند و به آن اعتقاد ندارند و آن را به حساب نمی‌آورند. انسان‌های موفق کسانی نیستند که هرگز شکست نمی‌خورند؛ بلکه اگر نتیجه‌ی به دست آمده، مورد انتظار آن‌ها نباشد، از آن عبرت و درس می‌گیرند. آن‌گاه این آموخته‌ها را در‌ راهی دیگر به کار می‌گیرند؛ کارهای نو و تازه می‌کنند و نتایج تازه دریافت می‌کنند.

حق انسان از زندگی؛ یعنی حق استفاده‌ی آزاد و نامحدود از تمام چیزهایی که برای تعالی ذهنی، روحی و جسمانی‌اش لازم است؛ به‌ عبارت دیگر، حق ثروتمند بودن. میل به ثروتمند شدن هیچ ایرادی ندارد. میل به ثروت، تمایلی حقیقی، ارزشمند و ستوده شده به زندگی ثروتمند‌تر، کامل‌تر و پرنعمت‌تر است. کسی که میل به زندگی با نعمت‌ فراوان ندارد یا نمی‌خواهد پول کافی برای خرید آنچه می‌خواهد داشته باشد، فردی غیرطبیعی است.

جملات برگزیده کتاب باورهای پول‌ساز:

- اگر فکر می‌کنید می‌توانید، می‌توانید و اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید، نمی‌توانید. (هنری فورد)
- در عجبم از کسی که کوه را می‌شکافد تا به معدن جواهر برسد، ولی خویش را نمی‌کاود تا به درون خود راه یابد! (خواجه عبدالله انصاری)
- یقین [باور] در وجود هرکسى که تجلّى ‌کند، از او خطا و معصیت صادر نمى‌شود. (مرحوم مجلسى)
- همه‌ی کاستی‌ها و نقص‌ها از (ضعف باور) است؛ همه اذکار و عبادات هم برای ایجاد باور است. (حاج اسماعیل دولابی)

در بخشی از کتاب باورهای پول‌ساز می‌خوانیم:

«ویلیام جیمز» استاد دانشگاه هاروارد مى‌گوید: «بزرگترین انقلاب نسل من کشف این مطلب است که اشخاص مى‌توانند با تغییر دادن نگرش‌هاى ذهنى خود جنبه‌هاى بیرونى زندگیشان را تغییر دهند». شما و ذهنتان فوق‌العاده هستید. شما 100 میلیارد سلول مغزى دارید که هر کدام با بیست هزار سلول دیگر و غده ارتباط دارند. تعداد اندیشه‌هایى که مى‌توانید فکر کنید برابر یکصد میلیارد به توان بیست هزار است. با توجه به اندیشه «تونى بوزان - متخصص مغز»؛ این بدان معناست که تعداد ایده‌هایى که مى‌توانید ایجاد کنید مساوى است با عدد یک ضربدر هشت صفحه صفر که بیش از تمام مولکول‌هاى شناخته شده در عالم هستى است. حالا سؤالى که مطرح مى‌شود این است: «چگونه مى‌خواهید از این سوپر کامپیوتر ذهن خود استفاده کنید؟» با توانایى ذهنى که شما در حال حاضر از آن برخوردارید، مى‌توانید هر هدفى را براى خود در نظر بگیرید و به آنچه در زندگى مى‌خواهید دست یابید.

شما با استفاده از ذهن و مغز خود مى‌توانید هر مسأله‌اى را حل کنید؛ بر هر مانعى غلبه کنید و به هر هدفى که براى خود مى‌خواهید برسید. «ابر کامپیوتر» ذهن شما به قدرى قدرتمند است که اگر یکصد بار به دنیا بیائید، نمى‌توانید از همه آن استفاده کنید. تصور کنید که یک حساب بانکى یک میلیون دلارى را به ارث برده‌اید که پیوسته به آن بهره اضافه مى‌شود. اما تنها به بیست هزار دلار آن دسترسى دارید زیرا که لزومى براى بهره‌بردارى از بقیه آن را ندارید. بقیه این پول هم از آن شماست اما نمى‌توانید از آن برداشت کنید زیرا شماره کد لازم را ندارید که به شما امکان برداشت مى‌دهد. این موقعیتى است که اغلب اشخاص با آن روبه‌رو هستند. آن‌ها توانمندى ذهنى فوق‌العاده‌اى دارند اما نمى‌توانند از آن استفاده نمایند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
باورهای محدود کننده چیست؟
باورهای محدودکننده پول و ثروت
انواع افراد و باورهای منفی آن‌ها نسبت به پول
تحلیل و بررسی برخی باورهای تأثیرگذار بر جریان زندگی و پول و ثروت
تحلیل و بررسی باورهای مربوط به پول و ثروت
باورهای ما می‌توانند ما را قدرتمند و یا ناتوان کنند
داستان تاثیر باورهای ما
افراد موفق چگونه با افکار محدود کننده برخورد می‌کنند؟
چگونه باورهای منفی اخلاقی را تغییر دهیم؟
نمونه‌هایی از چالش‌های متداول و ترس‌ها و باورهای مربوط به آن‌ها
نمونه‌هایی از رفتار جبران‌کننده‌های افراطی
اهداف پیشنهادی برای تبدیل و تغییر ترس‌ها و باورهای درونی
قانون جذب [مشیّت- توحید- عبودیّت- وحدت] و اینکه چرا ثروتمند نیستید؟
راه‌های تقویت باورهای پولساز
چه تفاوت‌هایی بین ثروتمندان و فقرا در نحوه اندیشیدن و باور به پول و ثروت وجود دارد؟
عادت‌هایی که ثروتمندان جهان از آن دوری می‌کنند
تحلیل و بررسی چهل راه (باور) پولساز
منابع و ماخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باورهای پول ساز
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات زمینه سازان ظهور امام عصر (عج)
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۴
زبانفارسی
شابک978-600-8803-25-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب باورهای پول ساز

محمود ضیائی
۱۴۰۰/۳/۱۹
اول یه تشکر بابت اینکه برای جمع آوری این مطالب بالاخره زحمت کشیدید.
دوم اینکه متاسفانه مطالب کتاب بسیار درهم و نامرتب چیده شده بودند.
سوم اینکه تمام این مطالب رو بارها و بارها در سایت‌ها و منابع مختلف هممون دیدیم و خواندیم.
چهارم اینکه هیچ راهکار درستی اصلا ارائه نمیده و فقط کلی گویی و کلی نه
گویی، راه چاره‌ای و نه چیزی
پنجم من به شخصه بعد از این کتاب از خرید کتاب‌های ایرانی با موضوع ثروت پشیمون شدم
محمد سعید صالح تبار
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
کتاب بسیار جالبی با روشی نو هستش به خصوص که قوانین موفقیت را با تعدادی از آیات و روایات تلفیق شده است که کار بسیار جالبی هستش و میتواند روی باورهایمان تاثیر عمیق تری بذاره و با ایمان بیشتری به باورها و قوانین موفقیت عمل کنیم و نتیجه بهتری بگیریم با تشکر.
زینب زرگران قمی
۱۳۹۸/۵/۲۳
موارد دقیقی از موارد منفی راجع به پول و ثروت در این کتاب وجود دارد که به نوعی افکار را مچ گیری کرده. یعنی به نوعی سنجش معیار افکار غلط است. کاش جامعه ما بوسیله مطالعه این کتاب رغبت بیشتری به تولید ثروت و درآمد به خرج می‌داد.
Yaser Salimi
۱۳۹۹/۱/۹
واقعا کتاب فوق العاده ایه به همه پیشنهاد میکنم این کتاب رو تهیه کنن. میزان ثروتی که وارد زندگیمون میشن به واسطه باور‌هایی هست که ما داریم اگه بتونیم باور‌های محدود کننده رو تغییر بدیم مقاومتی که باعث میشه ثروت نیاد تو زندگیمون از بین بره.
محمود محمدی ارمندی
۱۳۹۸/۵/۱۸
سپاسگزارم خدای بزرگ..
reza zolghadr
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
مفید بود
در پایان هر بخشی در مورد منبع توضیح داده بود این عالیه
رضا آقاجانی
۱۴۰۰/۱/۵
این کتاب خیای خوبه حتما بخوانید و تاثیری در زندگیتون داره
Ali Kalantar
۱۴۰۱/۲/۵
حتما بخونید به درد خوره
لقمان حکیم
۱۴۰۰/۱۲/۳
کتاب بسیارخوبی هستش
بنیامین فظلعلی
۱۳۹۸/۹/۹
فوقوالعاده ظریفو پر محتوا
مشاهده همه نظرات ۱۰

راهنمای مطالعه کتاب باورهای پول ساز

برای دریافت کتاب باورهای پول ساز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.