معرفی و دانلود کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین

عکس جلد کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین

هیولایی خطرناک در شهر مشغول خرابکاری است! کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین به قلم مارتین ویدمارک، ماجرای مهیج کارآگاه نلی را به تصویر می‌کشد که مامور شده تا از خرابکاری این هیولای ترسناک جلوگیری کند. به نظر شما نلی ماجراجو چه نقشه‌ای برای هیولای شهر می‌کشد؟ آیا موفق می‌شود؟

درباره‌ی مجموعه کارآگاه نلی:

شخصیت اصلی این مجموعه‌ی جذاب و پرهیجان دختری به نام نلی راپ است که با کنجکاوی و جسارت همیشه دنبال ماجراجویی است. او و سگش (لندن) در هر داستان به ماموریت کارآگاهی جدیدی می‌روند. این تیم دو نفره‌ی جسور در این ماموریت‌های غیرقابل پیش‌بینی با پیچیدگی‌ها و رازهایی درباره‌ی هیولاها و اشباح مواجه می‌شوند که باید از آن‌ها سردربیاورند و پاسخ معماهایشان را پیدا کنند.

مجموعه‌ی کارآگاه نلی (Monsteragentin Nelly Rapp) شش جلد دارد و در هر داستان شخصیت‌هایی جدیدی به قصه اضافه می‌شوند که ماجراها را پیچیده‌تر و البته جذاب‌تر می‌کنند. مارتین ویدمارک نویسنده‌ی مشهور کودک و نوجوان، در این مجموعه‌ی پرطرفدار داستان‌هایی پرکشش را به تصویر کشیده که مورد علاقه‌ی بسیاری از کودکان و نوجوانان است. تصویرسازی داستان‌های کارآگاه نلی نیز جذابیت خودش را دارد و به خوبی مکمل ماجراهای هر داستان است.

کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین مناسب چه کسانی است؟

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز را به خواندن کتاب فرانکن اشتین (Das frankenstein monster) دعوت می‌کنیم.

با مارتین ویدمارک بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی سوئدی کودک و نوجوان است. ویدمارک در اوایل دهه هشتاد به استکهلم مهاجرت کرد و از همان زمان به نوشتن شعر و داستان برای کودکان پرداخت. تجربه‌ی سال‌ها دبیری و تدریس، بسیار به مارتین ویدمارک (Martin Widmark) در شناخت ذهنیت کودکان، و نوشتن داستان‌هایی مطابق با سلیقه‌ی آن‌ها کمک کرده است. برخی از آثار او عبارتند از: «ماجرای سیرک، ماجرای فوتبال، ماجرای الماس.»

در بخشی از کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین می‌خوانیم:

تمام راه را تا خیابان کونیک دویدم. جلو مرکز بهداشت چند لحظه‌ای ایستادم تا نفسم سر جایش بیاید. بعد نقشه‌ای را که کشیده بودم بار دیگر مرور کردم. به نظرم نقشه‌ام عملی بود.

وقتی زنگ مرکز بهداشت را فشار می‌دادم، با خودم فکر کردم: آرام، تیزفهم و تند و تیز.
اتاق انتظار خالی بود. خوبه! روبرت استن هنوز نیامده بود.
کاپشنم را از چوب‌لباسی آویزان کردم و درِ اتاق خانم الِن‌بِرگ را زدم.

صدای خانم الِن‌برگ از داخل اتاقش به گوشم رسید: «بفرمایید!» وارد اتاق شدم و سلام کردم. خانم الِن‌برگ فوری مرا شناخت و گفت: «بله، چه جالب، نِلی‌راپ. چه‌کار می‌توانم برایت بکنم؟»

گفتم: «راستش من به کمک احتیاج ندارم، بلکه... بلکه عمویم احتیاج به کمک دارد. پای چپ او خیلی درد می‌کند، امّا حوصله ندارد به اینجا بیاید.»
خانم الِن‌برگ با تعجب پرسید: «چی، حوصله ندارد بیاید اینجا؟»

گفتم: «او از بیمارستان و دکتر می‌ترسد.»
خانم اِلن‌برگ گفت: «امّا اینجا که بیمارستان نیست! من هم دکتر نیستم.»

فهرست مطالب کتاب

تابستان در دانشکدۀ هیولا
نامه
فرانکن‌اشتین - چند بدنه
لندن شوکه می‌شود
در استخر
حالا خودت مسئول هستی
در مرکز بهداشت
حال الِن چطور است؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین
نویسنده
مترجممسعود حجوانی
ناشر چاپینشر پیدایش
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-964-349-867-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۱۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین

برای دریافت کتاب کارآگاه نلی 2: فرانکن اشتین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.