معرفی و دانلود کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)

عکس جلد کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)
قیمت:
17000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)

کتاب هاکلبری فین، اثر مارک تواین، پدر ادبیات آمریکا، با ترجمۀ نرگس بهرامی، ماجراهای پسری‌است که تلاش می‌کند برده‌ای فراری به نام جین را به آزادی برساند.

این کتاب به صورت دو زبانه (فارسی - انگلیسی) با سطح زبان 2 (Elemenatry) است.

داستان هاکلبری‌ فین درباره کشمکش‌های وجدانی هاک با خودش است که در طول داستان تغییر می‌کند و او که هرگز دوستی نداشت می‌فهمد که رنگ پوست و نژاد نمی‌تواند فضیلت و برتری بیاورد. سرانجام مرد سیاه پوست بهترین دوست او می‌شود.

مارک تواین (Mark Twain) در سال 1835 در ایالت میسوری همزمان با ظهور ستاره دنباله دار هالی به دنیا آمد و همان طور که خودش پیش بینی کرده بود به ظهور مجدد این ستاره دنباله دار در سال 1910 از دنیا رفت. مارک تواین اولین داستان را در 1865 به نام «وزغ جهنده معروف ناحیه کالاوراس» در نیویورک منتشر نمود که شهرتی ناگهانی برای او بوجود آورد و موجب شد که مارک تواین راه قطعی داستان‌نویسی را دنبال کند. همچنین با داستان‌هاى پرماجراى خود مانند «تام سایر» و «هاکلبرى فین» به نویسنده‌اى جهانى بدل شد و در سراسر جهان خوانندگان فراوانى یافت.

نوشته‌ها و جملات مقابله‌ای و دو زبانه، به نوعی به کارگیری زبان جدید در کنار زبان اول است که به علاقه‌‌مند در جهت یادگیری مفاهیم جدید کمک شایانی می‌نماید. هدف از نشر آثار نویسندگان بزرگ همانند کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)، به‌صورت دو زبانه، آشنایی خوانندگان با بهترین آثار ادبی جهان و همچنین کمکی در پیشبرد فراگیری زبان دوم است.

فهرست مطالب کتاب

سخن ناشر
Huck in trouble
Huck escapes and finds a friend
Huck and Jim travel south
The Duke and the King
The Plan to free Jim
GLOSSARY

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)
نویسنده
مترجمنرگس بهرامی
ناشر چاپیانتشارات گویش نو
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات48
زبانفارسی
شابک978-600-6382-61-6
موضوع کتابکتاب‌های چند زبانه
قیمت نسخه الکترونیک
17000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)

ساره ح
۱۴۰۱/۸/۱۷
برای شروع یادگیری زبان انگلیسی بسیار عالیه. بیشتر کلمات استفاده شده کلمات ساده و روزمره هستند و جملات هم ترکیب نسبتن ساده‌ای دارن. کشش و جالب بودن خود داستان و اینکه اکثر ما در کودکی این داستان رو شنیدیم هم انگیزه برای خواندن کامل رو ایجاد میکنه.
محمدصالح اسلامی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
یک داستان کوتاه و بسیار جذاب! پیشنهاد میکنم مطالعه‌اش کنین.
Hom Par
۱۳۹۸/۵/۲۴
کتاب خیلی خیلی خوبیه
نجمه طاهریان
۱۳۹۷/۹/۲۶
It is veeeery good
Mary Art
۱۴۰۰/۳/۲۴
دوست داشتمش منو برد به کودکیم 😊😊
Maryam Soleymani
۱۳۹۹/۱۲/۱۸
👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻 ترجمه خوب
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn)

برای دریافت کتاب هاکلبری فین (Huckleberry finn) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.