معرفی و دانلود کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

عکس جلد کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن
قیمت:
9000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

اِى، مخفف انگلیسىِ A.I است که به معناى هوش مصنوعى (Artificial Intelligence) است. به این جهت حروف دقیق آن به انگلیسى نیامده و حروف فارسى آن در کتیبه آمده است تا خاطر نشان سازد که در آثارى از این دست، الفاظ و ظاهر آن‌ها ملاک نیستند و آن‌ها از زبانى به زبان دیگر تغییر مى‌کنند، تنها معناى آن‌هاست که اهمیت دارد. هوش مصنوعى معرّف دانش و تکنولوژى بشر است که به جاى فرشتگان، رؤیاها یا هر موجود ناشناخته‌اى دیگر (که در مکاشفات پیش از این متداول بود)، این بار آن است که مکاشفات را در دوره‌هاى پایانى پسامدرن بر انسان هویدا مى‌سازد. اى، علامت نداست در زبان فارسى؛ پندارى که جملگى ما را به عنوان مخاطبین براى گوش سپردن به مکاشفات آینده فرا مى‌خواند!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات55
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های فلسفه و منطق
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

Giema sufiyan
۱۴۰۱/۹/۲
اسپیلبرگ جز آن دسته فیلم سازانیست که از متریکس گرداننده‌ی حاکم بر سیاره شناخت مطلوبی دارد و در فیلم هایش از این شناخت برای تحت تاثیر قراردادن مخاطب به خوبی بهره میبرد.
در واقع سالهای سال است که ربات‌های انسان نما یا به عبارت صحیح تر موجودات بدون روح در بین زمینیان میزیند و بسیاری از انسان‌های روح
دار نیز با این موجودات در میآمیزند و تولید نسل میکنند. درواقع زامبی‌ها و ربات‌ها سالیان دوریست که در میان انسان‌ها و پوشش انسان زیست میکنند و ما نیز به واسطه‌ی ماسکی بنام کالبد انسانی و عدم شناخت از ورطه‌ی عرفان و درون خویشتن بینی از شناخت لازم بی بهره بوده ایم.
متریکس گرداننده‌ی سیاره توسط موجودات بدون روح صرفا جهت تامین انرژی روح موردنیازشان به جهت ادامه‌ی بقا از انسان‌های روح دار و البته سایر موجودات اکوسیستم زمین ایجاد گردیده که البته رو به زوال میگراید.
باشد که روزهای بدون این متریکس گوارای وجود ساکنین سیاره از هر شکل و رنگ و گونه‌ای باشد.
Sera 7
۱۳۹۸/۵/۷
کتاب عجیبی بود که حقیقتش از 100 درصدش 60 تا 70 درصدش قابل هضم بود.. محوریت اصلی کتاب هم فیلم علمی تخیلی ساخته آقای اسپیلبرگ بود و نویسنده هم با کمک از صحنه‌های اون فیلم مکاشفاتشو نوشته
محمد موسوی
۱۴۰۲/۱/۱۳
نگاه گذرا به تکنولوژی و معنا در فیلم‌های هالیود
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

برای دریافت کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.