معرفی و دانلود PDF کتاب پدربزرگ و مادربزرگ

عکس جلد کتاب پدربزرگ و مادربزرگ
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پدربزرگ و مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پدربزرگ و مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پدربزرگ و مادربزرگ

کتاب پدربزرگ و مادربزرگ نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، ارتباط میان کودکان و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و علاقه بینشان را با زبانی کودکانه توصیف می‌کند.

موضوع کتاب پدربزرگ و مادربزرگ (Les grands - parents) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در کتاب خود با تصویرسازی‌های زیبا به کودکان آموزش می‌دهد که چگونه با پدربزرگ و مادربزرگ خود رفتار کنند و احترام آن‌ها را حفظ نمایند.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب پدربزرگ و مادربزرگ برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی بسیار آموزنده و مفید است و آموزش‌هایی را به آنان در رابطه با ارتباط با بزرگ‌ترها به‌خصوص پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب پدربزرگ و مادربزرگ می‌خوانیم:

برخی از پدربزرگ و مادربزرگ‌ها کار می‌کنند، برخی دیگر، در حال حاضر بازنشسته شده‌اند. اما تقریباً همه آن‌ها دوست دارند وقتشان را با نوه‌هایشان بگذرانند.

مواظب باشید! درباره هر چیزی سؤال نپرسید. حتی اگر مامی دوست‌تان دارد، می‌تواند به شما چشم‌غره برود و شما را دعوا کند. در خانه آن‌ها، احساس می‌کنید خانه خودتان هستید. غم و اندوه یا یک اوخ هم وجود ندارد. آن‌ها می‌دانند چطور به حرف‌هایتان گوش دهند و از شما دلجویی کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پدربزرگ و مادربزرگ
نویسنده
مترجمپریسا قبادی اصل
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-21-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پدربزرگ و مادربزرگ

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب پدربزرگ و مادربزرگ

برای دریافت کتاب پدربزرگ و مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.