معرفی و دانلود PDF کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار

عکس جلد کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار
قیمت:
7000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار

کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار نوشته عباس علاف صالحی، عادل علاف صالحی و سایه مهری چمبلی، به معرفی مدیریت دانش منابع انسانی با در نظر گرفتن الزامات استاندارد سیستم‌های کیفیت در سازمان‌ها در جهت شناسایی، پرورش، ارتقاء و نگهداری افراد مستعد، با هدف بهینه‌ کردن توان سازمان می‌پردازد.

در سازمان‌ها به دلیل نیازمندی به داشتن یک ساختار نظام‌مند و سیستماتیک و شناخت محیط داخلی و محیط خارجی به منظور افزایش توانایی آن‌ها در دنیای کسب و کار، پیروی از یک چارچوب معین در جهت ایجاد یکپارچگی در سازمان‌ها، مورد نیاز است.

پذیرش سیستم مدیریت کیفیت در یک سازمان تصمیمی راهبردی است و استفاده از ابزار‌های ایجاد کننده این سیستم، سازمان را یاری می‌کند تا بهبود عملکرد داشته و طرح‌های توسعه پایدار را فراهم آورد. استاندارد بین‌المللی ISO 9001 در آخرین ویرایش در دسترس که مربوط به سال ۲۰۱۵ است، پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت را ممکن می‌سازد.

در بند پشتیبانی (بند ۷) این استاندارد، به مبحث مدیریت کارکنان به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع سازمانی اشاره شده است که برای اجرای اثر بخش سیستم مدیریت کیفیت و اجرای عملیات‌ها و فعالیت‌های سازمان مورد نیاز است. دانشی که نزد کارکنان سازمان است و بخشی از دارایی سازمان محسوب می‌گردد، نیاز به مدیریت و حفاظت دارد.

در این کتاب ابتدا به ارائه تعریف و توصیفی از واژگان اصلی موضوع بحث پرداخته شده است. پس از آن تفسیری از الزام مدیریت دانش در استاندارد 9001 ارائه شده است و در نهایت یک مدل فرآیند مدیریت‌ دانش در جهت استقرار الزامات استاندارد 9001 و تقسیری از آن بیان گردیده است.

در بخشی از کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار می‌خوانیم:

در بسیاری از تحقیقات انجام شده بر روی شبکه‌های ارتباطی در حوزه کارآفرینی محققان ارتباطات شبکه‌ای را به عنوان نماینده و نشانه اعتماد در نظر گرفته‌اند و برخی از تحقیقات گذشته اغلب اعتماد را به عنوان نتیجه ارتباطات درون فردی در نظر می‌گیرند (مخصوصا با ارتباطات قوی) و به همین دلیل احتمال دارد که این تصور ایجاد شود که شبکه‌های ارتباطی و اعتماد ذاتا با یکدیگر هم ارز و هم معنی هستند و می‌توانند به جای یکدیگر به کار گرفته شوند. در حالی‌ که شواهد نشان می‌دهند که ارتباطات شبکه‌ای و اعتماد لزوما با یکدیگر هم معنی نیستند و شواهد جمع‌آوری شده بیشتر نشان می‌دهد که با شبکه‌های ارتباطی و اعتماد باید به عنوان دو پدیده مجزا برخورد شود.

برای مثال تعاملات مداوم و مکرر بین همکاران لزوما منجر به اعتماد بین فردی نمی‌شود در حالی‌ که اعضای یک گروه موقت که که قبلا هیچ همکاری با یکدیگر نداشته‌اند ممکن است به هم اعتماد کنند. بنابراین در ارزیابی شبکه‌های ارتباطی، نه تنها ویژگی‌های فیزیکی مثل نزدیکی و تکرار بلکه پایه‌های احساسی و شناختی ارتباطات نیز باید در نظر گرفته شوند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار
نویسنده، ،
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات205
زبانفارسی
شابک978-622-99037-7-3
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار

niloofar Islamnezhad
۱۴۰۱/۱/۱۰
این کتاب به معرفی مدیریت دانش منابع انسانی و دارایی‌ها با در نظر گرفتن الزامات استاندارهای سیستم‌های کنترل کیفیت می‌پردازد. در سازمان‌ها در جهت شناسایی، پرورش، ارتقا و نگهداری افراد مستعد، با هدف و بهینه کردن سازمان می‌توان از تئوری‌های کاربردی این کتاب بهره وافر و شایان برد. برای مثال تعاملات و به مداوم مکرر بین همکاران لزوما منجر اعتماد بین فردی نمی‌شود، در حالی که اعضای یک گروه موقت که قبلا هیچ همکاری بایکدیگر نداشته‌اند ممکن است به هم اعتماد کنند. بنابراین در ارزیابی شبکه ارتباطی، نه تنها ویژگی‌های فیزیکی مثل نزدیکی و تکرار بلکه پایه‌ها و مبانی احساسی من جمله احساسات هیجانات شناختی نیز نقش بسزایی ایفا می‌کند. برای افرادی که علاقه مند به راه اندازی کسب و کار و کارافرینی هستند پیش زمینه ذهنی عالی‌ای را به عنوان مسیر راه اشکار می‌سازد.
Niousha Maktabi
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
بعضی از فصل‌های کتاب خیلی کاربردی بود
ولی بعضی جاها هم خوب توضیح نداده بود و میتونست متن روانتری داشته باشه
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار

برای دریافت کتاب مدیریت کارآفرینی و بهبود کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.