معرفی و دانلود PDF کتاب وردهای دزدگیر

عکس جلد کتاب وردهای دزدگیر
قیمت:
8450 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب وردهای دزدگیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب وردهای دزدگیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وردهای دزدگیر

کتاب وردهای دزدگیر به نویسندگی سید جواد راهنما، روایت‌گر کشاورزی به اسم بستور است که هرسال محصولش را به شکرستان می‌برد و می‌فروخت و با پولش یک سال زندگی می‌کرد. اما روز دزدی طمع‌کار تصمیم گرفت سکه‌های بستور را بدزد. این کتاب تاثیر طمع‌کاری و چشم به مال دیگران داشتن را به کودکان نشان می‌دهد.

وردهای دزدگیر یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانه‌ی ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینه رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب وردهای دزدگیر می‌خوانیم:

زن بستور که از شنیدن این راز مات و مبهوت مانده بود چیزی نگفت و همان طور مات و مبهوت رفت چراغ را خاموش کرد. بعد همان طور مات و مبهوت رفت که بخوابد یکهویی یک دزد از سوراخ سقف افتاد پایین. همان‌طور که میفتاد هی هوار می‌کشید: «شوولم شوولم» بعد افتاد و پایش شکست. بستور با چماقی که معلوم بود از قبل آماده کرده افتاد به جان دزد و دزد دوباره هوار می‌کشید: «اوولم اوولم»

زن بستور که تازه از مبهوت شدکی بیرون آمده بود گفت: «مستور این دزد که وردها رو بلده. حالا چه کار کنیم بستور خندید و گفت: ورد کجا بود خانوم وقتی داشتم سکه‌ها رو می‌شمردم فهمیدم که...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب وردهای دزدگیر
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات30
زبانفارسی
شابک978-600-03-0083-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب وردهای دزدگیر

م.ع
۱۴۰۱/۱۲/۸
بسیار زیبا شیرین دلنشین برگرفته از فرهنگ قدیم ایران زمین و طنز شیرین آن همراه با نوستالژی
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب وردهای دزدگیر

برای دریافت کتاب وردهای دزدگیر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.