معرفی و دانلود کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان

عکس جلد کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان

کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان، شامل سه داستان کودکانه و مصور (گروه سنی ب ،ج) تالیف آنیتا شریف زاده، است، که برای فرزندان ما آموختنی‌های بسیاری دارد. این کتاب در پنجمین جشنواره داستانی دانش‌آموز مولف در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ منتخب شده است.

در بخشی از کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان می‌خوانیم:

در جنگلی زیبا، خورشید هر روز صبح از پشت کوه‌ها بیرون می‌آمد و زیبایی جنگل را تماشا می‌کرد، شبنم صبحگاهی روی برگ سبز درختان جا خوش کرده بود و گل‌ها با ناز و عشوه سرشان را بالا می‌گرفتند.

صبحگاهان دراین جنگل سرسبز حیوانات از خواب نازشان بیدار شده و با خوشحالی مشغول کار و تلاش می‌شدند.

در بین حیوانات جنگل، طاووسی بسیار زیبا زندگی می‌کرد. پرهایی درخشان مانند الماس و سبز، مانند یشم داشت. همه‌ی حیوانات جنگل آرزو داشتند که پرهایی به زیبایی پرهای طاووس داشته باشند.

طاووس هر صبح از خواب بیدار می‌شد. به نهری که آبی زلال داشت، می‌رفت و با غرور سرش را بالا می‌گرفت و به درون جنگل می‌رفت. این کار هر روزه‌ی طاووس شده بود. رفتن به درون جنگل، باز کردن پرهای زیبای خود و افاده و عشوه‌ی بیش از حد، آن قدر زیاد که حیوانات را عاصی کرده بود و سبب شده بود حیوانات جنگل به او حس خوبی نداشته باشند. اما با این حال همه پرهایش را می‌ستودند و عاشق زیبایی پرهای او بودند.

فهرست مطالب کتاب

طاووس مغرور و حیوانات جنگل
بازی در پارک
پیام مهربانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰
زبانفارسی
شابک978-622-00-0678-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان

برای دریافت کتاب داستان‌های آموزنده برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.