معرفی و دانلود کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید: جرئت کنید و بهترین دوست خود باشید

عکس جلد کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید: جرئت کنید و بهترین دوست خود باشید
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید: جرئت کنید و بهترین دوست خود باشید

باهوش باشید، اعتمادبه‌نفس داشته باشید و آنچه را می‌خواهید به دست آورید؛ راز رسیدن به همه این خواسته‌ها در زندگی، ابراز عشق و علاقه به خود است! کریستین آریلو در کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید، گام به گام شما را از فواید دوستی با خویشتن آگاه می‌کند و از چگونگی ایجاد یک ارتباط خوب و دوستانه با خودتان سخن می‌گوید.

درباره کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید:

همه ما می‌دانیم که دوست داشتن خودمان ایده جالب و مثبتی برای زندگی‌ست. اما به طور دقیق نمی‌دانیم که این امر چگونه تحقق می‌یابد و مولفه‌های دوست داشتن خود چیست. کریستین آریلو (Christine Arylo) در کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید (Madly in Love with ME) به شما تمامی راهکارهای سودمند و کاربردی ابراز عشق به خویشتن را می‌آموزد. «عشق به خود» هرگز بد نیست و شما را گرفتار خودشیفتگی نمی‌کند! این حقیقی است که برای داشتن یک زندگی شاد باید آن را بپذیرید.

کریستین آریلو که در ادبیات خودباوری زنان، به عنوان نویسنده‌ای سرشناس و صاحب‌سبک به حساب می‌آید، در این اثر از سبک زندگی جدیدی رونمایی می‌کند که در ابتدا شاید بسیار رمانتیک و غیرقابل باور به نظر آید؛ اما رعایت در عین دشوار بودن بسیار ساده است، شما فقط به اندکی مهربان بودن نیاز دارید. مهربان بودن با دیگران، با طبیعت، با حیوانات و از همه مهم‌تر با خودتان!

نویسنده در خلال روایت برشی از زندگی شخصی‌اش، به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام راهکارهای ارائه شده، در بهبود وضعیت زندگی‌تان مؤثر خواهند بود؛ زیرا او با استفاده از همین راهکارها از پس چالش‌های زندگی خود به خوبی برآمده است. وی در نهایت صراحتا به شما می‌گوید، عشق به خود چیزی فراتر از یک کتاب است که با چند نکته بتوان آن را آموخت. عشق به خویشتن باید در روح زندگی‌تان ساری و جاری باشد.

همچنین نویسنده کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید، باور دارد که اگرچه این اثر به‌طور خاص برای زنان و دختران نوشته شده است، مردان و پسران نیز می‌توانند در خواندنش سهیم شوند. همۀ کسانی که در این دنیا زندگی می‌کنند می‌توانند ازآن‌چه در این کتاب ذکر شده، استفاده کنند. عشق یک نیاز انسانی است.

نکوداشت‌های کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید:

- این کتاب مثل اکسیر جادویی است؛ معجونی که ما به آن نیاز داریم تا نیروی دگرگون‌کننده و قدرتمند عشق به خود را نمایان کنیم. (مگان واترسون)
- برای کسانی که می‌خواهند قدم به قدم عشق ورزیدن به خود را یاد بگیرند این کتاب همچون یک معجزه است. (هفته‌نامه ناشران)
- یک کتاب فوق‌العاده با چاشنی طنز؛ این اثر نه تنها به شما آموزش می‌دهد چگونه خود را دوست داشته باشید، بلکه یاد میگرید که چگونه از ابراز عشق به خود، لذت ببرید. (مارسی شیموف)

خواندن کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

در حقیقت تمامی افرادی که خواهان افزایش اعتماد به نفس و موفقیت‌های فردی هستند، مخاطبین اصلی این کتاب به شمار می‌آیند؛ زیرا سرچشمه تمام توفیقات اجتماعی و فردی، داشتن عزت نفس است. اگر شما به خودتان عشق بورزید، خود حقیقی‌تان را بشناسید و تمامی نکات مثبت و منفی آن را پذیرا باشید، روند رو به پیشرفتی را در زندگی شاهد خواهید بود.

با کریستین آریلو بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ای قابل و مشاوری برجسته در حوزه مطالعات زنان است. سخنرانی‌های انگیزشی و پرطرفدار کریستین آریلو در سراسر جهان مخاطبان خود را یافته است و موفقیت‌های کم‌نظیری برای وی رقم زده است. هدف آریلو آگاهی رسانی به زنان و هدایت‌شان در مسیر خودباوری‌ست. از جمله کتاب‌های این نویسنده که به فارسی نیز ترجمه شده است می‌توان به «اول من، بعد ما» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید:

- رابطه‌ای که با خود دارید مهم‌ترین رابطه‌ای است که در زندگی شما وجود دارد.
- صرف نظر از اینکه به خودتان یا دیگران عشق می‌ورزید، بدانید که عشق همیشه زیباست.
- خود شما به‌اندازۀ هرکس دیگری در این جهان هستی شایستۀ عشق هستید. (بودا)
- اگر تعدادی کافی از ما انسان‌ها عشق را دربرگیریم، دنیا سرانجام از عشق اشباع می‌شود. عشق به دنیا با عشق به خود آغاز می‌شود. (دیپاک چوپرا)
- هرچه بیشتر خودم را دوست داشته باشم، بهتر دیگران را دوست خواهم داشت. و این چیز خوبی است.

در بخشی از کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید می‌خوانیم:

شما آفریده شده‌اید که به ارزشمندی خود ایمان بیاورید. ارزش شما تحت تأثیر عوامل بیرونی نیست. ارزش شما اعتباری شرطی ندارد. باید بدون توجه به کارهایی که در گذشته کرده‌اید برای خود ارزش قائل شوید. مهم نیست که دیگران چه می‌گویند و چه می‌کنند. باید با تمام وجود خودتان را دوست بدارید؛ آن‌هم بدون قیدوشرط. مقایسه را کنار بگذارید. خود را داوری نکنید. نسبت به خود سهل‌انگار و بی‌توجه نباشید.

خوب است توضیح دهم که معنای این حرف‌ها این نیست که باید کامل و صددرصد بی‌عیب‌ونقص باشید. ترس، تردید، خجالت و سهل‌انگاری همیشه در شما وجود خواهد داشت.

باید در دنیایی که پیوسته به شما القا می‌کند آن‌قدر که باید کافی نیستید، به ریشه‌های عمیق احساس خودارزشی دست یابید. باید با این افکار و القائاتِ منفی مقابله کنید. به شما دروغ نمی‌گویم و مطمئنم می‌توانید به‌مرورزمان ریشه‌های محکمی در خاک بدوانید. شما نیازی ندارید که کسی به شما بگوید واقعاً و ذاتاً دوست‌داشتنی هستید.

مأیوس نشوید. خبر خوبی برایتان دارم. هر روز که تلاش می‌کنید با خود رابطه‌ای مبتنی بر عشق برقرار کنید، بیشتر احساس می‌کنید که دوست‌داشتنی هستید، عشق بیشتری دریافت می‌کنید، شادتر، رهاتر و آرام‌تر می‌شوید، و از همه مهم‌تر، فواید این دوست‌داشتن خود را بلافاصله می‌بینید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: تصور دنیایی عاشقانه
بخش 1: عشق را ببینید!
حقیقتی دربارۀ عشق به خود
1: چرا گفتن «دوستت دارم» به خود بسیار دشوار است؟
2: «عشقِ به خود» هرگز بد نیست و شما را گرفتار خودشیفتگی نمی‌کند
3: عشقِ به خود یعنی چه و چگونه می‌توانید عشق بیشتری دریافت کنید؟
بخش 2: عشق را بپرورانید! درخت عشق به خود و ده شاخۀ این درخت
4: خودآگاهی و خودصداقتی
5: خودپذیری
6: خودمراقبتی
7: محبت به خود، بخشودن خود
8: اعتمادبه‌نفس
9: عزت نفس
10: قدرت‌بخشیدن به خود
11: احترام و افتخار به خود
12: لذت از خود
13: خودابرازی
بخش 3: عشق را تقویت کنید! رازهای برقراری یک رابطۀ عاشقانه با خود
14: قول دهید که به خود عشق بورزید
15: اقدام رادیکال عشق به خود
16: سفیر عشق باشید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید: جرئت کنید و بهترین دوست خود باشید
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۵۶
زبانفارسی
شابک978-622-235153-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید

سمانه معتمدی
۱۴۰۰/۱۰/۶
از اونجایی که معتقدم کتاب بد وجود نداره، همه کتابها چیزای قشنگی برا یادگرفتن دارن، این کتابم یه تمرینایی توش داره که قشنگه مثل نامه نوشتن برا خودمون، برای خود نوجوانت و خود پیرت و خودت به عنوان یه دوست
مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
کتاب خوبیه برای خودباوری و دوست داشتن خودمون ک باعث میشه شکرگزاری باشیم نسبت ب دادهای و داشته هامون و بدن و جسم سالم و روح سالم و اینها همه آفریده پروردگار. هستند و قابل ستایش حال می‌کنم با کتاب
Kiana Zd
۱۴۰۰/۸/۱۵
خیلی خوبه این کتاب، حال آدم خوب می‌کنه، اگه تکنیک هاش واقعا انجام بشه، فوق العاده هست
آزاده مینویی
۱۴۰۰/۱۱/۳
خیلی کتاب خوبی دوستش دارم به من کمک میکنه که خودم رو دوست داشته باشم
Shiva Ahmadi
۱۴۰۰/۹/۲۱
احساس کردم حالم خوب میشە با خوندنش، یە حس آرامش دست میدە بە آدم با خوندنش
لمیا عاملی پور
۱۴۰۱/۲/۷
آموزنده بود. پیشنهاد میشه
Eli Eli
۱۴۰۱/۱/۲۲
کتاب عالیه برای ارتباط باخود
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید

برای دریافت کتاب دیوانه وار عاشق خودتان باشید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.