معرفی و دانلود کتاب موفقیت با چشمان باز

عکس جلد کتاب موفقیت با چشمان باز
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت با چشمان باز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت با چشمان باز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب موفقیت با چشمان باز

کتاب موفقیت با چشمان باز نوشته‌ی وحید قنبریان نائینی، 10 مهارت به شما می‌آموزد تا به طور طبیعی به موفقیت دست پیدا کنید. این اثر همراه با داستان‌های بسیار آموزنده، سؤالات و تمرین‌هایی را ارائه می‌دهد تا بتوانید از آن‌ها در زندگی‌تان بهره بگیرید.

درباره کتاب موفقیت با چشمان باز:

کتاب پیش رو برای کسانی‌ست که قصد دارند مهارت‌های فردی و ارتباطی‌شان را برای موفقیت در زندگی شغلی و شخصی‌ تقویت کنند. شاید زمانی به خودتان بیایید و بگویید کاش زودتر می‌دانستید و یا سریع‌تر آغاز می‌کردید.

گاهی ممکن است با خود بگویید «می‌خواهم زندگی کنم.» اما زمان و زندگی همین طور سپری می‌شود و بی‌توجه و بی‌اعتنا ادامه می‌دهید، با این حال در دهه سوم زندگی‌تان یعنی بین سی تا چهل سالگی به خودتان می‌آیید و می‌بینید خیلی زود دیر شد! و شما بسیار زودتر می‌توانستید کارهای زیادی انجام دهید.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا رسالت خود در زندگی را کشف کنید و با ذهنی آماده و هدف‌گذاری اصولی برای آینده تصمیم بگیرید. همچنین به شما می‌آموزد چگونه با دیگران ارتباطی مؤثر برقرار سازید و به یک مذاکره‌کننده حرفه‌ای تبدیل شوید.

نکوداشت‌های کتاب موفقیت با چشمان باز:

- کتاب موفقیت با چشمان باز از آقای وحید نائینی به طور کاربردی 10 مهارتی را به شما معرفی می‌کند که با اجرای آن به طور طبیعی به موفقیت می‌رسید. (ژان بقوسیان - نویسنده کتاب مدرس مرجع)

- کتاب موفقیت با چشمان باز ده گام کاربردی با زبانی شیوا است، که به مهم‌ترین تکنیک‌ها چون افزایش اعتماد به‌نفس و عزت‌نفس، هدف‌گذاری، افزایش هوش هیجانی و... می‌پردازد. خواندن این کتاب را به تمام کسانی که به‌دنبال رشد فردی و بهبود مهارت‌ها جهت رسیدن به موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنم. (مریم حیدری - روانشناس خانواده و مشاور پیش از ازدواج)

- مطالعه کتاب «موفقیت با چشمان باز» به عنوان مدلی گام‌به‌گام و کاربردی، شامل مهارت‌های موثر جهت نیل به موفقیت در حوزه‌های مختلف شغلی و ارتباطی را به تمام آنانی که به موفقیت می‌اندیشند، توصیه می‌کنم. (هادی رستگارمقدم نائینی - مدیر موسسه و مجموعه فرهنگی و هنری اندیشه)

- کتاب موفقیت با چشمان باز مجموعه‌ای از تکنیک‌های کاربردی در زمینه هدف‌گذاری، ارتباط مؤثر و تغییر چارچوب‌های ذهنی می‌باشد که با رویکرد روش NLP نوشته شده است. خواندن این کتاب را برای افرادی که علاقه‌مند به حوزه توسعه فردی هستند توصیه می‌کنم. (سجاد زمانی - مدیر موسسه خانه ان‌ال‌پی ایران)

کتاب موفقیت با چشمان باز برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی‌ست که می‌خواهند با خودشان بیشتر آشنا شوند، توانمندی‌های خود را بشناسند و با به‌کارگیری آن‌ها به موفقیت دست یابند.

با وحید قنبریان نائینی بیشتر آشنا شویم:

وحید قنبریان نائینی مربی و مدرس مهارت‌های زندگی و توسعه فردی است. او علاقه زیادی به یادگیری دارد و به دیگران کمک می‌کند تا زندگی‌شان را توانگرانه ادامه دهند.

او در رشته مهندسی مکانیک فارغ‌التحصیل شده و استاد NLP-Enneagram - Siva method است. او در سالیان قبل بیش از 100 سمینار و کارگاه آموزشی در عرصه موفقیت در کشور برگزار کرده است.

در بخشی از کتاب موفقیت با چشمان باز می‌خوانیم:

دانشگاه استنفورد، آزمایش روی بچه‌های سه تا پنج‌ساله انجام داد. یک شیرینی مارش‌ملو به آن‌ها داده شد. سپس از آن‌ها خواسته ‌شده بود که اگر پانزده دقیقه صبر کنند یک شیرینی دیگری به آن‌ها داده خواهد شد.

مثال این آزمایش در زندگی ما به این صورت است که آیا می‌توانیم از شیرینی‌های کوچک زندگی خود بگذریم تا در آینده شیرینی‌های بزرگ‌تری داشته باشیم. مثلاً الان که دارم کتاب می‌نویسم، یکی از دوستانم پیشنهاد رفتن به سینما به من داد. برای اینکه بتوانم با نظم بیشتری کتاب خود را پیش ببرم به او پیشنهاد هفتۀ آینده را برای سینمارفتن دادم.

بیست سال بعد که سراغ بچه‌های آزمایش‌شده رفتند، نتیجۀ به‌دست‌آمده، شگفت‌انگیز بود! بچه‌هایی که توانسته بودند از شیرینی لحظه‌ای بگذرند و پانزده دقیقه تحمل کنند تا نود درصد نسبت به بقیۀ افراد موفق‌تر بودند. بله، توانسته بودند از شیرینی لحظه‌ای بگذرند و بعداً شیرینی بزرگ‌تری را به دست بیاورند.

رفتار ما چگونه است؟ آیا از شیرینی‌های لحظه‌ای زندگی خود گذشته‌ایم تا بعداً شیرینی بزرگ‌تری به دست آوریم؟ موفقیت بهایی دارد. شما چه بهایی برای موفقیت خود می‌دهید؟ حاضرید از چه شیرینی‌های لحظه‌ای بگذرید؟

برای به پایان رساندن کارها باید تعهد داشته باشیم. در زندگی ما لحظه‌های تعیین‌کننده‌ای هستند که باید به آن‌ها توجه کنیم؛ مثلاً کاری را پیش ‌می‌بریم و به نتیجه‌ای که می‌خواهیم نمی‌رسیم و خسته می‌شویم. اگر کمی دیگر تحمل‌ کنیم به نتیجه خواهیم رسید.

بارها برای من پیش‌ آمده که مشکلی برای وب‌سایت آکادمی توانگری پیش‌ آمده است. چند راه را امتحان کرده‌ام و مشکل برطرف نشده است. در آخرین لحظات که ناامید شده بودم با خود گفته‌ام این راه را هم امتحان کنم و به نتیجه رسید.

کافی بود ناامید می‌شدم و ادامه نمی‌دادم. این کار روی زمین می‌ماند و به تعویق می‌افتاد. لحظات تعیین‌کننده را در کارهای خود پیدا کنید!

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: وقتی از شوق خوابت نمی‌برد
فصل دوم: سراپا اعتمادبه‌نفس
فصل سوم: گام اول تا رسیدن به هدف
فصل چهارم: نکات فلفلی هدف
فصل پنجم: ارتباط با ذهن و قلب افراد
فصل ششم: راز عدد 1440 در موفقیت افراد
فصل هفتم: راز‌های رفع تنبلی و اهمال‌کاری
فصل هشتم: مسیری که باید طی‌کردن آن را بیاموزیم
فصل نهم: مکانیسم باور
فصل دهم: خودتان را محدود نکنید!
فصل یازدهم: پنجاه‌درصد موفقیت با هوش هیجانی
سخن پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب موفقیت با چشمان باز
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پارسیان البرز
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۶
زبانفارسی
شابک978-622-7531-60-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب موفقیت با چشمان باز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب موفقیت با چشمان باز

برای دریافت کتاب موفقیت با چشمان باز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.