معرفی و دانلود PDF کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج

عکس جلد کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج

کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج نوشته‌ی خلیل حسینی، با 972 وضعیت شروع بازی، دانش تاکتیکی و ترکیبی شما در شطرنج را تقویت می‌کند تا به حرفه‌ای شدن شما در این ورزش فکری کمک کند.

درباره‌ی کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج:

دستیابی به مهارت تاکتیکی و ترکیبی در شطرنج نیازمند یک چشم هوشیار و آگاه است. چشمی که تمامی فرصت‌های موجود در وضعیت را شناسایی کرده و برای بهره‌برداری کامل از آن‌ها برنامه‌ریزی کند. مهارت استفاده از فرصت‌های تاکتیکی که طراحی و استفاده از آن‌ها یکی از عناصر اصلی پیشرفت در شطرنج تلقی می‌شود با توجه به جذابیتی که برای شطرنج‌بازان به دنبال دارد، خیلی زود به عنوان یکی از ابزارهای پیشرفت قرار می‌گیرد؛ اما رشد و افزایش این مهارت نیازمند دقت در محاسبه و تمرین و تدارک است.

کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج مجموعه‌ای مفید مشتمل بر بازی‌هایی است که یکی از طرفین در شروع بازی مرتکب یک خطای مهلک شده و حریف با یک حرکت تمام کننده تاکتیکی و ترکیبی بازی را به سود خود به پایان می‌برد.در بسیاری از دیاگرام‌های این کتاب تنها یک حرکت کافی است تا وضعیتی برنده را رقم بزند اما شناسایی و انجام همین حرکت نیازمند بینش تاکتیکی و آشنایی با وضعیت‌های پیچیده شروع بازی است. پس اگر از این مهارت برخوردار هستید جهت افزایش و بروزرسانی و اگر فاقد چنین مهارتی هستید برای رسیدن به جایگاه مورد نظر خود، تلاش کنید.

کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج مناسب چه کسانی است؟

از آن جا که تعدادی از دیاگرام‌های موجود در این کتاب از سهولت خاصی برخوردارند، مربیان می‌توانند به عنوان مجموعه‌ای آموزشی و مفید برای مبتدیان و کسانی که به تازگی با مفاهیم اساسی شطرنج آشنا شده‌اند، مورد استفاده قرار دهند. هر چند وضعیت‌هایی نیز وجود دارد که مناسب سطوح بالاتر هستند. در نهایت این کتاب آشنایی کاملی برای علاقه‌مندان و افزایش مهارت دید تاکتیکی را به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کیان نشر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۴۷
زبانفارسی
شابک978-964-7552-55-4
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج

arman eghbali
۱۴۰۱/۴/۱۳
این کتاب شامل ۹۷۲ معما یا پازل شطرنجی مرتبط با شروع بازی هست.
به نظرم هر تازه کاری باید این کتاب را تهیه کنه و همه معماها را جواب بده در این صورت بدون هیچ مشکلی در همه‌ی پوزیسیون‌ها به سلامت تا مرحله وسط بازی پیش میره.
توصیه‌ای که دارم اول هر معما را روی صفحه شطرنج بچینید یا حفظ کنید و بدون نگاه کردن به جواب بهترین حرکت را پیدا کنید.
محمد امین محمدی
۱۴۰۰/۶/۳
بسیار کتابی کاربردی هست. نقطه قوتش اینه که راه رسیدن به هر پوزیشنی رو مشخص کرده.
ذوالفقار برقی
۱۴۰۱/۲/۲۶
بسیارخوبی بودازتلاش شما استادفرزانه سپاس گذارم. ذوالفقار برقی
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج

برای دریافت کتاب تاکتیک در شروع بازی شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.