معرفی و دانلود کتاب یکشنبه‌ها

عکس جلد کتاب یکشنبه‌ها
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یکشنبه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یکشنبه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یکشنبه‌ها

کتاب یکشنبه‌ها به قلم شیدا اکبریان، داستان عاشقانه‌ی زوجی به نام‌های مهناز و مهرداد و پستی و بلندی زندگی آن‌ها را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب یکشنبه‌ها می‌خوانیم:

بعد از کلاس وقتی همه‌ی بچه‌ها رفتن توی راهرو صداش زدم و هدیه رو بهش دادم، با اکراه قبولش کرد اما چند روز بعد اتفاقی کتاب رو توی قفسه‌ی کتاب‌های گوشه‌ی سالن آموزشگاه دیدم. اولش گفتم شاید اون نباشه اما وقتی بازش کردم خط خودم رو توصفحه‌ی اولش دیدم که یه مصرع از سهراب نوشته بودم "زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردیم"

خیلی بهم برخورد، اون کتاب هدیه بود برای خودش، برای آموزشگاه نخریده بودم برش داشتم و گذاشتمش توی کیفم. انقدر ناراحت بودم که اونروز سر کلاس یک کلمه حرف نزدم حتی سعی می‌کردم بهش نگاهم نکنم. متوجه شده بود، کلاس که تموم شد صدام کرد، جلوی میزش رفتم و بدون هیچ حرفی ایستادم که دلیل صدا کردنش رو بهم بگه. با لحن آرومی گفت: چیزی شده؟

بغض ته گلوم اجازه نمی‌داد بیشتر از یک کلمه حرف بزنم یه "نه" کوتاه گفتم و از کلاس بیرون رفتم.

مستقیم به خونه‌ی پریسا رفتم و با گریه براش تعریف کردم که چیشده. عصبانی شده بود و مهرداد بیچاره رو فحش می‌داد. می‌گفت دیگه کلاس نرو فراموشش کن می‌گفت اصلا من غلط کردم گفتم بهش نشون بده دوستش داری این آدم ارزش این همه علاقه رو نداره، می‌گفت تو که این همه کم محلی دیدی چرا بازهم برا تولدش کادو خریدی؟

اون می‌گفت و می‌گفت ولی نمی‌دونست تو دل من چه خبره. من می‌خواستم مهرداد بفهمه دوستش دارم حتی اگه رفتارش رو باهام تغییر بده، تولدش یادم می‌مونه حتی اگه دیگه راجع به مسائلش باهام حرف نزنه. اما خب بعد از کلی حرف زدن با پریسا دیدم تا حدودی درست میگه و حالا که نمیتونم قید کلاس و دیدنش رو بزنم بهتره حداقل یکم کم محلی کنم و چندوقت کاری باهاش نداشته باشم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یکشنبه‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آفرینش مهر
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات209
زبانفارسی
شابک978-622-968905-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یکشنبه‌ها

بهاره محمدی
۱۴۰۰/۶/۹
یکی از بهترین رمان‌هایی بود که خوندم عالی بود به شدت پیشنهاد میکنم 👏👏👏👏
mary R
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
بااحترام به نویسنده محترم و نظرات نوشته شده، بیشتر شبیه خاطره‌های پراکنده بود که شدیدا سرهم شده بود فقط برای کتاب شدن، اصلا خوب نبود
Negin Mohammadi
۱۳۹۹/۷/۲۴
خیلی عالی لذت بردم
Amir naderii
۱۳۹۹/۵/۱۶
بی نظیر👌 لذت برم👏
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب یکشنبه‌ها

برای دریافت کتاب یکشنبه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.