معرفی و دانلود کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان

عکس جلد کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان

کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان، اثر ازوپ دربردارنده‌ی 5 داستان‌ زیبا و آموزنده‌ است که با زبانی ساده، دل‌نشین و تخیلی آزاد برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» روایت می‌شود.

بزغاله‌ای با مادرش در یک گله زندگی می‌کرد. بزغاله کوچولو تازه شاخ‌هایش درآمده بود و فکر می‌کرد که می‌تواند مثل یک گاو از خودش مواظبت کند. یک روز نزدیک‌های غروب که گله از چراگاه به خانه برمی‌گشت هرچه مادرش او را صدا زد توجهی نکرد و وقتی گله رفت او تنها ماند. باد علف‌ها را تکان می‌داد و صدای ترسناکی درست می‌کرد و بزغاله خیلی می‌ترسید. همین‌طور که می‌دوید به بیشه‌ای رسید که در آن گرگی زندگی می‌کرد که بلد بود نیلبک بزند. بزغاله از ترس ایستاد و با ترس به گرگ گفت: آقا گرگه! می‌دانم که تو می‌خواهی من را بخوری! اما دلم می‌خواهد که قبل از آن برای من یک آهنگ بزنی تا من برقصم و هر چه می‌توانم شادی کنم! این کار را می‌کنی؟ گرگ....

آیا می‌دانید که چه اتفاقی برای بزغاله می‌افتد؟ برای دانستن عاقبت کار بزغاله و درس‌های زیبایی که این 5 داستان در پایان به ما انسان‌ها می‌دهد این کتاب صوتی را بشنوید.

ازوپ (Aesop) از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر در آورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
بزغاله و گرگ نادان
5 دقیقه
هیزم شکن راستگو
4 دقیقه
قورباغه‌ها و گاو وحشی
4 دقیقه
روباه و خوشه انگور
7 دقیقه
پند با ارزش
2 دقیقه
دیک داک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان
نویسنده
مترجماکبر احمدی
گویندهمسعود حکمت پور
ناشر صوتیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان

آکبر احمدی
۱۳۹۹/۷/۱۰
کاربر گرامی، سلام
ای کاش توضیح بیشتر و کاملتری در باره اینکه چرا این کتاب نامناسب بوده می‌نوشتید تا ما نیز به نوبه خود برای اصلاح ان تلاش کنیم و بهتر بتوانیم به سرمایه اعتماد شما افتخار کنیم.
Somayeee Akbariii
۱۳۹۹/۷/۹
واقعا مزخرف بود😠😠😡حیف اعتماد ک آدم ب شما میکنه😠😠
Abed
۱۴۰۰/۸/۵
اصلا خوب نبود
صدای گوینده برای کودک اصلا مناسب نیست
سارا حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۲۴
اصلا این صدا را نپسندیدم
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان

برای دریافت کتاب صوتی بزغاله و گرگ نادان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.