معرفی و دانلود کتاب جریان عاشقانه‌ها

عکس جلد کتاب جریان عاشقانه‌ها
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جریان عاشقانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جریان عاشقانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جریان عاشقانه‌ها

کتاب جریان عاشقانه‌ها نوشتۀ آیلین عبدی، شامل دلنوشته‌هایی عاشقانه و زیباست که به توصیف عواطف عاشقانه و انسانی در قالب نثری روان و دلنشین می‌پردازد.

آیلین عبدی در مقدمه‌ی کتاب بیان می‌کند:

می‌خواهم با خواندن این کتاب عاشقانه‌های گم شده در وجودتان را پیدا کنید و به آغوش بکشید و سپس در آسمان روحتان با همه آن‌ها پرواز کنید با خواندن این نوشته‌ها بی‌شک با تمام وجودتان هدف من را حس خواهید کرد، هدف من جریان دادن عاشقانه‌های محصور شده در قلب همه شما عزیزان است.

جملات برگزیده کتاب جریان عاشقانه‌ها:

- باید جستجو کرد، باید خودت برای خودت آرامش را بسازی. گاهی آرامشی از جنس تنهایی گاهی آرامش از جنس گوش دادن به یک ترانه دلنواز و گاهی آرامشی به ارزش در کنار خانواده بودن

- گاهی وقت‌ها دلت نه آدم‌های زیادی را می‌خواهد، نه دوست‌های زیادی را... دلت می‌خواهد یک اتاق باشد، خالی باشد و فقط تو باشی و افکارت، عقایدت، خاطراتت نه کسی بیاید و نه کسی باشد و نه کسی بماند. تو باشی تنهای تنها با روحت آن وقت کار قلبت سخت میشود.می‌دانی چرا؟ چون مدام تداعی می‌کند همه‌ی حس‌های خوبی که آدمهای خوب حتی در بدترین شرایط برایت رقم زدند.

- آدم‌هایی هستند که در این تلاطم روزگار حال خوبشان را باقهقهه‌هایشان گره زده‌اند به ثانیه‌ها و گذشته را در دیروز خاک کرده‌اند و چقدر شیرین است زیرا آینده را به فردا وا گذاشته‌اند. همان آدم‌هایی که لحظه اکنون را با قلم شادی برافکارشان حک کرده‌اند و هر بار با نگاه کردن به آنها قدمی بزرگ به سوی حقیقی شدن رویاهای آدمی برداشته می‌شود. حضور این آدم‌ها در زندگی به غم‌هایت بال پرواز می‌دهند تا پرواز کنند.

در بخشی از متن کتاب جریان عاشقانه‌ها می‌خوانیم:

این را بدان که آدم‌هایی که در عاشقانه‌های تو نقش بسته‌اند؛ افرادی هستند که روحت با آن‌ها آرام است... باید آن قدر با محبّت آن‌ها را در نابترین و ماندگارترین نقطه وجودت جای دهی که نامشان بشود شناسنامه روحت و بودنشان مانند نفس‌هایت ارزشمند شود. همان قدر بی‌اختیار همان قدر تا پای جان، یادت باشد که وسعت شیشه عاشقانه‌های تو آن قدر بزرگ است که تو میتوانی راحت آن‌هایی که دوستشان داری را با همه خوبی‌هایشان درون آن جای دهی... آری چگالی حضور آن‌ها در قلبت محاسبه می‌شود بدون هیچ ضریب منفی‌ای آن گاه حس می‌کنی خونی که در رشته رشته رگهای بدنت جاری است می‌جوشد از حال خوب و حس ناب عشق...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جریان عاشقانه‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۲
زبانفارسی
شابک978-622-6413-35-0
موضوع کتابکتاب‌های ادبیات پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جریان عاشقانه‌ها

جمشید عبدی
۱۳۹۹/۴/۲۹
با درود زیاد
در طول دوران زندگیم که کتب بسیار زیادی را مطالعه کرده‌ام تا بحال یک چنین کتابی که بتواند حال دل من را بدین شکل عوض کند نخوانده بودم. واقعا شرح حال دل هر عاشقی را با تمامی احساسات بیان کرده و آفرین و هزار آفرین به نویسنده بسیار قهار این کتاب جریان عاشقانه‌ها. امیدوارم اثرات دیگری از این نویسنده‌ی جوان کشور عزیزمان ایران را بتوانیم بخوانیم به امید خداوند منان.
Yasin Marwy
۱۳۹۹/۵/۲۱
بسیاز زیبا و مفید بود از وقتی این کتاب را خواندم حالم بسیار خوب عالی شده 😊😊
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب جریان عاشقانه‌ها

برای دریافت کتاب جریان عاشقانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.