معرفی و دانلود PDF کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول

عکس جلد کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول

کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول به قلم علیرضا نقدی، روش‌های ساده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدانید چگونه در هر زمان، مکان و موقعیتی چه بد چه خوب آرامش خود را حفظ کرده و زندگی سرشار از خوشی و رضایت داشته باشید.

علیرضا نقدی قصد دارد شما را با خواندن این کتاب با یک دنیای جدید آشنا کند. آیا می‌دانید چند دنیا در ذهن شما وجود دارد؟ شما قادر به این هستید دنیای ذهن و فکرتان را خودتان انتخاب کنید. فقط راهش را نمی‌دانید. بنابراین در کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی می‌آموزید که روش تغییر دنیای ذهنی چگونه امکان‌پذیر است.

بیماران مغز و اعصاب نگران هستند که شاید سلامتی خود را به دست نیاورند و از این بیماری‌ در هراسند. اما هر بیماری درمانی دارد، همانطور که برای هر درد دیگری به پزشک متخصص مراجعه می‌کنید، زمانی که اعصابتان مریض است نیز باید درمان شوید، به همین سادگی. اما به دلیل اینکه خودتان بلد نیستید، علیرضا نقدی به کمک دارودرمانی و روان‌درمانی بدون هیچ استرس و دل‌شوره شما را به روز اول تولدتان برمی‌گرداند. چون بعد از خواندن این کتاب قرار است شما وارد یک دنیای دیگر شوید و دوباره متولد شوید.

این کتاب پیش از هر چیز، افسردگی و انواع آن را برای شما شرح خواهد داد و با استفاده از دارودرمانی و روان‌درمانی علم شما را در مورد افسردگی و انواع آن افزایش خواهد داد که به راحتی بتوانید سلامتی خود را به دست آورید و یا حتی می‌توانید به دیگران کمک کنید و از روش‌هایی که در این کتاب می‌آموزید استفاده کنید تا حال اطرافیان خود را بهتر سازید.

در بخشی از کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول می‌خوانیم:

قرص‌های آرام‌بخش به شما آرامش موقتی می‌دهند ولی عوارض زیادی دارند اگر قرص مصرف می‌کنید زیر نظر پزشکتان آن‌ها را کم کنید و قطع کنید. اصلاً نگران نباشید من در کنار شما هستم و می‌خواهم قرص‌های جدیدی جایگزین قرص‌های شما بکنم. پس ما خود درمانی را شروع می‌کنیم که اولین گزینه آرامش می‌باشد.

پس برای داشتن آرامش سعی کنید به چیزهای مثبت فکر کنید و تا فکر منفی در ذهن شما ایجاد می‌شود که باعث استرس می‌شود ذهن خود را تغییر داده و یک نفس عمیق بکشید و تا می‌توانید به آسمان نگاه کنید. هدف من بهبود حال شما می‌باشد، پس به من اعتماد کنید.

من می‌خواهم بدون قرص مولکول‌های ذهن شما را میزان کنم تا آرامش در وجودتان سرازیر شود پس حالا یاد گرفتید هنگام استرس چه کارهایی انجام دهید یک نفس عمیق، تغییر دادن فکر و ذهن به سوی دیگر و اگر در تخت خوابتان به سر می‌برید وقتی استرس به سراغ شما می‌آید بلافاصله چشم‌ها را ببندید، نفس عمیق بکشید و در تخیل خود تصور کنید که در یک باغ بزرگ پر از گل‌های رنگارنگ هستید، گفته بودم که قرارِ وارد یک دنیای دیگر شوید که پر از زیبایی می‌باشد که من آن را دنیای رنگارنگ نام‌گذاری کرده‌ام. هدف من دارودرمانی در کنار روان‌درمانی می‌باشد ولی چه نوع دارویی، آیا داروهای شیمیایی؟ اکنون برای شما یک مثال ساده می‌زنم.

فرض کنید یکی از دندان‌های شما درد می‌کند شما شروع می‌کنید از قرص‌های ضد درد استفاده می‌کنید هر روز قرص می‌خورید و درد دندان شما خوب می‌شود ولی اگر دو روز قرص را قطع کنید چه اتفاقی می‌افتاد؟ دوباره درد دندان شما شروع خواهد شد پس به جای خوردن قرص باید ریشه دندان را معالجه کرد، قرص مدت کوتاهی حال شما را خوب می‌کند ولی در دراز مدت به مشکل برمی‌خورید.

فهرست مطالب کتاب

انواع افسردگی
علائم ناشی از ترک دارو
آرام‌بخش‌ها و خواب‌آورها
ضد اضطراب‌ها
داروهای ضد روان‌پریشی
داروهای ضد تشنج (ضد صرع)
آشنایی با قرص‌های مربوط به اعصاب و روان
نورتریپتیلین
موکلوبماید
ماپروتیلین
لوفپرامین
کلومیپرامین
فلووکسامین
فلوئوکستین
سیتالوپرام
سرترالین
داکسپین
داسولپین (دوتیپین)
تری میپرامین
ترانیل سیپرومین
ترازودون
پاروکسیتین
ایزوکربوکساید
ایمی پرامین
آمی تریپتیلین
تمازپام
کلرال هیدرات
زولپیدم
زوپیکلون
تمازپام
نیترازپام
بوپروپیون
لورازپام
کلردیازپوکسیاد
بوسپیرون
آلپرازولام
اکسازپام
کلونازپام
کلوبازام
فنوباربیتال

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آفتاب گیتی
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-6465-26-7
موضوع کتابکتاب‌های روانشناسی بزرگسالان، دارو
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول

برای دریافت کتاب دنیای رنگارنگ و قرص‌های صورتی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.