معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش تصویری گیاهان

عکس جلد کتاب آموزش تصویری گیاهان
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آموزش تصویری گیاهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش تصویری گیاهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش تصویری گیاهان

کتاب آموزش تصویری گیاهان به قلم پدرام حکیم زاده، انواع گیاهان را همراه با تصاویری زیبا، به گونه‌ای مورد بررسی قرار داده که با مطالعه‌ی آن در کوتاه‌ترین زمان، اطلاعات مفیدی به دست خواهید آورد.

به جهان امروز، جهان تصویری و به تمدن آن، تمدن تصویری گفته می‌شود. وسایل و ابزارهای گوناگون ارتباطی همچون رسانه‌های بصری، اینترنت، تلفن همراه، کتاب‌ها و مجلات مصور و ... که روز به روز در حال افزایش هستند تنها بخشی از نفوذ و قدرت این تمدن را نشان می‌دهد. چگونه می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد؟

با شناخت زبان تصویر به سادگی می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد. با توجه به اینکه چشم و ذهن کودکان جهت دریافت و شناخت محیط، آمادگی بیشتری دارد، لذا آموزش زبان تصویر به آن‌ها از امور مهم تلقی شده و کتاب آموزش تصویری گیاهان (Pictorial education planets)، قدرت شگفت‌انگیز تخیل را برای آنان آسان‌تر می‌سازد.

در مورد مجموعه فرهنگ تصویری:

در این مجموعه به شکلی جذاب و متناسب با شرایط ذهنی - روانی کودکان در مورد هر موضوع تصاویری آورده شده که کودکان را به صورت غیرمستقیم با این موضوعات آشنا می‌کند.

مربیان و والدین می‌توانند با طرح نمودن تمرینات مناسب با هر موضوع خاص، توجه کودکان را جلب کرده و ذهن آنان را فعال نمایند.

در بخشی از کتاب آموزش تصویری گیاهان می‌خوانیم:

شروع زندگی بسیاری از گیاهان با جوانه‌زنی دانه‌ای که در خاک کشت شده است آغاز می‌شود. با رویش و سبز شدن گیاهچه جوان بر سطح خاک، رشد رویشی گیاه ادامه یافته، پس از مدتی گیاه رشد می‌کند. در این مرحله پس از گل‌دهی و گرده افشانی، بذر و میوه به وجود می‌آید.

اندام‌های مهم گیاه - بدن گیاه شبیه ستونی است که در یک انتها ریشه و در انتهای دیگر به صورت ساقه جوان در می‌آید. بر روی ساقه یا شاخه گره‌هایی وجود دارند که یک یا چند برگ به آن متصلند. قدیمی‌ترین برگ‌ها در قاعده ساقه و جوان‌ترین آن‌ها نزدیک به نوک ساقه قرار دارند. جوانه‌ها معمولا در قاعده برگ‌ها و در زاویه بین برگ و ساقه ایجاد شده و ممکن است به صورت انشعاباتی در آمده و ساقه‌های فرعی را به وجود آورند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش تصویری گیاهان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-95132-5-3
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی، کتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش تصویری گیاهان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آموزش تصویری گیاهان

برای دریافت کتاب آموزش تصویری گیاهان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.