معرفی و دانلود رایگان کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما

عکس جلد کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما

کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما نوشتۀ محمدرضا شایگان اصل، کمک می‌کند به پردرآمدترین مشاور املاک در منطقه خود تبدیل شوید! این اثر بدون حاشیه‌پردازی اصول و ترفندها را از ابتدای کار املاک تا پای میز قرارداد شرح می‌دهد. (فایل کتاب در تاریخ 17 تیر 1398 به روز رسانی شده است.)

در این کتاب سریع‌ترین ترفندهای موثر و کاربردی اجرا شده در معاملات املاک براساس تجربیات واقعی یکصد و هشت نفر از بهترین مدیران و مشاوران املاک تهران، شمیران و چند شهر بزرگ ایران را می‌آموزید. این کتاب خودآموز، مناسب مشاورین املاک مبتدی تا حرفه‌ای و کارآفرینانی است که به دنبال شغل دوم با درآمدی بیشتر از شغل اصلی خود هستند. همچنین به مدیران املاک کمک می‌کند تا مشاوران خود را قوی‌تر و باهوش‌تر رهبری کنند.

فرض کنید شما در دفتر املاک‌تان چندین مشاور دارید. اما برای یکی از اعضای خانواده‌تان، یک اتفاق ناگوار افتاده و شما مجبور می‌شوید دو سه هفته به آژانس املاک نروید. چه اتفاقی می‌افتد؟ شما به اجبار باید در خانه بمانید و هیچ چاره دیگری ندارید. پس باید بدون توجه به عواقب نبودن‌تان در دفتر املاک، به کارهای خانواده رسیدگی ‌کنید.

اگر از قبل هیچ کاری برای سیستم‌سازی و تیم‌سازی نکرده باشید، قراردادها به شکل دلخواه شما پیش نمی‌رود و اغلب‌شان به مشکل بر می‌خورند.

چگونه مشاوران می‌توانند نشست‌های معاملات املاک را مثل شما برگزار کنند؟ اگر نهایت تلاش خود را هم بکنند، باز هم نمی‌توانند قراردادها را آنطور که خودتان تبحر دارید، جمع کنند. چون تا حالا برای این کار آموزش ندیده‌اند! آن‌ها از نکات حقوقی اسناد و قوانین املاک، اطلاع کافی ندارند. شاید اصول مذاکره و مدیریت اتاق قرارداد را بلد نباشند!

چطور می‌توانند با مالکین و سازندگانی ارتباط برقرار کنند که فقط به شماره موبایل شما پاسخ می‌دهند؟ چطور به مشتریانی که فقط به اعتبار و آشنایی با شما، برای خرید یا اجاره ملک به دفترتان مراجعه می‌کنند، سرویس بدهند؟ شما چگونه می‌خواهید مشکل را حل کنید!؟

معمای سفر با کشتی کروز

اصلا چرا اتفاق بد!؟ فکر کنید یک اتفاق خیلی خوب افتاده! مثلا بهترین سفر تفریحی تمام عمرتان که خودتان هم خبر ندارید، در پیش است! یکی از دوستان قدیمی و صمیمی‌تان که در خارج زندگی می‌کند و با او خیلی راحت هستید، تلفن می‌زند و شما را برای هفته آینده، به یک سفر یک ماهه با کشتی کروز به زیباترین سواحل و جزیره‌های دنیا با یک آفر ویژه دعوت می‌کند. شما کلا باید یک پنجم هزینه این سفر لذتبخش و تکرار نشدنی را بپردازید!

حالا چه کار می‌کنید؟

اغلب صاحبین جواز و مدیران املاک معمولی در چنین شرایطی دچار اضطراب شدیدی می‌شوند و در نهایت قید این سفر را می‌زنند. اگر این پیشنهاد را به شما بدهند، چه کار می‌کنید؟ آیا آمادگی دارید که بدون نگرانی، آژانس املاک‌تان را یک ماه رها کنید و به سفر بروید؟ آیا می‌توانید با جیب پر پول و با خیال راحت در بهترین جزیره‌های توریستی دنیا صفا کنید؟ و بدون دغدغه و نگرانی از عملکرد منشی و مشاورین، از سفرتان لذت ببرید؟ مثل روزهایی که خودتان در دفترتان حضور دارید به طور مرتب پول‌های کلان به حساب‌تان واریز شود؟

قطعا می‌شود

نویسنده در این باره بیان می‌کند: همین الان به تعداد زیادی از صاحبین جواز و مدیران املاک مشاوره می‌دهم که حداقل پنج مشاور یا بیشتر دارند. دو نفر از آن‌ها که بیشترین تعداد مشاوران را دارند صاحب گروه املاک هستند که یکی از آن‌ها بیش از 200 و دیگری بیش از 300 کارمند، مدیر داخلی و مشاور املاک دارند. این مدیران چندین ویلا و خانه در کشورهای مختلف دارند و بخشی از سال را اصلا در ایران نیستند و نکته جالب اینجاست که درآمد آژانس املاک‌شان به حضور آن‌ها در دفترشان بستگی ندارد. یعنی خودشان به هیچ عنوان مهره کلیدی کسب‌وکارشان محسوب نمی‌شوند و تمام کارها را واگذار کرده‌اند. فقط کافی است با استفاده از تجهیزات و روش‌هایی از راه دور، بر نتایج فعالیت‌های انجام شده در آژانس املاک‌شان نظارت داشته باشند.

آن‌ها هر وقت اراده کنند چمدان‌های‌ خود را می‌بندند و به سفر می‌روند. اگر در محل کار باشند نیز فقط به کارهای مورد علاقه‌شان می‌پردازند. یکی از آن‌ها با اجاره یک دفتر اداری و دیگری از اجاره یک بنگاه‌ کفی شروع به کار مشاوره املاک کرده‌اند. این مطلب را در ذهن داشته باشید. تا آخر کتاب به شما خواهم گفت که با تفکر به شیوه شزوما چطور باید عمل کنید تا به این مرحله از رشد و پیشرفت دست پیدا کنید؟

این کتاب پر از نکات کلیدی مشاوره املاک و اصول استدلال کردن به تفکر ساده است. توصیه می‌کنم آن را یکی دو بار با ذهن باز بخوانید. حتی اگر کتاب را برای بار دوم بخوانید، باز نکات جدید بسیاری خواهید یافت، سعی کنید بیش از یک بار بخوانید. همچنین در اختیار مباشر خودتان و مدیران داخلی، سرپرستان و مشاوران رنج‌های مختلف قرار دهید تا با اصول کلیدی مشاوره املاک آشنا شوند.

اما توضیح تمام استراتژی‌های کلان مدیریتی مشاوره املاک، در قالب کتاب سخت است و نیاز به آموزش‌های مکمل دارد. کسب مهارت در ایجاد سیستم فروش اینترنتی ملک، مدیریت مشاوران املاک و اداره جلسات مذاکره قراردادها را در ویدیوهایی که به عنوان هدیه مکمل این کتاب قرار دادم را دانلود کنید. «توضیح در صفحه آخر فصل هفتم این کتاب» این ویدیوها چشم‌تان را از تعجب باز خواهد کرد که چرا تا حالا کسی آن‌ها را به شما نگفته است!

در بخشی از کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما می‌خوانیم:

اگر آژانس املاکی که قصد دارید در آن فعالیت کنید خوش‌نام باشد، به کسب اعتبار شما کمک شایانی خواهد کرد و اگر هر روز با پشتکار، فکر و تلاش به مطالعه و مشاوره بپردازید، مسیر پیشرفت را طی خواهید کرد.

ولی اگر دفتر املاک، یک آژانس بدنام باشد که شما از روی کم‌تجربگی برای فعالیت در آن مشغول به کار شوید، نه‌ تنها رشدی نخواهید کرد، بلکه سقوط هم می‌کنید. معمولا در این بنگاه‌ها، نه‌ تنها به مراجعین سرویس‌ مناسبی نمی‌دهند، بلکه مطالبه حق کمیسیون بیشتری نیز می‌کنند. اگر از روی نا آگاهی کارتان را در این آژانس‌ها شروع کنید، دقیقا مانند این است که با چتر نجات در جایی مثل باتلاق فرود بیایید و هرچه دست‌وپا بزنید، بیشتر در آن فرو می‌روید.

حالا که به اهمیت این موضوع واقف شدید، در انتخاب دفتر املاک با وسواس بیشتری عمل کنید. اگر لازم است یک ماه در آژانس‌های مختلف که به نظر عالی می‌رسند رفت‌وآمد کنید. حتی به‌ عنوان متقاضی به آن‌ها مراجعه کنید و با دقت همه‌چیز را زیر نظر بگیرید. با این روش با نوع پذیرش، آداب برخورد و سطح اطلاعات مشاورین آن‌ها آشنا می‌شوید. با بررسی تمام جوانب، نسبت به انتخاب حرفه‌ای‌ترین آژانس املاک منطقه مورد نظر اقدام کنید. برای پرواز به اوج باید در جایی باشید که اطرافتان پر از عقاب باشد. برای شروع فعالیت، در انتخاب آژانس املاک اگر معیارهای لازم از درجه خوب تا عالی را نداشت، در اولین فرصت بدون درنگ، آن‌جا را ترک کنید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار جناب آقای مصطفی قلی‌خسروی
مقدمه محمدرضا شایگان
فصل اول: شزوما
فصل دوم: پرش ‌ با چترنجات
فصل سوم: زدن هدف
فصل چهارم: ارتباط جادویی
فصل پنجم: کلیدهای طلایی
فصل ششم: رگبار مسلسل
فصل هفتم: ذره‌بین دکتر ملک
فصل هشتم: شاه‌کلید املاک
فصل نهم: بیلبورد املاک
فصل دهم: کشف معمای متقاضی
فصل یازدهم: لیدر باهوش
فصل دوازدهم: فروش‌کار حرفه‌ای
فصل سیزدهم: هفت‌خوان وصل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۴
زبانفارسی
شابک978-600-274-103-5
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما

Kamran Hasankhani
۱۳۹۷/۶/۱۶
با سلام خدمت همه‌ی دوستان کتاب خوان این دوست بی‌ریا.
تشکر ویژه دارم از مجموعه بی‌نظیر کتابراه که راه رو از بیراه برای ما مشخص کردن، کتاب‌های متعددی از همین مجموعه خریداری کردم اکثراً هم در حوزه روانشناسی و موفقیت، همه کتاب‌ها بی‌نظیر بودن ولی وقتی این کتاب‌ها رایگان در اختیار ما قرار دادن کمال و و
تشکر قدردانی رو دارم وانت نکته مهم از وقتی که کتاب رو خوندم تا صفحه ۱۰ میخواستم نظرمو اعلام کنم بقدری این کتاب تو مغز استخوان آدمی نفوذ می‌کنه اما تا صفحه ۴۸ نرسیده تونستم تو هفته دوم مشاوره بودنم معامله ایی رو جوش بدم که یه حس فوق العاده ایی دارم سخن و کوتاه میکنم و دست آقای شایگان رو از دور می‌بوسم و منتظر کارهای جدید سونی هستیم.
حلالم کنید در پناه حق.
Benyamin Ghayori
۱۳۹۸/۳/۳
کتاب حاضر فقط برای افزایش انگیزه است و هیچ کلیدی جهت موفقیت برای فروش بیشتر در کار املاک ارائه نمیدهد. صرفا جنبه تبلیغاتی برای نویسنده را دارد تا خواننده را مجاب کند که بدون شرکت در دوره‌های من موفق نخواهید شد. پیشنهاد میکنم که به جای خواندن این کتاب سری به افراد موفق در فروش املاک محل یا شهر خودتان بزنید و از آن‌ها خواهش کنید تا فقط یک نکته موفقیت آمیز برای فروش به شما بگویند
محمد جواد محبی
۱۳۹۷/۶/۲۷
به نظر من این کتاب اینقدر عالی نوشته شده که نمی‌توان آن را مختص به گروه مشاورین املاک دانست.
شیوه نگاه نویسنده به زندگی و کسب و کار و جوش دادن معاملات برای من خیلی جالب بود
شاید اولین بار از طریق اسم کتاب جذب اون شدم ولی بعد از مطالعه اون لذت بردم
احتمالا برای مشاورین املاک که این کتاب یه واجب و
سرمایه‌گذاری هست اما من توصیه میکنم افراد دیگه هم که قصد خدمت بهتر به مشتری رشد خودشون را دارند هم این کتاب را بخونند
خلیل طاهری
۱۴۰۱/۷/۱۵
با سلام و خسته نباشید به تمامی عواملی که برای گردآوری این کتاب زحمت کشیدن. من به پاس زحمات جناب شایگان زمان گذاشتم و این کتاب رو تا آخر خوندم ولی متاسفانه باید بگم که فقط و فقط تبلیغ سایت و محصولاتشون بوده و هیچ اطلاعات مفیدی در اختیار مشاور نمیده و پیشنهاد بنده اینه که اگه مشاور مبتدی هستی برو سراغ منابع دیگه...
بهمن منفرد
۱۴۰۰/۳/۱۱
با سلام. کتاب خوبی بود اما بیشتر در کتاب به کلیات پرداخته شده. من دوست داشتم جزئیات دقیق تری ارائه بدهد. به خصوص در مورد نحوه‌ی ابتدایی مشتری یابی و نحوه‌ی عملی سیستم سازی و راه حل‌ها و استرنژی‌ها و در نهایت همراهی جهت گرفتن نتیجه. ولی سپاس از عزیزان که زحمت این کتاب را کشیده‌اند. با تشکر / بهمن منفرد
محمد صادق هاشمی
۱۳۹۹/۱/۷
دوستان این کتابرو حداقل باید ۳بار بخونیدتا کاملا متوجه بشین مطالبش واقعا کاربردیه و از جهتی باید با تمام مسائلش درگیر باشین یعنی توی این حرفه مشغول و فعال باشین تا متوجه بشین نویسنده چیرو داره بهتون میگه وگرنه فکر میکنید چیزهای معمولی هست که همه‌ی ما اونارو از حفظیم در کل که به من کمک بزرگی کرده
Fuba Unl.
۱۳۹۸/۸/۱۲
توجه داشته باشید شزوما برعکس کلمه آموزش و همونطور که باقی دوستان اشاره کردن تالیف فردی هستش که خودش تو کار املاکه و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره. بنابراین تصور نکنید که چه تکنیک عجیب غریبیه این شزوما
قبلا هم رایگان بود نمیدونم چطور یه دفعه اینقدر گرانبها شده با اینکه چیز خاصی هم نداره که ارزش پرداخت این پولو داشته باشه!
Nazanin Mousavi
۱۳۹۷/۱۲/۱
سلام، ممنونم که در این راستا هم کتابهایی وجود داره که بهمون کمک کنه، ولی خب تمامی این موارد رو من خودم میدونستم و مبتدی‌ترین فردی هم که وارد املاک میشه از روز اول این اطلاعات بهش داده میشه، به نظرم این کتاب ارزش خوندن رو نداره، چون به اطلاعات آدم اضافه نمیکنه فقط یاداوری مطالب هست😒
saeed ramezani
۱۳۹۷/۱۰/۹
با تمام احترام برای نویسنده، این کتاب فقط و فقط بدرد مشاورین مبتدی که چیزی از املاک نمیدونن میخوره در کل کتاب شده بود خاطرات بی‌ربط و تبلیغات همایش‌های نویسنده به هیچ عنوان برای مشاورین باتجربه کاربردی نیست
محمد ملامهدی
۱۳۹۸/۵/۲
سلام. می‌خواستم کتاب را بخرم دیدم قیمت کتاب خیلی بالاست. تناسبی با قیمت‌های کتب در کتابراه نداره. ضمن اینکه ظاهرا اکثر خوانندگان کتاب ناراضی بودن. بنابراین ظاهرا محتوای قوی‌ای نداره. حداقل یه قیمت مناسبتر در نظر بگیرید که رغبت برای خریدش باشه. ممنون.
سیروان محمدی
۱۳۹۷/۷/۱۹
براے پرواز بہ اوج باید در جایی باشید کہ اطرافتان پر از عقاب باشد
محمدحسن محمودی
۱۴۰۱/۶/۲۳
این کتاب واقعا عالی بود، من از نکاتشون واقعا استفاده کردم و همینطور در دوره‌یی که انتهای کتاب معرفی کرده بود هم شرکت کردم، به دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما از این کتاب و دوره‌های استاد شایگان استفاده کنن واقعا بی‌نظیره 💐👏👏
حامد شیخی
۱۴۰۱/۲/۳۰
سلام، این کتاب مهارت خاصی تو زمینه املاک یا فروش بهتون یاد نمیده. فقط یه سری جملات انگیزشی داره که شما رو ترغیب میکنه با استفاده از مهارت‌هایی که خودتون دارید عمل کنید.
اگه مشاور تازه کار هستید و به دنبال کسب مهارت هستید این کتاب رو بهتون پیشنهاد نمیکنم.
mahmood Norozi
۱۳۹۹/۱۱/۳
شایگان باخسروی بیاد کتاب بنویسه اخه خسروی حرف زدن بلده تمامی تمامی صنف‌ها بیمه دارند حقوق و مزایا دارند مهارت دارند با مهارت و خدا تومن وام میگرن خسروی تو مجلسی یه کلام نتونست صحبت کنه نیم درصد کرد ۲۵ صدم بعد این بیاد کتاب بنویسه خ
محمدرضا بوذری
۱۳۹۷/۸/۴
من کارم املاک نیست ولی به این حوزه علاقه دارم، برای همین این کتاب رو تهیه و مطالعه کردم، نکات بسیار جالب و جذابی داخلش هست که آقای شایگان با دقت فراوان به آن‌ها پرداخته که به درد این که تو خرید‌های شخصی خودمون هم به درد میخوره
مشاهده همه نظرات ۱۵۳

راهنمای مطالعه کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما

برای دریافت کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.