معرفی و دانلود PDF کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی

عکس جلد کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی
قیمت:
10600 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی

کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی نوشتۀ فلوریان دنمایر، نقش اینترنت را به عنوان ابزاری جهت تأمین مالی در دنیای مدرن بررسی می‌کند.

امروزه هر جنبه‌ای از زندگی توسط تکنولوژی مدرن در حال تجهیز مجدد ابزاری است. فراگیری اینترنت در زندگی روزمره ما را به شکلی که در گذشته تجربه نشده است به هم متصل می‌کند. جمع‌آوری بودجه از طریق بهره‌برداری این جمعیت مهم‌ترین ویژگی نمونه جدید تأمین مالی جمعی است.

طبق نظریه‌های کتاب نمونه‌های نخستین پایگاه‌های تأمین مالی جمعی (Archetypes of Crowdfunding Platforms)، اینترنت باعث ارتباط ارزان فواصل دور می‌شود و از طریق فائق آمدن بر سایش‌های اقتصادی فاصله‌ محور از پراکندگی جغرافیایی سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند. پایگاه‌های تأمین مالی جمعی شانس جدیدی را برای مردم فراهم می‌کنند تا بتوانند به صورت جمعی پیشرفت‌ها را به سادگی یک کتاب بخرند.

در حال حاضر توجه زیادی به پتانسیل‌های جمع‌آوری پول و تأمین مالی به ویژه تأمین مالی جمعی معطوف است. در اصل تأمین مالی جمعی، فراخوانی برای جذب سرمایه از طریق اینترنت است که در آن یک کمپین مشترک توسط گروه بزرگی از افراد (جمعیت) مورد سنجش و حمایت مالی قرار می‌گیرد.

فرآیند هماهنگ‌سازی بین ایجاد کنندگان کمپین و سرمایه‌گذاران بالقوه عمدتاً توسط یک پایگاه استاندارد شدۀ تأمین مالی جمعی صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه مطالعات موجود و مقالات تأمین مالی جمعی بر پتانسیل تأمین مالی جمعی و اصول اولیۀ آن تاکید دارند، گفتمان علمی در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

به دلیل وجود چندین خلأ علمی در این زمینه، فلوریان دنمایر (Florian Danmayr) اثر حاضر را جهت تجزیه و تحلیل پایگاه‌های تأمین مالی گردآوری کرده است و از طریق افزایش دانش در مورد شکل‌گیری بازار پایگاه تأمین مالی جمعی به افزایش اطلاعات موجود کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب منابع تامین مالی جمعی می‌خوانیم:

اینترنت می‌تواند به عنوان یک محیط پرسرعت در نظر گرفته شود. بنابراین وب سایت‌های زیادی در حال بوجود آمدن و از بین رفتن هستند. باید در نظر گرفته شود که به این دلیل جمع‌آوری داده‌ها نمی‌تواند در هیچ موردی تمام و کمال باشد.
نه تنها وب سایت‌های جدید همیشه خود را بروز کرده و ناپدید می‌شوند بلکه می‌توانند دستخوش تغییرات سریعی شوند. محتوای آینده وب سایت‌ها احتمالا به صورت کامل از محتوای موجود در زمان این تحقیق متفاوت خواهد بود. برای در نظر گرفتن این هدف متحرک ثبت تمام و کمال محتوای این تحقیق ضرورری به نظر می‌رسد.

هر چند نگرش‌های جدیدی در این رشته جدید وجود دارند. در این زمان نگرش‌های عمومی‌ وجود دارند اینترنت نمی‌تواند از گفتمان علمی‌ حذف شود (تحلیل گفتمان، تحلیل محتوای کمی‌ و کیفی) که در تحقیق الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرند اما نگرش‌های جدید با سرعت در حال شکل‌گیری هستند (بریمن و بل 2011). برای محققانی که بر روی وب سایت‌ها تمرکز می‌کنند ضروریست که به محدودیت‌های استفاده از این منبع و مواد قابل تحلیل به همراه فرصت‌های ذاتی دقت داشته باشند (بریمن و بل 2011).

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
تعریف مسئله
هدف و سوال تحقیق
تأمین مالی جمعی
وب 2.0: وب جمعی
اصول اساسی وب 2.0
از جمع‌سپاری تا تأمین مالی جمعی
توضیح پدیده تأمین مالی جمعی
انواع تأمین مالی جمعی
بازار پایگاه‌های تأمین مالی جمعی
تأمین مالی جمعی به عنوان منبع پول
فاکتور‌های اصلی وانگیزشی موثر بر موفقیت تأمین مالی جمعی
محدودیت‌های قانونی و نقد تأمین مالی جمعی
ایالات متحده – ماده جابز
مباحث سیاسی در اروپا
خلاصه مبحث و پیشنهادات
روش‌شناسی
بررسی ادبیات تحقیق
طبیعت تحلیل محتوا
تحقیق الکترونیک: اینترنت؛ موضوع تجزیه و تحلیل
چارچوب تحقیق
داده‌ها و نمونه
دستورالعمل کدگذاری
یافته‌های تجربی
توصیف نمونه
آیتم‌های لحاظ شده
نوع تأمین مالی جمعی پیشنهاد شده
مدل کسب و کار
محیط پایگاه تأمین مالی جمعی
نتیجه‌گیری و چشم انداز
روابط بین ادبیات موجود و یافته‌های تجربی
نقاط ضعف و قوت این رساله
پیشنهاداتی برای تحقیقات بیشتر
خلاصه مبحث

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی
نویسنده
مترجماسمعیل علی سلیمی
ناشر چاپیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات193
زبانفارسی
شابک978-964-2695-65-2
موضوع کتابکتاب‌های مالی و بیمه، کتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
10600 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی

برای دریافت کتاب منابع تامین مالی جمعی: مقایسه چند بعدی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.