معرفی و دانلود PDF کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا!

عکس جلد کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا!
قیمت:
۲۴۸۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا!

کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! نوشته‌ی تونی راس، ماجرای بامزه‌ی دختری به نام ریتا را به تصویر می‌کشد که همیشه علاقه داشت تا یک حیوان خانگی داشته باشد. با وجود اینکه مادر ریتا با این موضوع مخالف بود، اما او تصمیم گرفت تا یک کرگدن بزرگ را به خانه بیاورد و همین اتفاق شروع ماجراهای خنده‌دار و جالب کتاب است.

موضوع کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! چیست؟

ریتا دختر بچه‌ای است که همیشه آرزو داشت یک حیوان خانگی برای خودش داشته باشد اما مادرش همیشه با او مخالفت می‌کرد. مادر به او یک کک در شیشه مربا به عنوان حیوان خانگی هدیه داد اما کک به قدری کوچک بود که ریتا به سختی می‌توانست آن را ببیند. عموی ریتا به او یک قورباغه داد اما این حیوانات هیچکدام ریتا را خوشحال نمی‌کرد تا اینکه او روزی به باغ وحش رفت و تصمیم گرفت تا کرگدنی را به خانه بیاورد...

تونی راس (Tony Ross) با به تصویر کشیدن داستان مفرح و طنزآمیز حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! (Rita's Rhino) به کودکان می‌آموزد که نگهداری و مراقبت از حیوانات در خانه پیچیدگی‌ها و همین‌طور لذت‌های خاص خود را دارد. همچنین با خواندن این داستان دلنشین کودکان یاد می‌گیرند که بعضی از حیوانات مناسب نگهداری در منزل نیستند و فقط در باغ وحش می‌توانند آن‌ها را ببینند.

کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! مناسب چه کسانی است؟

این داستان دوست داشتنی و طنز برای کودکان سنین 3 تا 7 سال سرگرم کننده و آموزنده است.

در بخشی از کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! می‌خوانیم:

ریتا تصمیم گرفت خودش یک حیوان خانگی دست و پا کند. برای همین به باغ وحش رفت. همین که به قفس کرگدن رسید، باران گرفت.
کرگدن غرغرکنان درآمد که: «از باران متنفرم.»
ریتا ازش پرسید: «می خواهی با من به خانه‌مان بیایی؟ آنجا خشک است.» کرگدن، همین طور که به زور از لای میله‌های قفسش رد می‌شد، گفت: «بله. خیلی هم ممنون.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا!
نویسنده
مترجممسعود ملک یاری
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-462-083-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا!

برای دریافت کتاب حیوان خانگی گنده‌ی ریتا! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.