معرفی و دانلود کتاب فلسفه زندگی موفق

عکس جلد کتاب فلسفه زندگی موفق
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فلسفه زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فلسفه زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فلسفه زندگی موفق

جیم ران در کتاب فلسفه زندگی موفق با بهره‌مندی از تفکر و خرد باستانی به تفسیر و تشریح اصول اساسی موفقیت می‌پردازد؛ اصولی که شما را برای طی کردن پله‌های ترقی راهنمایی می‌کند.

دربارۀ کتاب فلسفه زندگی موفق:

حتماً می‌دانید که تا به امروز آثار بسیاری در حوزۀ موفقیت و کامیابی به نگارش درآمده که مسیر دست یافتن به آن را برایتان شرح داده و بررسی کرده‌اند. با این حال ممکن است از خودتان بپرسید که مهم‌ترین و اساسی‌ترین قطعۀ پازل موفقیت چیست؟ اما باید به یاد داشته باشید که برای رسیدن به موفقیت هیچ فرمول و قانون مشخصی در جهان وجود ندارد و هر فردی با روش خاص و منحصر به فرد خود آن را تجربه می‌کند.

جیم ران (Jim Rohn) در کتاب فلسفه زندگی موفق (The Philosophy for Successful Living) این نکته را به شما خاطرنشان می‌کند که ارزش و اهمیت زمان بسیار بیشتر از پول است. شما همواره می‌توانید پول و ثروت بیشتری به دست آورید اما زمانی که از دست رفته را هرگز نمی‌توان بار دیگر تصاحب کرد. از این رو می‌توان نتیجه گرفت که شما باید زمان و وقتتان را با هوشمندی بگذرانید و بهترین‌ها را در زمانی که در اختیار دارید کسب کنید.

زمانی که در حال یادگیری و آموختن چیزی هستید، در حقیقت بر روی خود و آینده‌تان سرمایه‌گذاری می‌کنید. در چنین فرصت‌هایی است که قادر خواهید بود به ایده‌های خارق‌العاده برای دست یافتن به یک زندگی عالی و متفاوت دست پیدا کنید. این ایده‌ها می‌توانند در عرصۀ سلامت، درآمد و ارتباطات باشد و آینده‌‌تان را متحول کنند.

به عقیدۀ جیم ران هنگام رویارویی با مشکلات، در عوض آرزو کردن برای از بین رفتن یا کوچک شدن سختی‌ها و چالش‌های زندگی، باید خودتان را نیرومند و قوی کنید، در این زمان است که می‌توانید با هر مشکل و سختی‌ای مبارزه کنید. قوی بودن به معنای خشن بودن نیست. شما می‌توانید در عین مهربان و رئوف بودن از قدرت بالایی هم برخوردار باشید.

جیم ران در این کتاب نیز همانند آثار دیگرش بر روی نظم تأکید بسیاری دارد. او می‌گوید با نظم بخشیدن به امور زندگی و برنامه‌ریزی می‌توانید به اهداف بزرگ دست یابید. در حقیقت او انضباط را پلی میان هدف و پیشرفت می‌داند.

با جیم ران بیشتر آشنا شویم:

امانوئل جیمز ران و یا جیم ران در سال 1903 در شهر واشنگتن متولد شد. افرادی همچون او با کلام نافذشان قادر هستند کیفیت زندگی افراد زیادی را بهبود ببخشند. سمینارهای وی در آمریکا و سرتاسر جهان، به هزاران نفر انگیزه بخشیده است.

جیم ران مربی و استادی برجسته در حوزۀ رشد شخصی بوده است، به طوری که در طی زندگی خود بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان در سمینارهای او حضور یافتند و میلیون‌ها نفر دیگر نیز همچنان آثار و آموزه‌هایش را مورد مطالعه قرار می‌دهند.

کتاب فلسفه زندگی موفق برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید در زندگی شخصی و شغلی خود به موفقیت دست پیدا کنید این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب فلسفه زندگی موفق می‌خوانیم:

وقتی وقت بگذارید و از شکست‌های خودتان و دیگران درس بگیرید، یاد می‌گیرید که چگونه از خطر اجتناب کنید و فرصت‌هایی که جهان برای عرضه به شما دارد را به بیشترین مقدار ممکن برسانید. ما می‌توانیم از چنین اطلاعاتی برای آموزش به خودمان استفاده کنیم، همان چیزی که رشد شخصی تماماً در گرو آن است.

حالا دیگر به هیچ وجه من به شما نمی‌گویم که چکار کنید. با اینکه این کتاب سرشار از نصیحت و نکته است، در نهایت این شما هستید که راهکار خاص خودتان را تعریف کرده و به آن شکل می‌دهید. من فقط به طور خلاصه می‌گویم که چه چیزهایی ممکن هستند و می‌گذارم بدانید که طی فرایند رشد شخصی و آموزش دادن به خودتان، می‌توانید تغییرات اساسی و محسوسی در زندگیتان ایجاد کنید.

این را به خاطر داشته باشید: شما درخت نیستید. شما یک شیء بدون حرکت نیستید که در یک مکان چسبیده باشید و نتوانید هیچ تکانی بخورید. شما به عنوان انسانی متفکر، دارای خرد، و آزادی، می‌توانید به میزان زیادی با محیط ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید فلسفه شخصی‌تان را از بطن آموزش خصوصی به خودتان بیرون کشیده و تغییرات چشمگیری ایجاد کنید. این تغییرات می‌توانند بر دنیای بیرون شما و البته بر زندگی خودتان تأثیر بگذارند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتاری از ویک جانسون
مقدمه: از پیله خود بیرون بیایید
فصل اول: نردبان اقتصاد و بیسکوییت‌های دختر دستت‌فروش
فصل دوم: فلسفه کارایی و بهره‌وری
فصل سوم: کار با دیگران
فصل چهارم: نگاهی به ضروریات
فصل پنجم: اصلاح فلسفه شخصی و قدرت بخشیدن به آن
فصل ششم: خزانه مالی شما و اندازه‌گیری میزان موفقیت
فصل هفتم: شش قدم برای پیشبرد یک زندگی خارق‌العاده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فلسفه زندگی موفق
نویسنده
مترجمخاطره باقری
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فلسفه زندگی موفق

Narges Jamalipak
۱۴۰۰/۷/۹
جیم ران همیشه بی نظیر بوده
من کتابهای جیم ران رو بشدت توصیه میکنم
هومن کلاته
۱۴۰۰/۴/۲۴
جیم ران نویسنده‌ای عالی من همه کتابهاش رو خوندم و گوش کردم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب فلسفه زندگی موفق

برای دریافت کتاب فلسفه زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.