معرفی و دانلود PDF کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست

عکس جلد کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست

کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست به قلم عباس شادلو، به طرح سوالات و پاسخ دو بخش اصلی کنکور زبان انگلیسی یعنی واژگان و کلوز تست‌ها می‌پردازد و مجموعه سوالات سال‌های 90 تا 98 را با ترجمه آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد.

در این کتاب واژه‌های مهم و اصلی از متن جدا و در جدولی جداگانه گردآوری شده‌اند. روش بهینه خواندن کتاب آن است که ابتدا دو یا سه بار سوالات یا کلوز تست‌های انگلیسی را از اول تا آخر بخوانید، سپس به جدول واژه‌های روبه‌روی آن که کلمات مهم و رایج متن هستند مراجعه نموده و سعی کنید با تکه‌ای کاغذ یا با دست روی معنی فارسی را پوشانده و بدون دیدن معنی آن، دو یا سه بار کلمات انگلیسی را مرور نموده تا در ذهنتان جای گیرد.

در صورت عدم درک معنی در مرحله بعد می‌توان به معنی واژه مراجعه کرد و بهتر آن است که برای تمرین چند بار از روی این واژه‌ها نوشته شود. مطمئن باشید این کار در کنکور کمک شایان توجهی به شما خواهد کرد.

در نهایت سعی کنید متن انگلیسی را با توجه به معنی واژه‌های داده شده ترجمه و به ذهن بسپارید. در صورتی که سوالات و معنی کلمات را متوجه نشدید می‌توانید به ترجمه متن مراجعه کنید. تأکید بر این است که هرگز از روی متن ترجمه، روخوانی صرف نکنید بلکه ابتدا متن اصلی انگلیسی کلوز تست‌ها و سوالات را چند بار سریع بخوانید و به خاطر بسپارید.

نکته بسیار مهم دیگر در این کتاب که آن را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌سازد، کنار هم قرار دادن لغات مشابه و بسیار رایجی است که به احتمال بالا در کنکور بدان برخورد خواهید کرد. لغات مشابه می‌تواند شما را از معنی متن اصلی بسیار دور کند و لذا یادگیری آن‌ها در کنار هم می‌تواند از اشتباهات احتمالی حتی‌المقدور جلوگیری کند.

در کتاب کنکور زبان انگلیسی بر ترجمه سوالات مطرح شده تاکید شده و اولویت بیشتر با گسترش دایره لغات داوطلبان بوده اما آنچه اهمیت دارد آشنایی کامل با نوع سوالات است که در هر مورد توضیح نیاز دارد که توسط اساتید کنکور توضیح داده خواهد شد.

با استفاده درست از این کتاب می‌توانید دست کم 30 درصد از 40 درصد یا بیشتر از سوالات واژگان و کلوز تست‌های کنکور را پاسخ دهید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست
نویسنده
ناشر چاپینشر وزرا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۲۶
زبانفارسی
شابک978-600-6323-69-5
موضوع کتابکتاب‌های کنکور کارشناسی، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست

سید محمد آزاد
۱۴۰۱/۵/۱۴
این کتاب واقعا برای کسانی که کنکور دارن مفیده
قیمتش هم خیلی مناسبه
با تشکر از زحمات نویسنده محترم
فرهاد فریادرس
۱۴۰۱/۱/۹
سلام.
بسیار عالی و مفید
Ruby and Chickens
۱۳۹۹/۲/۱۰
عالیه تا سال ۹۸ رو آورده
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست

برای دریافت کتاب کنکور زبان انگلیسی: واژگان و کلوز تست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.