معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

عکس جلد کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم نوشته‌ی هیوا مصطفوی، با زبانی ساده شما را با معانی لغاتی جدید و گرامر همراه با مثال‌های مختلف آشنا کرده و همچنین به حل تمرینات کتاب کار زبان انگیسی پرداخته است.

زبان انگلیسی به عنوان ابزاری برای ارتباط با جهان پیرامون شناخته می‌شود و سعی بر آن است که تمامی مهارت‌های زبانی خواندنی، نوشتاری، شنیداری و گفتاری در بستری کاملا ارتباطی و کاربردی و مطابق با شرایط طبیعی و واقعی، آموزش داده شود.

هیوا مصطفوی در کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم (english for schools prospect 3) به شما می‌گوید که در آموزش زبان به شیوه ارتباطی هدف، تمرکز بر توانایی برقراری ارتباط است. در رویکرد ارتباطی شیوه‌های سنتی آموزش زبان، که تکیه و تأکید آن‌ها بر روی بخش‌های مختلف دستوری و تمرین از طریق فعالیت‌های کنترل شده مانند حفظ مکالمه و جملات، کنار گذاشته شده و فعالیت‌های دو نفره و گروهی، ایفای نقش و کار پروژه جایگزین آن‌ها شده‌اند.

این روش نقش‌های جدیدی برای فراگیران و معلمان تعریف می‌کند. فراگیران حالا باید بر اساس همکاری و بر خلاف فعالیت‌های انفرادی، در فعالیت‌های کلاسی شرکتی فعال داشته باشند. دانش‌آموزان باید با گوش دادن به دوست و یا دوستان خود در گروه‌های دو نفره و یا چند نفره به جای تکیه بر معلم و الگو قرار دادن او، خود را با روند آموزش زبان تطبیق دهند.

از آنجایی که کتاب درسی برای دانش‌آموزان شامل کتاب دانش‌آموز و کتاب کار است و با توجه به اینکه وقت اختصاص داده شده به آموزش کتاب درسی بر اساس رویکرد ارتباطی که خود بسیار زمان‌بر است دو ساعت در هفته می‌باشد، لذا عملا بیشتر وقت کلاسی صرف آموزش کتاب دانش‌آموز می‌شود، و زمان بسیار کمی برای بررسی و حل تمرینات کتاب کار باقی می‌ماند، که خود منبع اصلی سؤالات آزمون reading and writing در امتحانات پایانی است. بنابراین دانش‌آموزان باید بیشتر تمرینات کتاب کار را خود در منزل بدون نظارت معلم حل کنند.

فهرست مطالب کتاب

درس اول: personality
درس دوم: آtrave
درس سوم: festivals and ceremonies
درس چهارم: services
درس پنجم: media
درس ششم: health and injuries
آزمون شماره یک reading and writing
آزمون شماره دو reading and writing
افعال بی‌قاعده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات زانکو
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات121
زبانفارسی
شابک978-600-8774-66-2
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه اول، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

Mahsa 💜
۱۳۹۹/۹/۱۵
عالی بود👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻، برا من که مفید بود.
احسان بنی پولاد
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
خوشم اومد خوب قواعد درس رو توضیح میگه فقط مشکلش اینه که نمونه سوالاش رو خودش جواب داده
کاربر majidi
۱۴۰۰/۹/۸
عالی بود 👌👌مفید و کاربردی بود..
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم

برای دریافت کتاب آموزش زبان انگلیسی پایه نهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.