معرفی و دانلود PDF کتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97

برای دانلود قانونی کتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97

گزارش فصلی گردایه تابستان 97، به روال فصلنامه‌های پیشین، مروری خواهد داشت بر بازار جهانی صنعت بازی‌های دیجیتال و آنچه در شش ماه نخست سال 2018 در این حوزه روی داده است.

آمارهای ارائه‌ شده در این شماره از گردایه علاوه بر اعلام وضعیت کنونی صنعت بازی‌های دیجیتال در جهان، چشم‌اندازی از رخدادهای پیش‌بینی‌ شده در سال‌های آتی را نیز ترسیم نموده است. آنچه گردایه تابستان 97 را از شماره‌های قبل متمایز ساخته، پرونده ویژه‌ای تحت عنوان «ارزیابی پایگاه‌های تحقیقاتی بازی‌های دیجیتال» است. در ادامه به تشریح آنچه در دو بخش اصلی این گردایه خواهد آمد، می‌پردازیم.

در بخش اول این شماره از گردایه، ابتدا با ارائه آمارهایی نمایی کلی از وضعیت بازار بازی‌های دیجیتال در سراسر جهان با تمرکز بر شش ماه نخست سال 2018 ترسیم خواهیم نمود. این آمارها مواردی چون درآمد حاصل از پلفترم‌های موبایل، کنسول و رایانه به علاوه‌ی سهم هر یک از مناطق جغرافیایی در تولید این درآمد را در بر می‌گیرد. در فصل دیگری از این بخش به‌ طور ویژه بر پلتفرم کنسول به‌ عنوان دومین پلتفرم پرطرفدار در میان بازیکنان بازی‌های دیجیتال خواهیم پرداخت علاوه بر این که نگاهی به پلتفرم موبایل نیز خواهیم انداخت. سپس آمارهای منتشر شده در زمینه ورزش‌های الکترونیک در سطح جهان را ارائه کرده و مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد. در ادامه بخش اول، پرونده ویژه‌ای را به پدیده‌ این روزهای صنعت بازی‌های دیجیتال یعنی ژانر Battle Royale اختصاص داده و در ادامه آن گزارشی پیرامون بازی محبوب تولید شده در این ژانر با نام Fortnite: Battle Royale را ارائه خواهیم نمود. در پایان این بخش نیز به روال شماره‌های پیشین بر یکی از مناطق جغرافیایی جهان متمرکز شده و بازار بازی‌های دیجیتال در هند را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در پی اهمیت یافتن کیفیت آمار و اطلاعات عرضه‌ شده در صنعت بازی‌های دیجیتال، در بخش دوم این گردایه به سراغ پایگاه‌های تحقیقاتی متمرکز بر بازی‌ها دیجیتال که از داده‌های آن‌ها در این شماره از گردایه بهره برده‌ایم، خواهیم رفت و از طریق شاخص‌های تعریف‌ شده‌ای به ارزیابی کلی عملکرد آن‌ها خواهیم پرداخت. در نهایت عملکرد این پایگاه‌ها را با در نظر گرفتن شاخص‌های پذیرفته‌ شده بین‌المللی مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: درآمد بازار جهانی بازی‌ها در سال ۲۰۱۸ چه عددی است؟
فصل دوم: پلتفرم موبایل
فصل سوم: پلتفرم کنسول
فصل چهارم: ورزش‌های الکترونیک
فصل پنجم: Battle Royale
فصل ششم: Fortnite: Battle Royale
فصل هفتم: بازار بازی‌های دیجیتال در هند
فصل هشتم: بازی‌های برتر سال 2018

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97
نویسنده
ناشر چاپی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۷۶
زبانفارسی
موضوع کتابگزارش‌های آماری
قیمت نسخه الکترونیک
۴۹۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97

Pouria Najafi
۱۳۹۷/۷/۲۹
کارهاتون رو دنبال میکنم. دمتون گرم. فقط شمایین که آمارهای بازی رو دقیق میذارین
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97

برای دریافت کتاب گزارش فصلی گردایه تابستان 97 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.