معرفی و دانلود PDF کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟

عکس جلد کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟
قیمت:
7800 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟

کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟ یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم نوشتهٔ اسماعیل امینی است. در این کتاب با شخصیتی روبه‌رو می‌شوید که از هنر، سواد، استعداد و... کاملاً بی‌بهره است، ولی خوب بلد است مصاحبه کند.

کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم، یک راهنما برای مدیر شدن است؛ آن هم از نوع مدیریت فرهنگی. در این کتاب طنز، با روایتی گاه کنایه‌آمیز و نقادانه رفتارهای اجتماعی را به باد نقد گرفته و در قاب طنز نشان می‌دهد که چطور برخی افراد با همه شیوه‌های به ظاهر خنده‌دار پیشرفت کرده‌اند و در این مملکت، حسابی وزیر و وکیل و رئیس شده‌اند. در مقابل هر صفحه از متن یک صفحه تصویر قرار دارد و این‌ گونه شما بیشتر احساس طنز بودن کتاب را دریافت می‌کنید.

اسماعیل امینی به وجوه مختلف یک مدیر لایق فرهنگی اشاره کرده و آنگاه سعی کرده با زبان طنز از کسانی بگوید که هیچ‌یک از توانایی‌های لازم را ندارند، ولی با روش‌های غیرحرفه‌ای پشت میز مدیریت نشسته و برای حفظ آن تلاش می‌کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات69
زبانفارسی
شابک978-600-175-191-2
موضوع کتابکتاب‌های طنز
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟

برای دریافت کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.