معرفی و دانلود کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت

عکس جلد کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت
قیمت:
24000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت

کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت به قلم رابین شارما، اولین قسمت از مجموعه زندگی خارق‌العاده، چگونگی پیش بردن اصول مهارت شخصی و زندگی موفقیت‌آمیز و ساختن یک زندگی رویایی را برایتان آشکار می‌سازد.

همه انسان‌ها، توانایی بالقوه برای یک زندگی خارق‌العاده را دارند. همه شما توانایی به دست آوردن موفقیت‌های بزرگ و داشتن زندگی توأم با لذت، خوشبختی و سعادت را دارید. در بعضی از شما، این توانایی در درونتان نهفته است و فقط منتظر تلنگری است تا بیدار شود. با ارزش‌ترین مشغله، مشتعل کردن این آتش برای به کارگیری مهارت شخصی و برتری زندگی است.

کتاب زندگی خارق العاده (Megaliving) در سه قسمت به شما معرفی می‌گردد. در قسمت اول چگونگی پیش بردن اصول مهارت شخصی و زندگی موفقیت‌آمیز و ساختن یک زندگی رؤیایی را برایتان آشکار می‌سازد. در قسمت دوم 200 راز زندگی ایده‌آل معرفی شده که بکارگیری این رازها زندگی‌تان را متحول خواهد کرد و در قسمت سوم یک برنامه سی روزه ارائه شده تا در زندگی‌تان به کار ببرید و به اطرافیان نیز پیشنهاد کنید. این حق شماست که یک زندگی ایده‌آل را تجربه کنید.

رابین شارما (Robin Sharma) متفکری با ایده‌هایی ناب است که به شما کمک می‌کند تا زندگی‌تان را در جهت مثبت تغییر دهید. وی مدیر موسسه‌ی آموزش رهبری و مدیریت بیزینس به نام شارما لیدرشیپ اینترنشنال است. رابین شارما یکی از موفق‌ترین رهبران جهان است که ایده‌هایش را در زمینه‌های شخصی و تجاری به افراد منتقل می‌کند.

در بخشی از کتاب زندگی خارق‌العاده 1 می‌خوانیم:

امروز اولین روز از زندگی ایده‌آل شماست. زندگی‌ای که برای شماست تا در واقع آن را به شکلی بادوام و شگفت‌آور پیش ببرید. گذشته، هرگز آینده شما را تعیین نمی‌کند و یک تغییر برای برتری شخصی، در یک چشم به هم زدن می‌تواند اتفاق بیفتد، اگر در تصمیم خود متعهد و ثابت قدم باشید، می‌توانید از پیشرفت در بالاترین سطح زندگی خود اطمینان حاصل کنید.

این برنامه برای افرادی است که می‌دانند چیزی بیشتر از شرایط فعلی زندگی‌شان، به دست خواهند آورد، اهمیتی ندارد که در آن لحظه چقدر موفقیت به دست می‌آورند. این حقیقت که شما وقتتان را برای انجام این برنامه گذاشته‌اید، نشان می‌دهد که خودتان را از دیگران مستثنی دانسته‌اید و می‌خواهید در راه موفقیت به بالاترین سطح برسید و ذهن و جسم و شخصیت خودتان را برای شایسته‌ترین شکل زندگی برای تمام طول عمرتان پرورش دهید. به منظور کنترل توانایی بالقوه شخصی خود و جسارت برتر بودن، این چالش را بپذیرید.

گام نخست

حالا چشم‌هایتان را ببندید، پنج بار نفس عمیق بکشید و در ذهنتان این تصویری را که سال‌ها بعد اتفاق می‌افتد مجسم کنید. شما در یک سالن غذاخوری شیک با لباسی رسمی و زیبا، کنار افرادی هستید که به شما بسیار نزدیک هستند. شمع‌ها با شعله‌های فروزان روی هر میز و بوی خوشی که از آشپزخانه با وزش باد به مشام می‌رسد، آن را با اهمیت‌تر می‌سازد. این شام قدردانی شما است، فرصتی برای کسانی که شما را به عنوان شخصی موفق در جامعه می‌شناسند و درباره همکاری‌تان با کسانی که دوستشان دارید، صحبت می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: زندگی خارق العاده! چگونگی تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت
چالش اصلی
گام نخست
قدرت نامحدود زندگی
بشارت کتاب
روشن کردن مسیر زندگی با برنامه‌ریزی برتر
فصل دوم: ذهن و توانایی‌های نامحدود
تعهد شما برای تسلط به نفس: کایزن
مهارت مدیریت فردی
یک: پیشرفت فردی
دو: تناسب‌اندام
سه: آرامش ذهن و زمانی برای تجدید هویت
طبیعت ذهن: ابرقدرت نهایی
نظم و قدرت اراده
معجزۀ نظم و انضباط برای مدیریت زندگی
چند نکتۀ مهم در مورد قدرت اراده
روش‌های اصولی و باور احساس خوب
قدم اول: تصمیم گیری
قدم دوم: شیوۀ رقابتی
قدم سوم: شیوۀ سراشیبی
قدم چهارم: فکر کردن به افکار مثبت
فکر برتر و جادوی مثبت‌اندیشی!
جادوی اهداف: در رؤیای موفقیت
«زندگی خارق‌العاده» اینجاست، چند قاعده برای دستیابی به اهداف
شیوۀ موفقیت
آیا می‌توانید برای حداقل سی‌روز تلاش برنامه‌ریزی کنید؟
گام اول: نقشۀ مدیریت زندگی
گام دوم: مدیریت فردی اهداف
گام سوم: اهداف اصلی و سرگرم‌کننده
گام چهارم: آیندۀ مالی شما
فرمول راز موفقیت
فصل سوم: دست‌یابی به مدیریت جسمانی یا فیزیکی
قدرت تمرین: سرچشمۀ جوانی
سرزندگی با چند فعالیت
عادات غذایی قدمی بزرگ به‌سمت مدیریت جسمانی
رها کردن انرژی ذخیره: فاش‌کردن انرژی حقیقی‌تان
پنج راز باستانی شرقی برای عمر طولانی
راز اول: نفس عمیق بکشید.
راز دوم: اهمیت آرام جویدن
راز سوم: پایان تظاهر کردن به پیری
راز چهارم: منفعت‌های بارز ورزش یوگا
راز پنجم: معجزۀ مثبت‌اندیشی
فصل چهارم: شخصیت شما
دستیابی به برتری کلی در جامعه و موفقیت شخصی
نیروی آنی در مسیر پیشرفت
چگونگی جذب موفقیت و ثروت
بهترین راهکارهای استفاده از ذهن ناخودآگاه و دستیابی به اهداف
هنر گمشدۀ مدیریت فردی
هشت راه‌حل در مسیر مدیریت کردن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت
نویسنده
مترجمنیلوفر باقری
ناشر چاپی موسسه فرهنگی آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات139
زبانفارسی
شابک978-600-9870-21-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
24000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت

مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۲/۱
رابین شارما جز نویسندگان با دانش و اطلاعات کافی هست که کتاب‌های خوبی را نوشته. این کتاب خوب که ترجمه‌ی فوق العاده‌ای دارد شامل فصل‌هایی با موضوعات مختلف اعم از رشد فردی، تجسم سازی خلاق، رژیم غذایی و سالم خوری، تقویت ذهن و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف هستش. کتابی بسیار مفید که برای ارتقای خود و و رسیدن به جایگاهی مطلوب در زندگی میشه از مطالب گفته شده تمارین و راهکارهایی که نویسنده با توضیحات کامل در اینجا بیان کرده‌اند استفاده کرد. کتاب به خوبی قابل درک هست و خوب پیش می‌ره و می‌شه جز کتاب‌هایی قرار داد که به انضباط فردی و پاکسازی ذهن هم کمک می‌کنه. لذت بردم از خواندن این کتاب و از انتخابم راضی هستم. سپاس از تیم خوب کتابراه
Mehdi E
۱۳۹۹/۵/۲
کتاب نکات خیلی خوبی را دارد.
البته هنوز کامل نخواندمش. حس لازم رو به من نمیده که تا آخر دنبالش کنم. از نظر من مطالب خیلی پراکنده است. ولی سعی می‌کنم تمومش کنم.
جملات زیبایی را از بزرگان دارد. تصاویر همراه و داخل کتاب هم خیلی متناسب و خوب است.
بالاخره امشب تمامش کردم. در کل کل خیلی خوب است. بعضی فصلهاش را دوبار خواندم.
بهتره از کتاب نگاه برداری شود و تمرینات عملی بر پایه آن ساخته شود.
Jasmien Sh
۱۴۰۱/۱۲/۲۸
به خاطر ترجمه‌اش ۵ میدم چون خیلی خوب و روون ترجمه شده بود و در‌ مورد خود کتاب هم باید به من‌ کلا از رایین شارما خیلی خوشم‌ میاد هرچی بده بیرون میخونم ازش ازین کتابشم راضی بودم با اینکه یه بخش‌هایی تکراری بود (اگه اهل کتاب خوندن مداوم باشید) و خلاصه گویی هم داشت اما یادآور خوبی برای من‌ بود با اینکه خیلی چیزاشو‌ قبلا خونده بودم اما دوباره گوشزد شد بهم مرسی از کتابراه
مریم بهرامیان
۱۳۹۹/۴/۲۷
کتاب خیلی خوبی هست اول کتاب مرتب ازاین سخن می‌گفت که دراین کتاب خواهی خواند خواهید انجوربشید کلی حرص خوردم گقتم وای حتما فقط می‌خواد قول وعیدبده ولی خدارشکرازجایی که شروع به راهکارهاکرد خیلی خوشحال شدم چون من کتابهای انگیزی زیادخوندم ولی این فرق می‌کنه راحت وروان نوشته شده
M. H1700
۱۳۹۹/۵/۱
عالیه این کتاب، نکته‌های جالبی رو بیان میکنه که بهتون آرامش و قدرت میده که تکراری هم نیست، نقل قول قول‌های آدم‌های معروف و روشهای مختلف برای بالابردن اراده و... بیان میکنه که بسیار جالبه. ممنونم از کنابراه برای در اختیار گذاشتن این کتابها لطفا کتابهای ویکتور هوگو و شکسپیر هم رو رایگان بگذارید ممنون از شما
hamidreza2516 ghasemipour
۱۳۹۹/۴/۲۶
آخر هفته‌ها کتاب‌های بسیار عالی بصورت رایگان دراختیار مردم میزارید، بهترین‌ها از آن شما، تشکر از عوامل دلسوز کتابراه که فرهنگ کتابخوانی رو ترویج می‌دهد.
گلناز دادگستر
۱۳۹۹/۴/۲۶
امروز تازه عضو شدم و خرید کردم، راستش خیلی با کتاب صوتی راحت نیستم چون دوست دارم کتاب رو ورق بزنم و دستم باشه، ولی خوب توی شرایط کرونا شاید اینطوری بهتر باشه. و اینکه بعضی مواقع مخصوصا موقع کار، کتاب صوتی گوش دادن خوبه. ممنون از برنامه خوبتون و کتاب رایگانی که گذاشتید
نیلوفر نصیری
۱۳۹۹/۵/۲۵
کتابی برای تغییر روند زندگی در جهت صعود به موفقیت.. برای اینکه مثبت اندیشی و تسلط به ذهن ناخوداگاه پیدا کنید تو برنامه روزانتون یکی ازین کتابها بگنجونید تا مطالب ملکه ذهن بشه و تفکر سازنده عادت روزانتون.. این کتاب رو به همه پیشنهاد میکنم. موفق باشید
aty anaraki
۱۳۹۹/۴/۲۶
سلام اگر به هرکتابی بعنوان یک دوست خوب ک برای راهنمایی و کمک ب ماست نگاه کنیم بهترمیتوانیم باهاش ارتباط برقرار کنیم قطعا این کتاب هم نکات جالبی داره ک منو سرتاسر شوق برای خوندنش شدم ممنون ازکتابراه بدرخشیدهمیشه
Kamal Zammani
۱۳۹۹/۴/۲۶
بسبار عالی می‌باشد، کاهش فوق العاده هزینه‌ها، صرفه جویی در وقت و کار، انجام کار‌های عقب افتاد، به همه خواندن این کتاب را توصیه میکنم. کمال زمانی
Sahar Hasannejad
۱۴۰۰/۵/۲۳
این و دو تای بعدیشو خوندم. ساده و روان و کاربردی. گاهی نویسنده‌های موفقیت انقدر راهکارها رو پیچیده مینویسن که آدم از زندگی ناامید میشه. ولی این کتاب و دو تای بعدیش کنار هم اون چیزی که واسه یه زندگی سالم لازمه رو بهت میده.
vahid tabrizi
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
خواندن این کتاب را به همه دوستان پیشنهاد می‌کنم...
محمدباقر سلمانی
۱۳۹۹/۶/۲۲
کتاب خوبی بود، اواخر فصل 3 در ارتباط با گیاه خواری و مواد پروتئینی رو زیاد قبول نداشتم. به همین خاطر 4 ستاره میدم. بقیه کتاب عالی و به علاقه مندان توسعه فردی پیشنهاد میشه بخونن ش.
pedram pedram
۱۳۹۹/۶/۱۴
خواندن این کتاب آموزنده و جالب است ولی نکته‌ای دارد این
کتاب حاوی 139 صفحه است که با توجه به مطالب تکراری که دارد می‌شود در صفحات کمتر یا بصورت میکرو کتاب چاپ شود. در کل کتاب جالبی است.
طیبه باقری
۱۳۹۹/۴/۳۱
من فعلا جلد یک‌اش رو خوندم. به نظر من خیلی عالیه مخصوصا قسمت تغذیه و تنفس که به نظرم واقعا تاثیر گزارن. کتاب خوبیه به نظر من بخونیدش جملات خیلی خوب و تاثیر گزاری هم داشت.
مشاهده همه نظرات 91

راهنمای مطالعه کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت

برای دریافت کتاب زندگی خارق‌العاده 1: تسلط بر ذهن، جسم و شخصیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.