معرفی و دانلود PDF کتاب برگرد خونه دیگه!

عکس جلد کتاب برگرد خونه دیگه!
قیمت:
24800 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب برگرد خونه دیگه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب برگرد خونه دیگه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برگرد خونه دیگه!

کتاب برگرد خونه دیگه! نوشته‌ی جوری جان که برگزیده بهترین کتاب کودک ماه در سایت آمازون بوده است، ماجرای زبیای خرس و اردکی را به تصویر می‌کشد که با یکدیگر دوست هستند تا اینکه روزی خرس تصمیم می‌گیرد بدون دوستش و تنهایی به ماهیگیری برود. آیا تنهایی به او خوش می‌گذرد؟

موضوع کتاب برگرد خونه دیگه! چیست؟

یک صبح زیبا شروع می‌شود و اردک تصمیم می‌گیرد که پیش دوستش خرسه برود تا با هم خوش بگذرانند اما وقتی به خانه‌ی خرسه رفت، متوجه شد که او تنهایی به ماهگیری رفته است. اردک داستان، کلی سوال برایش پیش آمد که خرسه کجا رفته و حالا بدون او چکار باید کند؟ او شروع به کارهای مختلفی مثل کتاب خواندن، غذا پختن، ساز زدن و ... می‌کند تا تنهایی خوش بگذراند و جای خالی خرسه را حس نکند. در طرف دیگر ماجرا خرس هم در جنگل تنهایی نمی‌توانست خوشحال باشد، نه ماهی گرفته بود و نه بلد بود در زیر باران آتش درست کند. در همین حال بود که اردک تصمیم گرفت تا دنبال دوستش خرسه برود و او را پیدا کند. آیا او موفق می‌شود تا دوستش را در جنگل تاریک دوباره پیدا کند؟

جوری جان (Jory John) نویسنده‌ی پرفروش شماره یک نیویورک تایمز، در داستان برگرد خونه دیگه! (!Come Home Already) با بیانی دلنشین و کودکانه به مفاهیم مهمی مانند دوستی، تنهایی، مهربانی، بخشش و کمک به یکدیگر اشاره می‌کند. خرس قصه در ابتدا فکر می‌کند که از دست دوستش خلاص شده و می‌تواند تنهایی به ماهیگیری برود و کلی خوش بگذراند اما با گذشت زمان متوجه می‌شود که نه تنها ماهی نگرفته است، بلکه به جای خوش گذرانی در دردرسر هم افتاده است! آنجاست که اهمیت دوست و همراه در داستان پررنگ می‌شود.

از طرفی دیگر اردک ماجرا وقتی می‌بیند خرس بدون او به ماهیگیری رفته سعی می‌کند بدون او خوش بگذراند و کارهای مختلفی بکند اما با تاریک شدن هوا و بارش باران، نگران دوستش می‌شود و با مهربانی و بخشش تصمیم می‌گیرد تا خرس را پیدا کند. این داستان مملو از لحظاتی مفرح و شاد است که برای کودکان سرگرم‌کننده و آموزنده خواهد بود.

جوایز و افتخارات کتاب برگرد خونه دیگه!:

- برگزیده بهترین کتاب کودک ماه در سایت آمازون
- بهترین کتاب سال کودکان در A Bank Street College of Education

کتاب برگرد خونه دیگه! مناسب چه کسانی است؟

این داستان دلنشین برای کودکان سنین 3 تا 7 سال جالب و دوست داشتنی خواهد بود.

در بخشی از کتاب برگرد خونه دیگه! می‌خوانیم:

خب دیگر. فقط یک کار از دستم برمیآید؛ باید بروم دنبال خرسه. حتما به کمک من احتیاج دارد. از این‌ها گذشته، من بلدم چطور با منقارم ماهی بگیرم. همراه محشری هم هستم. ماهیگیری تک و تنها که صفایی ندارد. تازه باران هم می‌آید.
خرسه را پیدا کنم. خرسه را پیدا کنم. هوا هم که تاریک شده. خرسه را پیدا کنم...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب برگرد خونه دیگه!
نویسنده
مترجممسعود ملک یاری
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-600-462-546-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
24800 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب برگرد خونه دیگه!

زهراسادات میرزایی
۱۴۰۰/۱۲/۹
خیلی قشنگ بود به شدت پیشنهاد میشه...
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب برگرد خونه دیگه!

برای دریافت کتاب برگرد خونه دیگه! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.