معرفی و دانلود PDF کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل

عکس جلد کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل

کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل اثر ازوپ، داستانی خیال‌انگیز، پندآموز با بیانی ساده و دلنشین است که به صورت مصور با تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی الف و ب ارائه شده است.

بی فکری و تنبلی خیلی زود نتیجه خودش را نشان می‌دهد. کتاب حاضر پشیمانی کسانی که به فکر آینده نیستند را به کودکان نشان می‌دهند.

برای اینکه فقیر و بیچاره نباشید باید خوب کار کنید و درس بخوانید. و در هر کاری که تنبل هستید سعی کنید تنبلی را در آن کار کنار بگذارید تا مثل ملخ در سختی و بدبختی نیفتید.

در بخشی از کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل می‌خوانیم:

کم کم زمستان از راه رسید. ملخ همه‌جا دنبال غذا گشت اما هیچ غذایی پیدا نکرد. هوا هم خیلی سرد بود. ملخ برف‌ها را کنار می‌زد تا شاید از زیر برف‌ها دانه پیدا کند اما هیچی پیدا نکرد. از آن طرف مورچه در خانه‌اش نشسته بود و غذاهای خوشمزه‌ای را که در تابستان جمع کرده بود می‌خورد.

ملخ خیلی خسته و گرسنه بود. با ناراحتی گفت: اگر همین طوری بمانم حتماً از گرسنگی می‌میرم. کاش تابستان به حرف مورچه گوش می‌دادم و برای زمستان غذا جمع می‌کردم. حالا چه کار کنم؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل
نویسنده
مترجمعلی محمدپور
ناشر چاپیانتشارات گنجینه دانش نوین
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-7288-03-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل

برای دریافت کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.