معرفی و دانلود کتاب آخرین شرور

عکس جلد کتاب آخرین شرور
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آخرین شرور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آخرین شرور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آخرین شرور

کتاب آخرین شرور اثر ایزاک بشویس سینگر دربردارنده سه داستان کوتاه آمریکایی است. سه داستانی که از او در این کتاب گردآوری شده روایت‌های متفاوتی را بیان می‌کنند. از دختری که تظاهر می‌کند مردی است که تورات می‌خواند تا یک شیطان درمانده و یک نویسنده که تلاش می‌کند حرف‌های یک بازمانده از واقعه هولوکاست را بفهمد و در نهایت این نویسنده توانا با شیوه‌ای زیبا و منحصر‌به‌فرد این مضامین تکراری را با جذابیتی خارق‌العاده شرح می‌دهد.

ایزاک بشویس سینگر (Isaac Bashevis Singer) نویسنده با استعدادی که برای کتاب آخرین شرور (He Last Demon) برنده جایزه نوبل سال 1987 شد، بیشترین شهرتش را مدیون خلق داستان‌های کوتاهی است که در آن‌ها از آداب و رسوم مردم عامی و فرهنگ یهودی سخن می‌گوید تا مضامینی چون خوبی و بدی، اشتیاق و محدودیت، شور مذهبی و نقطه ضعف‌های شخصی همراه با فرد شوخ طبعی و مهربانی را نشان دهد.

داستان «نیتل دختری در نقش یک پسر ربانی»، ماجرای دختری به نام «نیتل» است که از کودکی همراه پدر به تورات خواندن مشغول بوده و از اعمالی که زن‌ها انجام می‌دادند متنفر شده بود. او با تعریف‌ها و تلقین‌های پدر کاملا روحیه مردانه پیدا کرده است. بعد از زمین‌گیر شدن پدر، نیتل خانه و کاشانه را فروخته و به شهر دیگری می‌رود. او با پوشیدن لباس مردانه و تغییر نام خود، به اعمال مردانه دست می‌زند و ماجراهای جدیدی را تجربه می‌کند.

در بخشی از کتاب آخرین شرور می‌خوانیم:

اینکه چرا یک پیک برگه‌های طلاق را برای هدس آورد معمای بزرگی برای مردم شهر شده بود، اویگدور تا بعد از تعطیلات در لابلین ماند، جوری با شانه‌های افتاده و چشمانی بی‌حال به بچو بازگشت انگار که ناخوش بود. هدس او را به تخت‌خواب خودش برد و سه بار در طول روز پزشک بر بالینش می‌آمد. اویگدور منزوی شد. اگر کسی تصادفی او را می‌دید و او را مخاطب قرار می‌داد، هیچ جوابی از او نمی‌شنید. پرلا از اویگدور به خانواده‌اش شکایت کرد و گفت که او تمام شب را راه می‌رود و پشت‌سر‌هم سیگار می‌کشد.

فهرست مطالب کتاب

آخرین شرور
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
ینتل دختری در نقش
یک پسر ربانی
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
کافه تریا
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آخرین شرور
نویسنده
مترجمپرستو عراقی
ناشر چاپینشر روزگار نو
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۴
زبانفارسی
شابک978-600-7339-31-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آخرین شرور

کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۷/۳۰
سه داستان عالی از نویسنده برنده جایزه نوبل. داستان اول درباره فردی است که شیطان نمیتواند فریبش دهد. داستان دوم درباره دختری با ظاهر مردانه که در مدرسه مذهبی آقایان تحصیل میکند و داستان سوم درباره ظهور مجدد هیتلر.
آرش آبائی
۱۴۰۰/۷/۱۰
ترجمه‌ی چنین کتاب‌هایی که درباره‌ی آداب و رسوم یک دین خاص است و اصطلاحات متعدد آن دین را در بر دارد، کار هر کسی نیست و تخصص می‌طلبد. یا حداقل مشاوره با یکی از متخصصان ادبیات دینی مربوطه. متاسفانه ترجمه این کتاب در این موارد اصلا قابل قبول نیست. دو داستان این کتاب در کتابی با عنوان «آخرین شیطان» ترجمه سپاس ریوندی چاپ شده است. با مقایسه آن ترجمه‌ی عالی و تخصصی، تفاوت را درک می‌کنید.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب آخرین شرور

برای دریافت کتاب آخرین شرور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.