معرفی و دانلود PDF کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج

عکس جلد کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج

کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج نوشته‌ی خلیل حسینی با هدف ارتقای آگاهی و مهارت‌های مورد نیاز علاقه‌مندان به این بازی جذاب با رویکردی تخصصی در قالب پرسش و پاسخ‌هایی کاربردی به رشته‌ی تحریر درآمده است.

اغلب شطرنج‌بازان آماتور و نیمه حرفه‌ای به خوبی می‌توانند حرکت‌های خوب ترکیبی و تاکتیکی را ببینند، انجام دهند و یا از اجرای آن‌ها توسط حریف پیشگیری نمایند، چرا که دستیابی به مهارت تشخیص و استفاده از اینگونه حرکات با توجه به جذابیت آن‌ها خیلی سریع بعد از مدتی پشتکار در شطرنج ایجاد می‌گردد، اما بعد از یاد گرفتن گزاره‌های تاکتیکی شطرنج و دستیابی مهارت در این زمینه یافتن و انجام حرکاتی درست با رویکردی استراتژیک به دغدغه اصلی هر بازیکنی تبدیل می‌شود.

استراتژی در شطرنج با توجه به تعریفی که بزرگان شطرنج ارائه می‌کنند، در دست داشتن سرشت بازی طبق ایده و طرح مورد نظر با انتخاب حرکات درست تا رسیدن به هدف مطلوب است. با توجه به اهمیت و کاربردی بودن این مهارت در شطرنج و همچنین نبود منابع فارسی در این عرصه، این کتاب را می‌توان به عنوان مرجعی مناسب جهت یادگیری و تقویت این مهارت تلقی نمود.

720 پرسش و پاسخ در این کتاب، علاوه بر داشتن سطح‌بندی درست، همگی از منابع و نرم‌افزارهای آموزش شطرنج جمع‌آوری شده و به وسیله‌ی اساتید بزرگ تهیه و تفسیر گردیده‌اند. برای اطمینان از کیفیت پاسخ‌ها و مطالب ارائه شده، نرم‌افزار دقیق و نیرومند فریتز نیز به کار گرفته شده است.

در نهایت شاید بتوان گفت اگر آشنایی شما با شطرنج صرفا در حد حرکات مهره‌هاست و پی کتابی هستید که هر چه بهتر شما را با معانی آموزشی و تخصصی شطرنج آشنا کند، می‌‌توانید از این کتاب بهره گیرید. 720 آزمون در این کتاب وجود دارد که هر کدام نیازمند یک پاسخ استراتژیک است. پس هر پاسخِ درستِ شما نیز حاوی یک پیام آموزشی است.

فهرست مطالب کتاب

راهنمایی
مقدمه
بخش اول: سطح یک
بخش دوم: سطح دوم
بخش سوم: سطح سه (پیشرفته)

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۹۰
زبانفارسی
شابک978-600-5017-09-0
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج

Behnam Sarkheil
۱۴۰۰/۶/۲
شاید کتاب مسائل تاکتیک متنوعی پیدا کنید ولی کتاب مسائل استراتژی بسیار کمیاب تر است. در کنار تمرینات استراتژی، حل مسائل این کتاب می‌تواند مفید باشد.
محمد .ع
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
کتاب خوبیه باعث میشه آشنایی بااستراتژی هارو پیدا کنی و بتونی یه تکنیک رو برای بازی خودت انتخاب کنی
صادق قیصری
۱۴۰۰/۱۱/۳
خیلی عالیه خیلی استفاده کردم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج

برای دریافت کتاب آزمون‌های استراتژی در شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.