معرفی و دانلود PDF کتاب مثنوی سوز حسینی: شامل 93 بیت شعر الهام گرفته از زیارت عاشورا

عکس جلد کتاب مثنوی سوز حسینی: شامل 93 بیت شعر الهام گرفته از زیارت عاشورا
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مثنوی سوز حسینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مثنوی سوز حسینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مثنوی سوز حسینی: شامل 93 بیت شعر الهام گرفته از زیارت عاشورا

کتاب مثنوی سوز حسینی به قلم علی اصغر سلیمانی به نگارش درآمده و شامل 93 بیت شعر با الهام از زیارت عاشورا است. این ابیات در کنار متن اصلی این زیارت‌نامه، سوگ قیام کربلا و زیبایی‌های آن واقعه را در هم آمیخته و تاثیر جان‌گدازی بر قلب دوست‌داران اهل بیت می‌گذارد.

درباره‌ی کتاب مثنوی سوز حسینی

زیارت عاشورا یکی از مهمترین زیارت‌نامه‌هایی‌ست که خواندن آن به طور موکد سفارش شده و خواندن آن ثواب زیادی برای خواننده به همراه می‌آورد.

علی اصغر سلیمانی یکی از مریدان ائمه‌اطهار و شاعر اهل‌بیت است. این هنرمند معاصر در کتاب مثنوی سوز حسینی قیام عاشورا را با زبانی ادبی و شاعرانه به تصویر کشیده و در انضمام آن متن زیارت امام حسین (ع) را ذکر کرده است.

اشعار این کتاب الهام‌گرفته از متن زیارت عاشورا و تحت تاثیر شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش در واقعه کربلاست و خواندن آن جان شیعیان را صفا می‌بخشد.

کتاب مثنوی سوز حسینی مناسب چه کسانی است؟

علاقمندان کتاب‌های مذهبی و ادعیه‌های متبرکه، با خواندن این کتاب علاوه بر متن زیارت عاشورا، به مرثیه‌های زیبا و ارزشمندی دست پیدا می‌کنند.

در بخشی از کتاب مثنوی سوز حسینی می‌خوانیم

پس از آنکه با سلام دادن به آن حضرت اشاره کردی، وسپس شروع به خواندن زیارت عاشورا کن. هنگامی که این زیارت را خواندی در حقیقت او را به چیزی خوانده‌ای که هر کس از ملائکه که بخواهند او را زیارت کنند به آن می‌خوانند و خداوند برای تو هزارهزار حسنه مینویسد و از تو هزارهزار گناه محو می‌کند و تو را هزارهزار مرتبه بالا می‌برد و همانند کسانی باشی که در رکاب آن حضرت به شهادت رسیدند، حتی در درجات آن‌ها هم شریک خواهی شد.

اگر مردم می‌دانستند زیارت امام حسین چقدر فضیلت و ثواب دارد براستی نفس‌هایشان از روی حسرت بند می‌آمد و از شوق می‌مردند، چرا که هر کس امام حسین را از روی شوقی که به او دارد زیارت کند خداوند برایش هزار حج مقبول، هزار عمره مبروه، اجر هزار شهید از شهدای جنگ بدر، اجر هزار روزه‌دار، ثواب هزار صدقه قبول شده و ثواب هزار بنده آزاد کردن که مراد از آن رضای خدا باشد می‌نویسد.

شیعیان ما را به زیارت امام حسین علیه‌السلام امر کنید چراکه زیارتش روزی را افزون می‌کند و عمر را طولانی می‌گرداند و بلاها و بدی‌ها را دفع می‌کند و زیارت امام حسین علیه‌السلام بر هر مؤمنی که اقرار به امامت او از جانب خدا داشته باشد واجب است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مثنوی سوز حسینی: شامل 93 بیت شعر الهام گرفته از زیارت عاشورا
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات42
زبانفارسی
شابک978-622-752718-6
موضوع کتابکتاب‌های شعر پارسی، کتاب‌های نهج البلاغه و ادعیه
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مثنوی سوز حسینی

محمد علی زاده
۱۴۰۱/۵/۹
بسیار شعر هاش عالیه و مفید و واسه شروع مجلش خوبه
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب مثنوی سوز حسینی

برای دریافت کتاب مثنوی سوز حسینی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.