معرفی و دانلود کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی

عکس جلد کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی

کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی نوشته پوریا برزعلی، به شما کمک می‌کند تا در کسب و کار خود موفقیت‌های بیشتری کسب کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

در این کتاب چندین هدف دنبال می‌شود. اول از همه خودداری کردن نویسنده از اضافه‌نویسی؛ چرا که در خصوص موفقیت کتاب‌های بسیاری نگاشته شده و نوشتن یک کتاب با مطالب تکراری دردی را دوا نمی‌کند. دوم ارائه راهکارهای عملی؛ بسیاری از کتاب‌های موفقیت مالی بیشتر از طرح راهکارهای عملی، رویافروشی می­‌کنند. سعی پوریا برزعلی در این اثر انتقال مشاهدات و تجربیاتش از افراد واقعاً موفق در بازار است. او هر آنچه را دیده، شنیده، آزموده­ و ثمربخش بوده، روایت می‌کند.

سوم بسیاری از کتاب‌های موجود در ایران، ویژه شرایط اقتصادی، فرهنگی و ... ایران نوشته نشده؛ برای همین با وجود داشتن راهکارهای فراوان، یک ایرانی راهکارها را مناسب با شرایط محیط زندگی خود نمی‌­بیند و در نتیجه دل­‌زده شده و برای یافتن نسخه موفقیت مالی از کتابی به کتاب دیگر و از سمیناری به سمینار موفقیت دیگر می‌­رود و نه تنها موفق و ثروتمند نشده، بلکه پول، وقت و انرژی­‌اش هم به امید یافتن یک راه­‌حل استثنائی و واقعی (متناسب با شرایط ایران) خرج شده است!

و نکته آخر اینکه برای خیلی از مخاطبین کتاب‌ها و سمینارهای موفقیت این موضوع جا افتاده که افراد موفق، افرادی پرسروصدا هستند، افرادی که همه آن‌ها را می­‌شناسند و در دنیای مجازی کلی دنبال‌کننده دارند و مدام رسانه­‌ها در حال تهیه گزارش از آن‌ها هستند! واقعیت این است که آدم‌های بسیار موفقی در تمامی شهرهای ایران زندگی می‌­کنند، با حساب‌های بانکی قوی و در گردش که جامعه، هیچ اطلاعی از آن‌ها ندارد.

در بخشی از کتاب ویژگی‌های ثروت‌سازان بی‌سروصدای ایرانی می‌خوانیم:

عجول بودن و عجله داشتن، در باور رایج بیشتر به معنی:

زودتر رسیدن به مقصد یا زودتر رشد کردن، پیش از موعد بزرگ شدن، حرکت‌های جهشی و یک‌هویی و یک شبه موفق شدن و به آنی موفق شدن و ... است. چیزی که امروزه به دلیل افزایش سرعت زندگی به خاطر ورود فناوری به آن، انسان‌ها را قلقلک می‌دهد تا فکر کنند که آن‌ها هم به همان سرعتی که مثلاً گوشی‌های موبایل به‌روز می‌شوند یا نرم‌افزارها جدید می‌شوند، آن‌ها هم می‌توانند به‌روز شوند و این توقع را از خود، فرزندان، دانش‌آموزان و پرسنل‌شان هم دارند!

هیچ کدام این نوآوری‌ها که ما در عرض چند دقیقه و یا حتی چند ثانیه صاحب آن‌ها می‌شویم، به وجود نیامده‌اند؛ بلکه با کار تیمی تعداد زیادی از افراد آن هم به صورت هر روزه و با ساعات کاری طولانی به وجود آمده‌اند، یعنی اگر شما ساعات کاری یک تیم مثلاً 50 نفره فقط در واحد تحقیق و توسعه یک شرکت بین‌المللی را در نظر بگیرید که روزی 9 ساعت و به مدت 3 ماهِ کاری روی یک پروژه فعالیت می‌کنند، چیزی معادل 40500 ساعت یعنی 1687 روز حدود 4 سال و نیم کار و زحمتِ شبانه‌روزی می‌شود!

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
1- "برای خودتان نقشه‌های بزرگ داشته باشید"، اما چقدر بزرگ؟!
2- به فکر استعدادتان نباشید!
3- از هر جایی که هستید (هر کجا)، فقط شروع کنید
4- برای هیچ‌چیز هیچ‌وقت دیر نیست!
5- یادگیری روزانه
6- مراقب ذهنتان باشید
7- خودتان باشید بدون القاب و عناوین
8- از پرسه زدن دست بکشید
9- ظاهرسازی نکنید
10- چراغ خاموش
11- آهسته و پیوسته

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات اشکاف
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۳
زبانفارسی
شابک978-622-967086-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی

نازنین قبادی
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
از نظر من نوشتن اینهمه شعر وسط مطالب کوتاه جالب نبود
reza keshavarz
۱۳۹۹/۵/۲۷
برای من آموزنده بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی

برای دریافت کتاب ویژگی‌های ثروت سازان بی‌سر و صدای ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.