معرفی و دانلود PDF کتاب سفارش دهی بصری

عکس جلد کتاب سفارش دهی بصری
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سفارش دهی بصری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سفارش دهی بصری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفارش دهی بصری

کریس اورتیز در کتاب سفارش دهی بصری، با ارائه‌ی اصول و قوانین سیستم کانبان به شما یاد می‌دهد که چه محصولی، در چه زمانی و به چه میزانی تولید کنید تا به موفقیت برسید.

درباره‌ی کتاب سفارش دهی بصری:

یکی از شیوه‌های مدیریت پروژه، روش چابک نام دارد؛ شیوه‌ای که به وسیله‌ی آن پروژه‌ها را به مراحل کوچک‌تر تقسیم می‌کنند تا انجام آن ساده‌تر و عملی‌تر شود. حال جهت اینکه روش مدیریت چابک پیشرفت کند، سازمان‌ها می‌توانند از سیستم‌هایی مانند اسکرام یا کانبان بهره ببرند.

در کتاب سفارش دهی بصری با سیستم کانبان آشنا می‌شوید. شاید این سوال برای شما پیش آید که این سیستم چیست و چه کاربردهایی دارد؟ واژه‌ی کانبان (Kanban) ژاپنی است و از آن به معنای کارت یا نشانه بصری یاد می‌کنند. سازمان‌ها و مدیران کسب و کار از سیستم کانبان جهت اجرای مدیریت پروژه بهره می‌برند.

کاربرد اصلی سیستم کانبان این است که قادر به مدیریت موجودی خود هستید. این روش تغییرات بزرگ و کوچکی را به سیستم شما وارد می‌کند و برای اجرا نیاز به راه‌اندازی یا انجام مراحل خاصی ندارد. در این کتاب حجم موجودی بین فرآیندها و محصولات توسط ابزار کانبان با تصاویر و متون خلاصه و کوتاه توضیح داده می‌شود.

کتاب سفارش دهی بصری برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی مناسب است که در مدیریت پروژه یا مدیریت عملیات فعالیت دارند.

با کریس اورتیز بیشتر آشنا شویم:

وی از بنیان‌گذاران و رئیس انجمن کایزن است. کریس اورتیز (Chris A Ortiz) در شبکه خبری CNN در برنامه Inside Business with Fred Thompson به شهرت رسید.

او تا به حال چندین کتاب درباره‌ی تولید ناب به نگارش درآورده است. مشتریان انجمن کایزن عبارتند از: رهبران صنعت هوا فضا، کامپوزیت، پردازش، خودرو، ریسندگی، مواد غذایی، تجهیزات ترمیم و بازسازی و... .

در بخشی از کتاب سفارش دهی بصری می‌خوانیم:

گزارش‌های اندازه‌گیری کانبان می‌تواند پیچیده‌تر از مثال این فصل باشد زیرا تعداد اقلام مشخص می‌کند که گزارش چقدر بزرگ می‌شود. این گزارش تکمیل شده به شما در سازماندهی انبارها و محیط کار کمک می‌کند. برای تعیین اندازه و ابعاد ظرف‌ها و قفسه‌های نگهداری اقلام و فضای لازم محوطه‌های کاری می‌توانید از حداکثر موجودی مشخص شده در گزارش اندازه‌گیری کانبان استفاده کنید. پس از پایان این کار از گزارش برای ایجاد سیستم کانبان استفاده کنید.

فهرست مطالب کتاب

1: شمارش ادواری و شناسایی نقاط سفارش
2: مقادیر جدید حد موجودی و 5s
3: کارت کانبان
4: سیستم دو ظرفی و مدیریت مواد
5: کانبان در فرآیند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سفارش دهی بصری
نویسنده
مترجمرسول فخرایی، مصطفی ایران نژاد
ناشر چاپیانتشارات بازتاب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۸۰
زبانفارسی
شابک978-600-7522-46-2
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت پروژه، کتاب‌های مهندسی صنایع
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سفارش دهی بصری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سفارش دهی بصری

برای دریافت کتاب سفارش دهی بصری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.