معرفی و دانلود کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد

عکس جلد کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد
قیمت:
65000 تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد

اسرار موفقیت یکی از پولسازترین و خلاق‌ترین برندهای دنیا فاش شد! رام چاران و جولیا یانگ در کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد، به بیان رمز و راز موفقیت‌ شرکت خوش‌نام آمازون می‌پردازند و از چگونگی شیوه مدیریت آن‌ها و سیاست‌های مالی و رفتاری‌شان با کارکنان و رقبا پرده برمی‌دارند.

درباره کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد:

رام چاران (Ram Charan) و جولیا یانگ (Julia Yang) به زبان خودمانی از چگونگی موفقیت این شرکت افسانه‌ای و حذف رقبا با خلق رویکردی نوین سخن می‌گویند. کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد (The Amazon Management System) از موفقیت تریلیون دلاری آمازون پرده برمی‌دارد و شما را قدم به قدم با راهکارهای مؤثر و عملی که با به هر بستن هر کدام از آن‌ها می‌توانید شاهد موفقیت چشم‌گیری در کسب و کار و سازمان خود باشید، غافلگیر خواهد کرد.

سیستم مدیریت آمازون حقیقتا تحولی انقلابی در زمینه فروش آنلاین ایجاد کرد؛ این سیستم، تجربه‌ای فوق‌العاده از ارتباط پیوسته با مشتری را ارائه می‌دهد که بهتر، ارزان‌تر، سریع‌تر و راحت‌تر است. این سیستم باعث نوآوری‌های مداوم مشتری‌ها می‌شود و علاوه بر ایجاد کسب‌وکارهای جدید، نقدینگی حاصل از سود ناخالص را افزایش می‌دهد. این سیستم شگفت‌انگیز نه تنها ارزش فوق‌العاده‌ای برای مشتریان ایجاد می‌کند، بلکه ارزشی قابل توجه برای سهامداران نیز رقم می‌زند.

سرمایه‌گذار افسانه‌ای، وارن بافت، در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌ان، آمازون را «معجزه» خواند. یکی از ساده‌ترین شواهدی که در اثبات درستی این سخن می‌توان بیان کرد، آمار و ارقام شگفت‌انگیز میزان فروش این وبسایت نسبت به سایر وبسایت‌ها در این زمینه است.

نکوداشت‌های کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد:

- این کتاب درباره موفقیت باورنکردنی آمازون، بررسی و مطالعه موردی اصلاح سازمان است. رام و جولیا شش عنصر سازنده موفقیت آمازون را کشف کرده و تعریف می‌کنند. (دیو اولریش، استاد دانشگاه بازرگانی راس)

- هیچ شرکتی نباید سعی کند مانند آمازون باشد. اما هر شرکتی می‌تواند از آمازون الگوبرداری کند و از آن بیاموزد. رام چاران و جولیا یانگ نشان می دهند که چگونه می‌توانید عناصر موفقیت‌ساز آمازون را در سیستم مدیریت قرن بیست و یکم خود تطبیق دهید. (Thomas A. Stewart)

- آمازون، یک جعبه سیاه و مخوف نیست. اسرار مدیریت این شرکت موفق در این کتاب وجود دارد. شما پس از خواندن این کتاب نگاه جدیدی به موفقیت در کسب و کار خواهید یافت! (جف کلوین)

خواندن کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر در صدد رشد و بهبود کیفیت کسب و کارتان هستید، بی‌درنگ خواندن این کتاب سودمند را آغاز کنید؛ زیرا بخش مهمی از راز و رمز موفقیت شرکت آمازون در آن نهفته است.

با نویسندگان کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد بیشتر آشنا شویم:

رام چاران، مشاور تجاری، نویسنده، مدرس و سخنران مشهور هندی تبار، زمانی وارد حوزۀ کسب‌وکار شد که در کفش‌فروشی خانوادگی در شهری کوچک در شمال هندوستان کار می‌کرد. وقتی استعدادش را برای کسب‌وکار کشف کرد، ترغیب شد که آن را پرورش دهد. او موفق به کسب مدرک ام‌بی‌ای و دکتری از دانشکده کسب‌وکار هاروارد شد. وی تا کنون 27 عنوان کتاب منتشر کرده است که همگی جزو پرفروش‌ترین و موفق‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و آمازون بوده‌اند. «شیوۀ اجرا» یکی از معروف ترین آثار رام چاران است که توانست عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز را به خود اختصاص دهد.

از جمله افتخارات این مرد بزرگ و تأثیرگذار بر دنیای تجارت و اقتصاد می‌توان به تربیت رهبران و مدیران برجسته‌ای در سراسر دنیا اشاره کرد. او به پاس زحماتش در زمینه تدریس جایزه بهترین مدرس در نورث‌وسترن را دریافت کرده است.

جولیا یانگ یک مشاور معتمد برای کارآفرینان، بنیان‌گذاران، مدیر‌ان عامل و مدیران اجرایی است؛ شهرتی که حاصل تقریبا بیست سال کار و تلاش او در این زمینه است. وی در حال حاضر با رام چاران کار می‌کند تا به رهبران کسب‌وکار خدمت کند و شیوه‌های مدیریت جدید در عصر دیجیتال را بررسی کند. جولیا همچنین در هیئت علمی برنامۀ مشترک ام‌آی‌تی سینگوا ام‌بی‌ای و در هیئت‌مدیرۀ بنیاد نارادا، یک سازمان بشردوستانۀ پیشگام، خدمت می‌کند.

در بخشی از کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد می‌خوانیم:

در روزهای اول، آمازون با فروش شخص ثالث مشکل داشت. کل درصد فروش شخص ثالث در سال 1999 و 2000 سه‌درصد راکد بود. آمازون آکشنز و زد‌شاپ دو تلاش برای تسلط بر عرصۀ شخص ثالث که در سال 1999 راه‌اندازی شده بودند هر دو شکست خوردند. با وجود این شکست‌ها، تیم پلتفرم فروش شخص ثالث هدف خود را سی‌درصد تعیین کرد که به معنی یک جهش 10 برابری بود.

در آمازون، پیش از شروع پروژۀ هر محصول یا خدمات جدید، تیم باید در اطلاعیه‌ای مطبوعاتی یک تاریخ مشخص برای شروع کار تعیین کند. این یک تعهد رسمی نیست که اگر صاحبان ایده نتوانند در آن تاریخ کار را راه‌اندازی کنند، موجب اخراج یا مجازات کسی شود. بلکه انضباط ارائه ‌کردن بهترین حدس خود به‌طور شفاهی و در نوشتن رسمی به‌عنوان یک راهکار اجبارکنندۀ قوی ارزش بسیار زیادی دارد؛ راهکاری برای فکر کردن دقیق به مسائل، جدی‌ گرفتن پیشنهاد خود، به‌آب‌و‌آتش ‌زدن هنگام مواجهه با دشواری برای انجام ‌دادن هر کاری که از نظر انسانی ممکن باشد و برای عمل ‌کردن به تعهد خود.

پرایم مثال بسیار خوبی است. زمانی که بیزوس تصمیم گرفت این پروژه را آغاز کند، تاریخ راه‌اندازی را در اعلامیۀ سود بعدی قرار داد. در نتیجه برای تبدیل ‌کردن این ایدۀ بزرگ به یک راه‌حل آماده برای راه‌اندازی، تیم فقط هشت هفته زمان داشت.

همۀ این اهداف، جسورانه، مشخص و در نتیجه قابل‌سنجش‌اند. به این ترتیب، امکان بزرگنمایی یک نتیجۀ نه‌چندان خوب به یک موفقیت بزرگ، یا امکان جلوه دادن یک شکست به‌عنوان یک افتخار وجود ندارد.

فهرست مطالب کتاب

چرا این کتاب؟
جزء سازند 1: مدل کسب‌وکار به‌شدت مشتری‌محور
جزء سازند 2: مخزن استعداد مبتنی بر افزایش پیوستۀ سطح کیفی
جزء سازند 3: سیستم داده‌ها و معیارهای مبتنی ‌بر هوش مصنوعی
جزء سازند 4: ماشین اختراع پیشگام
جزء سازند 5: تصمیم‌گیری با سرعت و کیفیت بالا
جزء سازند 6: فرهنگ «همیشه روز اول است»
فهرست بازبینی سیستم مدیریت آمازون
برای رهبران در عصر دیجیتال
ضمیمۀ 1: رویکرد تصمیم‌گیری و مدیریت 9 ‌نکته‌ای آمازون
ضمیمۀ 2: 14 اصل رهبری آمازون
درباره نویسندگان
نمایه
یادداشت‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد
نویسنده،
مترجماصغر صلاح کرده
ناشر چاپینشر خوب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات191
زبانفارسی
شابک978-622-698378-5
موضوع کتابکتاب‌های تئوری سازمان، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
65000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد

Zabihullah
۱۴۰۲/۸/۲۵
یکی از بهترین کتابهای آمازوی
سعیده عقیقی
۱۴۰۰/۶/۴
عااالی
مناسب برای هر کسب و کار
خشایار توکلی
۱۴۰۰/۲/۵
آموزنده و برای کسب و کار مفید است
majid norouzi
۱۴۰۱/۷/۲۳
بسیار بد ترجمه شده
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد

برای دریافت کتاب همیشه روز اول است: مدیریت آمازون از صفر تا صد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.