معرفی و دانلود کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو

عکس جلد کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو

مائوشینگ نی در کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو، به شما نشان می‌دهد که چطور عادات سالم را در سبک زندگی‌تان به کار ببرید. مطالب موجود در این کتاب پرفروش به طور مستقیم حاصل تجارب و عادات سالم زندگی افراد صدساله در سراسر جهان است.

درباره‌ی کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو:

این کتاب با ارائه‌ی یک برنامه‌ی 8 هفته‌ای به شما عادات سالمی را می‌آموزد تا آن‌ها را با زندگی روزانه‌تان یکپارچه کنید. هر روز، این عادات جدید را امتحان و نتایج را در پرسش‌نامه‌های کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو (Secrets of longevity: Dr. Mao's 8-week program) یادداشت کنید، این به شما کمک می‌کند تا پیشرفت و تجربه‌ی خود را با این تغییر زندگی، ردیابی کنید. هر هفته به شما پنج عادت سالم ارائه می‌شود که آن را انجام دهید. در پایان هفته، شما یکی از این عادات را برای ادامه‌ی تمرین در طول برنامه‌ی طولانی‌مدت 8 هفته‌ای خود انتخاب خواهید کرد. اگر شما از این برنامه پیروی کنید، در پایان 8 هفته، هشت عادت سالم جدید خواهید داشت.

برای دست‌یابی به سلامت بهینه و طول‌ عمر، شما باید با دید کل بدن به سلامتی نزدیک شوید، همه‌ی جنبه‌های زندگی‌تان را در نظر بگیرید، شامل اینکه چه می‌خورید، چطور درمان می‌شوید، کجا هستید، چه کار می‌کنید و ارتباط‌تان با معنویت.

در حالی که زمان ایجاد یک عادت جدید نسبت به هر فردی متفاوت است، به طور کلی، در مورد یک فعالیت ساده، 14 تا 21 روز طول می‌کشد تا فرد به انجام آن عادت کند، با در نظر گرفتن اینکه آن فعالیت ساده بوده و فرد آن را پیوسته انجام بدهد.

همچنین مهم است که چه عادتی را در چه شرایطی می‌خواهید انجام دهید. برای نمونه، اگر شما تصمیم بگیرید که روزانه 20 دقیقه پیاده‌روی کنید، یک زمان را انتخاب می‌کنید - شاید یک ساعت بعد از شام - که بتوانید آن را هر روز انجام دهید. این تکرار طی زمان بین آن عمل (برای نمونه پیاده‌روی) و شرایط (بعد از شام) یک ارتباط ذهنی ایجاد می‌کند. وقتی شرایط پیش بیاید، رفتار به طور خودکار انجام می‌شود - یک عادت جدید این گونه است!

این کتاب‌کار به شما کمک خواهد کرد تا در این امر پیگیر باشید. طی زمان، خلق یک عادت به آسانی آغاز شده و مستلزم تلاش کمی خواهد بود.

نکوداشت‌های کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو:

- دکتر مائو به بهبودی تمرینات هزاران ساله‌ی خانوادگی خود ادامه می‌دهد و آن‌ها را به نتایج قابل لمس نزدیک‌تر می‌کند. وی در اینجا یک برنامه‌ی 8 هفتگی جامعی را ارائه کرده که کل این سیستم در داخلش موجود است. (روبرت داونیجر)

- دکتر مائو شینگ‌نی، یک هدیه‌ی شفاگر است که خرد باستان را با عقل سلیم مدرن یکی کرده. (جیمز اس. گوردون)

کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو برای چه کسانی مناسب است؟

اگر علاقه‌مندید تا عادات سالم را در خود پرورش دهید و از این راه زندگی طولانی‌مدتی داشته باشید، کتاب اسرار طول عمر برای شماست.

با مائوشینگ نی بیشتر آشنا شویم:

او سی‌وهشتمین نسل از طب سنتی چین است، مرجعی قدرتمند براساس طب ضد پیری تاتوئیستی و نویسنده‌ کتاب اسرار طول عمر. مائوشینگ نی (Maoshing Ni) بنیان‌گذار دانشگاه یوسان و تائوی سلامتی است، مرکزی که در امر تغذیه، طب چینی و طب سوزنی مورد تحسین واقع شده.

در بخشی از کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو می‌خوانیم:

شما همانی هستید که می‌خورید، اما همچنین زمان خوردن نیز اهمیت دارد. بدن انسان از یک ریتم شبانه‌روزی پیروی می‌کند، و به خاطر این چرخه، غذاهایی که در صبحانه و ناهار خورده می‌شوند نسبت به وقتی که در اواخر شب خورده می‌شوند در بدن واکنش متفاوتی دارند. روزتان را با یک صبحانه‌ای آغاز کنید که به شما انرژی‌ای را ارائه کند تا در طول روز قوی باشید. مطالعات نشان داده‌اند که وقتی شما پروتئین و چربی روزانه‌تان را در صبحانه می‌خورید، موجب کاهش وزن و افزایش انرژی می‌شود؛ هر چند، خوردن همان غذاها در شب باعث افزایش وزن، بالا رفتن فشار خون، و بیماری قلبی می‌شوند.

برنامه‌های غذایی زیر را برای شروع روزانه‌ی خود در نظر بگیرید: سفیده‌ی تخم‌مرغ مخلوط‌شده با اسفناج و قارچ یا یک کاسه‌ی گرم از جو دوسر یا سبوس جو دوسر با شیر سویا، تزیین شده با توت‌های فصلی، گوجی‌بری، یا یک مشت آجیل و دانه‌ها همرا با یک گریپ‌فروت، پرتقال یا یک سیب. اگر شما پرماجرا هستید، یک کاسه‌ی غنی از برنج قهوه‌ای مغذی را نیز برای صبحانه در نظر بگیرید.

جینسینگ به عنوان پادشاه گیاهان تقویت‌کننده‌ی انرژی درنظر گرفته می‌شود، که به مدت پنج هزار سال است که در طب چینی استفاده می‌شود. بی‌شباهت با قهوه که موجب تحریک دستگاه عصبی مرکزی می‌شود، جینسینگ انرژی را با ملایمت بالا می‌برد. آن به عنوان یک آداپتوژن طبقه‌بندی شده - آن به سیستم ایمنی کمک می‌کند تا با استرس‌های محیطی مقابله کند - و بیشتر مردمی که از جینسینگ استفاده می‌کنند یک حس کلی از تندرستی را گزارش داده‌اند. آن در فروشگاه‌های مواد غذایی سالم در شکل کپسول، عصاره، یا چای موجود است و همچنین در مطب پزشکان طب چینی نیز موجود است.

فهرست مطالب کتاب

چطور از این برنامه‌ی 8 هفته‌ای استفاده کنیم
مقدمه
هفته‌ی اول: سم‌زدایی بدن‌تان
هفته‌ی دوم: خواب برای ترمیم
هفته‌ی سوم: خلق انرژی و استقامت
هفته‌ی چهارم: کاهش استرس و ارتقای خلق و خوی‌تان
هفته‌ی پنجم: ایجاد مصونیت
هفته‌ی ششم: مثل یک صدساله بخورید
هفته‌ی هفتم: برخورداری از یک قلب سالم
هفته‌ی هشتم: تقویت قدرت مغز
سخن آخر: حفظ مسیر
محصولات سلامتی پیشنهادی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو
نویسنده
مترجمعلی زارعی سلمانی
ناشر چاپیانتشارات اختر
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۷
زبانفارسی
شابک978-600-486-744-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های طب سنتی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو

مبینا امیری
۱۴۰۱/۲/۱۳
در کتاب با اینکه نکات ساده‌ای گفته شده اما باید به صورت عادت سازی شده در زندگی به کاربرده شود تا نتایج مثبتی داشته باشد
رقیه میرزایی
۱۴۰۱/۶/۱۸
واقعا عادات درست غذایی وحتی زندگی کردن روبه انسان یاد میده
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو

برای دریافت کتاب اسرار طول عمر: یک برنامه 8 هفته‌ای از دکتر مائو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.