معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز

عکس جلد کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز

این گزارش به بررسی آماری علل موفقیت بازی کلش آو کلنز (Clash of Clans) در ایران می‌پردازد.

منفورِ محبوب، عنوانی به حق برازنده برای بازی «کلش آف کلنز » است؛ پدیده‌ای که توسط شرکتی فنلاندی به‌نام «سوپرسِل» تولید شده است.
از زمان انتشار این بازی بر روی پلتفرم موبایل در دنیا، بسیاری از رکوردهای مرتبط با صنایع سرگرمی جا‌به‌جا شده؛ فوربز در سال 2014 اعلام کرد که سوپرسل تنها با دو عنوان «هِی دِی» و «کلش آف کلنز» 829 میلیون دلار درآمدزایی کرده و عملا مسیر موفقیت را در ساخت بازی‌های موبایلی پیدا نموده است. درآمد روزانه این بازی در حال حاضر، 1.56 میلیون دلار تخمین زده می‌شود. این بازی در سبک استراتژی تولید شده و مخاطبان بسیار وسیع خود را در بستری از جنگ و دفاع به کنش متقابل وا می‌دارد.
این بازی در ایران نیز همانند سایر نقاط دنیا فراگیر شده است. بر اساس تحقیق پیش رو، نزدیک به 6 میلیون نفر در کشور ما، «کلش آف کلنز » بازی می‌کنند، به عبارتی دیگر، 7 درصد از جمعیت کل کشور در حال تجربه این بازی هستند و شاید بتوان این مخاطب وسیع و مبلغی که برای این بازی خرج می‌کنند را نشانه‌ای بر محبوبیت بازی گرفت. از طرفی، بخاطر عدم دسترسی کاربران به مسیرهای قانونی پرداخت برای بازی، حجم زیاد ارز از طریق مجاری غیر‌قانونی و همچنین از طریق واسطه گری‌های کاذب از کشور خارج می‌شود. عدم وجود تعرفه ورود بازی‌های خارجی به بازار ایران نیز باعث عدم بهره‌مندی صنعت بازی‌سازی داخلی از منافع ورود بازی‌های خارجی به کشور می‌شود. همچنین، گیم‌پلی اعتیاد گونه بازی و اوقات زیادی که این بازی از مخاطبان طلب می‌کند، می‌تواند نشانه ای از قطب مقابل محبوبیت این بازی باشد.

گزارشی که خواهید خواند، اگرچه سعی دارد به این سوال پاسخ دهد که در ایران چه کسانی، چرا و چگونه بازی «کلش آف کلنز » را بازی می‌کنند اما بیشتر بر چرایی بازی‌کردن این بازی متمرکز است. زبان ارائه این گزارش، زبان اعداد است. ضمنا قرار است این گزارش هر ساله پیرامون پرطرفدارترین و جنجال برانگیزترین بازی همان سال، تهیه و ارائه گردد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز
نویسنده
ناشر چاپی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۵۶
زبانفارسی
موضوع کتابگزارش‌های آماری
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز

Abolfazl Seddighi
۱۳۹۶/۳/۲۸
بی نظریه!! !
محمد الماسی
۱۴۰۱/۲/۴
واقعا این بازی اعتیاد آور است و در کتاب نکات جالب توجه دیده شد
elham bazookar
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
خوب‌ولی‌همه‌کتاب‌هارانداردودرعوضش‌ممنونم🙏🙏🙏🙏🙏
محمدرضا اسماعیلی
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
واقعا عالی و ارزش خاندن را داراست
Mmm Oo
۱۳۹۶/۹/۱۳
عالیه واقعا خوبه
امیرحسین جعفری
۱۴۰۰/۳/۳۰
خوب بود
ولی محتواش کم بود
آرش سلطانی
۱۳۹۹/۲/۳۱
من که نفهمیدم چیزی به من یاد نداد
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز

برای دریافت کتاب پدیده سال 1394؛ منفور محبوب: کلش آو کلنز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.