معرفی و دانلود کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند

عکس جلد کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند
قیمت:
9900 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند

باب گرانت در کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند به دغدغه‌های ذهنی بیشتر خانم‌ها در هنگام روبه‌رو شدن با مرد زندگی‌شان با زبانی ساده و صریح پاسخ می‌دهد و آن‌ها را به یک معشوق ایده‌آل تبدیل می‌کند. این کتاب تکنیک‌هاى ارتباطى تاثیرگذار و باارزشی را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای هر زنی و در هر سنی شادی و احساس رضایت به ارمغان می‌آورد.

درباره کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند:

یکى از ویژگی‌هاى انسان‌هاى موفق این است که حتى در شرایطى که احساس ناراحتى مى‌کنند نیز مى‌توانند کار خود را ادامه دهند. اگر زنى منتظر مى‌نشیند تا روزى فرا برسد تا از آسیب‌پذیر بودن نترسد و فقط زمانى ریسک کند که شرایط عالى باشد، پس باید تا ابد منتظر روزى بنشیند که رابطه‌اى به وجود آید یا زندگى زناشویى‌اش بهبود یابد.

این کتاب نقطه آغازی برای ایجاد تحول در ذهنیت شما و رابطه زناشویی‌تان است. در واقع روش‌هاى موجود در این کتاب اینگونه در نظر گرفته شده‌اند که پیش از هر چیز شخصیت خواننده را رشد دهند؛ چراکه نتایج متفاوت و برخوردارى از یک رابطه فوق‌العاده زمانى بوجود مى‌آید که خود شما تبدیل به فرد متفاوتى شده باشید.

مردان معمولا کمتر از خواسته‌های خود سخن می‌گویند و بیان برخی مسائل برایشان دشوار است. به همین خاطر است که چندین سوال همواره ذهن زنان را به خود مشغول داشته است: اینکه مرد‌ها از چه زن‌هایی خوششان می‌آید؟ تیپ شخصیتی مورد علاقه مردان کدام تیپ است؟ و سوالاتی از این دست. هنگامى که به عملى کردن مطالب این کتاب مى‌پردازید، از روش‌هاى قدیمى برخورد با مردان آزاد مى‌شوید و اجازه مى‌دهید آنچه در حس شماست زمام امور را در دست بگیرد.

کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند (The Woman Men Adore and Never Want To Leave) به زنان کمک می‌کند تا راهکارهای جذابیت و ایجاد عشق و علاقه را بیاموزند و با ترفندهای عاشقانه قلب معشوق خود را تحت تاثیر قرار دهند. این کتاب به بهبود روابط زناشویی کمک زیادی می‌کند و برای شروع یک رابطه سالم بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

در هر رابطه‌ای سختی‌ها و مشکلات وجود دارد، ترس از طرد شدن و ترک کردن از طرف کسی که به او علاقه داریم ما را نگران می‌کند اما با تکیه بر نکات کلیدی‌ای که باب گرانت (Bob Grant) با شما به اشتراک می‌گذارد به راحتی می‌توانید شعله‌های عشق و علاقه را همواره در میان خود زنده نگه دارید و کام زندگی را برای خود و طرف مقابلتان شیرین نمایید.

کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند مناسب چه کسانی است؟

زنانی که برای ایجاد تحول در زندگی عاشقانه خود به دنبال یک کتاب کاربردی هستند از این کتاب نکات زیادی خواهند آموخت.

در بخشی از کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند می‌خوانیم:

شما به عنوان یک زن نمى‌خواهید در مسائى که به نظر شما بسیار مهم هستند فقط با استفاده از کلمات راه خود را پیش ببرید. آنچه نیاز دارید روش مؤثرترى است تا بوسیله آن با کم‌ترین تلاش، تأثیر شدیدى در اعماق قلب مرد خود بگذارید.

شما به جاى این که فقط بگوئید چه احساسى دارید نیاز به وسیله‌اى دارید که با تلاش بسیار کمتر قدرت بسیار بیشترى به شما بدهد. در حقیقت آنچه نیاز دارید از قبل در وجود شما قرار داده شده است: همان موهبتى که براى جلب توجه مرد به شما عطا شده است - احساسات. هر حرفى که مى‌زنید اگر آمیخته با احساسات باشد باعث مى‌شود عمیقاً در قلب یک مرد نفوذ کند.

زنانى که تلاش فراوانى از خود نشان مى‌دهند اغلب احساسات خود را پنهان مى‌کنند و روش‌هاى دیگرى را براى تأثیر گذاشتن امتحان مى‌کنند. این روش‌ها که تلاش بسیارى نیز مى‌طلبد اغلب نتایج چندان خوبى به بار نمى‌آورد.

آیا ترجیح نمى‌دهید از همان موهبتى استفاده کنید که خداوند از قبل به شما عطا کرده است؟ اغلب مردان با زنى که احساسات خود را صادقانه ابراز مى‌کند خیلى سریع ارتباط برقرار مى‌کنند. شاید قرارگرفتن در چنین شرایطى براى یک مرد دشوار باشد اما هرگز نمى‌تواند در مقابل چنین زنى مقاومت کند. آیا تا به حال متوجه عکس العمل مردان هنگام مشاهده گریه یک زن شده‌اید؟

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: آسیب‌پذیرى «آیا این شانس است یا این که تقدیر هم دخیل است؟»
سخت تلاش کردن
توانایى تحت تأثیر قراردادن
کلمات مخصوص خانم‌هاست
بله! گفتم قدرت
فصل دّوم: خواسته واقعى مردان چیست؟
اگر مرد سر باشد، پس زن قلب است
نقش مغز در روابط
احساس درد و خلاء عاطفى
زیبایى
فصل سوّم: به حس خود توجه کنید
حس چیست؟
به آنچه حستان مى‌گوید توجه کنید
فصل چهارم: مرگ قطعى رابطه
رفتار شوهر خود را بپذیرد.
رفتار شوهر خود را تحمل کنید.
رفتار او را طرد کنید.
صدها کیلو خشم
فصل پنجم: بخشش و عفو
مراحل بخشش
فصل ششم: اسرار یک رابطه موفق
سرنخ‌هاى آشکار
نسبت محرمانه
خودتان باشید
تفاوت احساس و هیجان
احساسات (واقعى) در مقابل هیجانات
فصل هفتم: تعیین تیپ شخصیت
سر یا قلب
آنچه مردان دوست دارند و زنان نیاز دارند
فصل هشتم: هیچ مردى حریف زنى که احساسات خود را در اولویت قرار مى‌دهد، نمى‌شود
شما یک چراغ جادو دارید
فصل نهم: شخصیت و بصیرت
یافته‌ها و افسانه‌ها
درونگرا یا برونگرا
زمانبندى
هرچه آن‌ها را صدا کنید، همان مى‌شوند
قانون تعادل
چرا مردان گوش نمى‌کنند
مردانى که این راهکار در مورد آنان سودى نمى‌بخشد
فصل دهم: مردان آرزو دارند که زنان بدانند...
فصل یازدهم: آنچه قابل پیش‌بینى است

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند
نویسنده
مترجمفاطمه ساری زاد
ناشر چاپیانتشارات ملینا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات144
زبانفارسی
شابک978-600-327-210-1
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند

linda moohamadi
۱۴۰۱/۱۰/۲
این کتاب بنظرم خیلی خوبه و آگاهی بخش هست، بعضی کتابها رو باید چند بار بخونیم تا اینکه چندین کتاب رو یکبار بخونیم. این کتاب جزو کتابهایی هست که یک خانم برای داشتن روابط درست و عالی باید چند بار بخونه که بتونه سواد رابطه رو داشته باشه و در روابط خودش موفق باشه و دچار شکستهای عمیق نشه، بنظرم خوندن با کتابهایی این محتوا برای خانمهای مجرد و متاهل میتونه خیلی عالی باشه. گاها ما در شرایطی قرار میگیریم که نمیدونیم در مقابل بعضی رفتارهای شریک عاطفی خودمون چطور برخورد کنیم که در این کتاب بوضوح بعضی از این نوع برخوردها رو توضیح داده و خوبیش اینه که به همراه مثال این برخوردها رو تفهیم میکنه. در کل کتاب عالی‌ای بود. ممنون از گروه کتابراه.
elham
۱۴۰۱/۱۲/۲۹
واقعا کتاب خوبی هست، از مهمترین نکاتش اینکه احساس خودتون رو در اولویت قرار بدهید، اصلا فکر نکنید این نشان دهنده خودشیفتگی هست بلکه کسانی که به خودشون و خواسته هاشون اهمیت میدهند، دیگران براشون احترام بیشتری قائل هستند و حتی جذابتر هستند، برعکس اگر اهمیت به خودتون ندید یکروز کم می‌آورید، کسانی که کم زیاد محبت میکنند ولی برعکس محبت می‌بینند یکروز دچار افسردگی میشن، باید این محبت کردن و محبت دیدن به تعادل برسه، یا یکیش رو اضافه کنید یا از یکیش کم کنید نه اینکه 80 درصد محبت کنید و فقط 20 درصد محبت ببینید، همچنین توصیه به پوشیدن کفش پاشنه دار برای خانم‌ها شده، به دلیل ایجاد ظاهر شکیلتر، خوندن این کتاب پیشنهاد میشه
Reyhan Maleki
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
کتاب خیلی خوبی بود، مخصوصا که به قلم یک مرد نوشته شده. این کتاب حاوی نکات بسیاری است، مهمترین نکته‌ای که در این کتاب ب شما گوشزد می‌شود این است که به احساسات خود اهمیت دهید، از نادیده گرفتن احساسات خود به دلیل ناراحت کردن مرد مقابلتان و... دست بردارید.
حس شما راهنمای خوبی برای شماست به آن بها که
دهید.
در ادامه کتاب نکاتی درمورد دوست داشتنی‌های مردان یادآور میشه به نظرم جالب و بسیار مفید بودند. امیدوارم لذت ببرید و بهترینِ خودتان باشید
h aghaei
۱۴۰۲/۱/۹
کاربردی و نکته سنج... با اینکه نویسنده از فرهنگ کشور ما نیست اما براحتی میتونی نکته‌ای رو که میگه بگیری... و اینقدر خوب نکته رو شرح میده که توی ذهنت بحالت باور بشینه... محور اصلی کتاب روی احساسات و شناختش تمرکز داره و اینکه چقدر این شناخت، باعث میشه کاری بکنیم که روابط خوب بشه... من نمی‌گم کتاب جالب، میگم کاملا کاربردی...
ساجده
۱۴۰۲/۱/۱۳
به نظرم این کتاب نکاتی داره که هر زنی باید حتی در شروع رابطش حتما بدونه شاید یه جور آموزش اینه اگه دوست دارین رابطه عالی داشته باشین چطور با خودتون برخورد کنید و اینکه مرجع علمی جملاتشون برگرفته از کتب روانشناسی دیگه تو همین زمینست و مقایسه راهکاراشون هستش اینم یه نکته مثبت این کتاب هستش
مهدیه دهقان
۱۴۰۱/۸/۸
کتاب جذابی بود من خیلی دوس داشتم و به زنایی که بیش از حد خودشونو وقف مردا میکنن خیلی کمک میکنه که بیشتر به خودشون و احساساتشون اهمیت بدن و خودشونو تو الویت بزارن. یسری راهکارای باحال هم داره که کاربردی بنظر میان برای رفتار با مردا، اگر افکار فمنیستی نداشته باشین خوب ارتباط میگیرین بااین کتاب.
Ali Mohseni
۱۴۰۲/۱/۲۰
کتاب دوس داشتنی و شیرینی من بااینکه از این طیف مطالب بسیار خونده بودم ولی قلم شیرین و روان نویسنده ومترجم خوب این کتاب این حس و به من القا کرد که دارم مطالب حدیدی یادم میگیرم که بسیار کاربردی و بروز هست از کتابراه بابت این کتاب ممنونم
اقدس اسداله زاده
۱۴۰۲/۱/۱۴
با سلام و تشکر از کتابراه.. به نظرم کتاب مفید و جالبی بود بخصوص که نویسنده ان یه مرد است و نظرات مفیدی را مطرح کرده که لازم است هر زنی ان را بداند.. توصیه می‌کنم حتما این کتاب را خانم‌ها مطالعه کنن. برای من خیلی جالب و ارزنده بود..
م.ط
۱۴۰۲/۱/۲۹
کتاب بدی نیس ترجمه روان و خوبی داره اما به نظرم خیلی کلی صحبت کرده بیشتر تکرار هست تا اینکه چیزهای زیادی بهمون یاد بده کل کتاب همین یک جمله هست به احساسات خودتون اهمیت بدین، همین، چیز خاص یا نکته جدیدی نداره
سمانه جرجندی
۱۴۰۲/۵/۱۳
میتونم به جرات بگم بهترین کتابی بود که در این زمینه خوندم از تک تک مطالبش میشه نهایت استفاده کرد خوبیش اینه که همه چیز از دید یک مرد به وضوح گفته شده خیلی عالی بود
Mahdiyeh.p
۱۴۰۲/۱/۱۰
کتاب خوبی بود یعنی بد نبود خیلی منو جذب نکرد ولی با این حال موارد خوبی رو آموزش داده... بنظرم ارزش یکبار خواندن رو داره البته خودم از فصل ۷ ب بعد نخوندم.
زهرا پناهی
۱۴۰۱/۹/۲۰
کتاب جالبیه.... این موضوع که به خانوم‌ها میگه مردها میخوان احساسات مارو ببینن جالبه ولی نمیدونم درعمل چقدر صحت داره... نکته منفیشم اینه که پراز اشتباه نگارشی هست
فاطمه اسلامی
۱۴۰۱/۸/۶
سلام کتاب جالبی هست و راهکارهای جالبی برای زندگی میدهد من این کتاب خیلی دوست داشتم و مفید هست خیلی کمک میکند با خودم و زندگیم عشق بوزم
سیده نجوی
۱۴۰۲/۳/۲۳
خیلی دوست داشتنی بود
هرگاه خواستی مردی را جذب خود کنی به شوخی هایش بخند اما با او شوخی نکن چرا که اگر ناراحتت کرد....
شکوفه دائمی
۱۴۰۲/۵/۳۱
من با خواندن و به کارگیری مطالب این کتاب توانستم برای اولین بار به یک رابطه موفق برسم
مشاهده همه نظرات 39

راهنمای مطالعه کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند

برای دریافت کتاب زنانی که مردان عاشقشان می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.